Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 219220221222223 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 11:04
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:



Za kraj za Misty pogled kroz juku


...evo i oblaka, možda i padne koja kap...






Hvala ti draga, ne samo na prelijepoj slici nego i na svakoj misli koju mi uputiš! I znaš, makar škrtari s kapima, nigdje nebo nije tako visoko kao u Dalmaciji!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 15:54
Dragi moji, evo me napokon, nadam se da me nitko neće zvati dok ovo pišem. Kod mene je bilo ludo posljednje dve sedmice, u prosjeku nas je bilo od 8-10 na spavanju i jelu, osim gostiju u apartmanima. Ubola me osa i naotekao mi gležanj, morala sam piti antibiotike, u firmi izgorila trafostanica za sva tri hotela, možete zamisliti koja je to ludnica bila. I tako sada se malo smirilo, gosti otišli, uživam s mojim Rokom i sve ne mogu vjerovati koji mir i tišina po kući.
U vrtu je stanje relativno dobro, osim nekoliko pitara koje nisam zalila samo dva dana, stalno puše ili maestral ili bura, ali barem nema one sparine.

Hvala vam svima što ste posjećivali moj vrt i uvijek kad zaljevam sjetim se dragih ljudi s ovog foruma, svima smile79

Evo jučer sam napokon uzela fotoaparat u ruke i slikala nekoliko slika po vrtu

Procvala je moja prva orhideja, i sad vidim da uopće nije zahtjevna biljka, a prava je ljepotica








Ruže cvatu još uvijek




Bugenvilia je cvala na prošlogodišnjim granama, a sada je bacila nove izboje i oni cvatu




Budleja je velika i puna cvjetova, treba stalno šišati ocvale onda bolje cvjeta


Rudbekije


Lantane




Mjehurice su mi najbolji pokazatelj kad treba pod hitno zaliti, one se jednostavno objese kad je suho


I za kraj, masline su urodile, ako ih ne napadne ona mušica bit će ulja




život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 15:59
draga moja napokon stigneš malo odmoriti Smile
obožavam sličice tvog vrta i svaki puta mi se čini da sam prvi puta u njemu, jednostavno predivno smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 16:30
predivan pogled na  slike tvoje orhideje, bugica, ruže  i u pozdini more su nešto najlješe što se može vidjeti i melem su za dušu....svaka čast draga moja kako uspiješ vrt održati tako veličanstvenim uz sav posao smile169
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 16:40
Nešto najljepše u tvom vrtu su lantane. smile64

Posijala sam sjemenke lantane i nikle su mi, ali mi slabo napreduju. Imaš kakav savjet za lantane, da malo potjerajuSmile?
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 21:32
Draga Lantana,tako si lijepo poslikala bugicu,bubleju,orhideju i naravno ruže,vjerujem da sad kad su gosti otišli možeš malo opustiti sa svojim unukom,lantane su također prelijepe,hvala kaj tu svoju ljepotu s nama velikodušno dijelišsmile78
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 23:41
smile113drago mi je da si dobro prošla što se tiče ose, to može biti opasno, čuvaj se kad zslijevaš, kukci idu na mokro, i oni su žednismile68
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 23:42
smile55za orhideju !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 06:20
Orhideja je predivna,,spoj ruže i mora,bugica  koja uvijek prkosi vrućini,sve blistavo i lipoThumbs%20UpNadam se da češ uskoro imati više vremena za nas,iako me veseli što nas turisti posjećujuTongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 07:50
sve si poslikala sto volim,tako da sam uzivala...tebi i Roku
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 07:52
Dočekali smo opet miris mora i ljepotu tvojih cvjetića..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 08:00
Slike su ti krasne kao i uvijek, a još je važnije da si se napokon javila, da znamo da je sve u redu.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 08:27
Jutros sam rano probudila prijatelje mog sina da mogu kao i prije uživati u svojim najdražim vrtovima. Mislila sam ljutit će se, ali oni mi skuhali kavu Wink!
Teško mi je i zamisliti ljepši početak dana od ovog pogleda na tvoje cvijeće i more i još s kavicom  
Time is something you can never get back..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 09:31
Sinoć sam gledala tvoje slike i baš kad sam mislila objaviti komentar, pojavila se nekakva greška...danas sam došla pokušati ponovo. Predivno je, okupano suncem, sve, baš sve je posebno... cvijeće, pogled na more...ah, sretnice! Treba li uopće komentar na Raj u kojem živiš?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 14:56
lantana,što reći kakav komentar dati dostojan ove ljepote...Tonguesmile116
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 20:48
Konačno evo i tebe, doduše s ovim rasporedom nije ni čudo što te nema...
Maslina mi je definitivno broje jedan ovaj puta Approve! Uživaj draga u  unuku, kratko je ljeto...A da pobjegneš malo na špancir, počinje jooooš malo Wink ?! LOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 21:03
Odmah sam te poslušala. Budleji sam išla skinuti ocvale cvjetove, a ono more pupoljaka samo čaka da krenu. E, baš ti hvala!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 21:16
lantana predivno cvijeće (kao i uvijek)
a ona tvoja prva orhideja kao da je rođena tu u tom kamenu i plavetnilu, savršeno se uklapa smile141
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 22:01

divota...

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 22:52
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

smile113drago mi je da si dobro prošla što se tiče ose, to može biti opasno, čuvaj se kad zslijevaš, kukci idu na mokro, i oni su žednismile68

malo sam se krivo izrazila: mislim da je to bio gadan ubod kad si trebala antibiotike, ali bilo bi još gore da te upiknuo stršljen, ne dao Bog, to je još sto puta gore
..a i tebe je zarazila ljepotica orhideja, pa baš je krasnaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 219220221222223 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.