Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 221222223224225 243>
Korisnik
Poruka
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 21:54
Preslatko jezerce..sve,a ruže su extra,obožavam ih inačeThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:03
Triša, ja bi vrbi skinula sve donje izdanke i vršak. Ostavila bi samo trećinu grana. Onda će grane brže rasti. Takva je bila ona sa koje sam uzela granu. Svako je proljeće imala "afro frizuru", bila mi je predivna.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:06
Helou svimasmile79
 
Korijenko, našla sam ove godine neke smješne tikvice, bit će ih opet za svih.
 
Kaktusiću, cinije mi izađu pregusto kad ih sijem direktno, a onda ih zahvati pepelnica, a kad su rijetke ima manje opasnosti od bolesti.
 
Fani hvala ti što si svratila.
 
Mali Gogo, ti bar znaš što sve čovjek može snagom volje učiniti, no ipak mjesec ,dragi moj - bilo bi to previše čak i za jednu Trišusmile96 ali simbolika mi je baš simpatična, no moj je moto uvijek "svatko je kovač svoje sreće"
 
Vera - je,je usrećio bi se, mislim da mene i moje "bube" otrpiti može samo moj Branko
 
Niho, ma gdje si vidla moje duge nokte, a neki dan prljava stakla, što je tebi, stalno me kritiziraš, ajd probat ću ti zapelcati crvenu ružu u znak lubavi i prijateljstva.
 
Anči, ruže su kraljice, tu nema diskusije
 
Magnolia, daleko si, pa mi je tim još draže kad virneš u moju temu, a ove ruže toliko rastu, da ih je pustit slobodne možda bi se do tebe protegle.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:08
Hoya upala si mi dok sam pisala. Vrba od samog dna ima dvije grane, pa sam malo u dilemi, ali mogu je skresati nije problem, na trećinu dakle, samo još reci u koje vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:16

Ako ima dvije grane očisti im lišće do neke visine, ako želiš zamotaj im grane jednu oko druge. Tako sam ja formirala krumpirka. Na taj način ti je i stabalce čvršće.

Baš sam ovih dana odozdo očistila i krimpirkiće i jedan limun. I sad ću samo pratiti, svako toliko maknuti nove mladice ako na tom mjestu niknu i - gotovo.
Nekako sam, nakon Seninih stabalca opsjednuta njima.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:23

Triša stvarno si vrijedna. Mali Gogo ti je dobro napisao... slažem se - prštiš pozitivnom energijom. Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:27
Hvala Hoya, probala sam ih splesti, no sad ću očistiti kako si predložila.
 
Nataly hvala ti, da mali Gogo je genijalac, uvijek me ugodno iznenadi svojim razmišljanjima i često si mislim "pa trebala sam se ipak kasnije roditi"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:37
Triša, tvoj povrtnjak s najlonima i rupicama je baš nešto što opisuje tebe - sve napraviš od samog početka onako kako treba, dva koraka unaprijed isplanirano, uredno napravljeno, a ne da se vraćaš na isto pa čistiš korov - nepotrebno, a i biljke će se samozalijevati kondenziranjem vode s najlona - ma bravo, a u konačnici imaš domaće - jer domaće je domaće. vocke, cvijeće, jezerce, a nadam se da će i lopoč procvjetati ClapClapClapClapClap
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:51
Sve je kao i inače lijepo, ali ovaj pogled na tvoje dvorište kroz zavjesu crvenih i žutih ruža je nešto posebno. Gledajući ove predivne slike na trenutak sam imala osjećaj da ih mogu i pomirisati.
Svaki put kad svratim kod tebe pomislim kako je sve prepuno raznoraznog cvijeća i da nemaš više kuda eto tebe s novitetima.
Jezerce je super, a povrtnjak sređen da ga je milina gledati. Za tebe stvarno vrijedi ona "sitna ali dinamitna"Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 09:05
Moon, Lana, hvala vam na lijepim rječima, nekako se nadam da ćete obje na okupljanje u Skradnik, pa ćete moj vrt i sve oko njega vidjeti i uživo.
Zapamtite 9.7. nije tako daleko!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 09:13
svaka čast vrijedna ženo!smile161
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 09:26
Baš je lijepo u Skradniku!
Nadam se da ću imat tu sreću i uživo vidjet tu ljepotu.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 10:34
E. nona, hvala ti, ako bude volje voljela bih te upoznati na okupljanju 9.7. u Skradniku.
Bigi, naravno da moraš doći, već se veselim.
 
Dovedite muževe, dječicu, pse i koga god želite, bit će prava uživancija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 10:43
Triša ti ćeš to povrće morati početi prodavati - znaš ono, voziš ulicom i vičeš - krumpiraaaa, kapuleee 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 10:56
Prekrasne rascvijetane ruže iznad stepenica, dobro je "biti malen" ispod ovako lijepog svoda!!!!

Prekrasne biljkice, nove i stare, svaka šetnja kod tebe ispadne jako oku ugodna, sve uredno kao po špagici, baš prava šetnja za oči!!!

Triša, jel ti u jezercu moj lopoč? Ako su listići vani stižu ti i pupovi jako brzo!! Moj već ima pupoljke, još malo pa će izviriti na površinu!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:08
Triša koliko je daleko Skradnik od Delnica?
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:55
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Triša koliko je daleko Skradnik od Delnica?
Skradnik ti je kraj Ogulina, dakle 50 km od Delnica, a inače na staroj cesti od Karlovca prema Senju , tamo ti ide Duga resa, pa Generalski stol i jš neka manja mjesta, Skradnik, pa Josipdol.
Zgodno je jer je od Zagreba i od Rijeke i od Siska slična udaljenost oko 100 km.
Dakle vidimo se u Skradniku.Wink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:56
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Prekrasne rascvijetane ruže iznad stepenica, dobro je "biti malen" ispod ovako lijepog svoda!!!!

Prekrasne biljkice, nove i stare, svaka šetnja kod tebe ispadne jako oku ugodna, sve uredno kao po špagici, baš prava šetnja za oči!!!

Triša, jel ti u jezercu moj lopoč? Ako su listići vani stižu ti i pupovi jako brzo!! Moj već ima pupoljke, još malo pa će izviriti na površinu!!!
Je, je ljepotice, bit dakle cvjeta, nitko sretniji od mene!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 11:58
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Triša ti ćeš to povrće morati početi prodavati - znaš ono, voziš ulicom i vičeš - krumpiraaaa, kapuleee 
Čekam tebe, kad bude fešta u Skradniku 9.7. ti i ja ćemo skupa u Ogulin na placu !smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:01
Ruže su fantastične i vidjeti ih uživo (a jesam) je nezaboravan užitakThumbs%20Up.
Ali Skradnik... pa viste zbilja pčele radilice.... Prekrasno..ClapClapClap. toplo se nadam da ću i to vidjeti uživo....Big%20smile 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 221222223224225 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.