Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 21:24
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

[QUOTE=bebolina]To bi bilo to gnojivo s produženim djelovanjem
Prije dvije godine sam ga uspjela naći u poljoapoteci i više nikad. Kažu trgovci da ga ne drže jer je prodaja zanemariva, ali ima zemlje za cvijeće s osmocotom za cvatuće biljke, što nama za adeniume ništa ne znaći.
 
Čini mi se da sam vidjela ovo gnojivo u Bauh.... na Kukuljanovu, ne mogu sad baš 100% tvrditi no imam tu sliku u nekoj moždanoj ladici. Pogledat ću kada budem prvi put išla u tom pravcu
Obavezno mi javi da i ja doprašim do KukuljanovaTongue
 
Možeš doprašiti, pakiranje od 1 kg, nešto blizu 100 kn Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 21:31
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

[QUOTE=bebolina]To bi bilo to gnojivo s produženim djelovanjem
Prije dvije godine sam ga uspjela naći u poljoapoteci i više nikad. Kažu trgovci da ga ne drže jer je prodaja zanemariva, ali ima zemlje za cvijeće s osmocotom za cvatuće biljke, što nama za adeniume ništa ne znaći.
 
Čini mi se da sam vidjela ovo gnojivo u Bauh.... na Kukuljanovu, ne mogu sad baš 100% tvrditi no imam tu sliku u nekoj moždanoj ladici. Pogledat ću kada budem prvi put išla u tom pravcu
Obavezno mi javi da i ja doprašim do KukuljanovaTongue
 
Možeš doprašiti, pakiranje od 1 kg, nešto blizu 100 kn Big%20smile
Yeeeeeeeeeesmile213 hvala na infosmile79
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 21:33
Moji su se danas šepurili na sunčeku, neki unutra, a neki i vaniThumbs%20Up
Ovaj se opako sprema na cvatnjuTongue

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 22:54
Marsha, poslikat cu ja tog ostecenog kao primjer krzljavog :)) ne znam, cini mi se pametnijim posijati vise sjemenki pa odabrati najjace i najbolje, nego se mjesecima natezati sa kilavima. Ja nemam zivce za to :))))

Pinus, dobar ti je čeh, za nekih sto godina bit ce drvo :))) isto ko i moji haha. Pokazali su namjeru da puste par pravih listica, dok su somalensei neki vec na drugom paru. Svi stoje na prozoru, ne pod umjetnim svjetlom. Nisam jos nabavila dobre zarulje za reflektore, ne stignem se okrenuti od obaveza :(
Za sijanje, a ne znam, s jedne strane, sad je lose vrijeme za sijanje, a sa druge nemam nikakve podatke o tome koliko sjeme socotranuma drzi klijavost... Mogu ti reci da se moji nisu nimalo izduzili iako su samo na prozoru. Ali kak ce to izgledati do kraja zime ne znam. Meni je bilo zao cuvati sjeme kad se vec radilo o samo tri sjemenke, da mi je samo jedna ostarila to je vec gubitak od 33%, bzvz.
velika gorica
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 20:11
Bebolina, baš se krasno šepuri.
Moj otvorio još jedan cvjetić, i sprema ih još par njih, no ovh dana nije bilo niti sunca niti svjetlosti, samo kišurina. Danas je zato par sati bilo divno sunčano pa sam ih iznijela da prodišu punim plućima.
 
 
Ovaj sam pelcala iz reznice
 
Ovo je bebolinac - bebolina hoće li preživjeti?
 
 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:05
@moon, dajmo mu vremena za prilagodbu. Možda joj se samo nije sviđalo presađivanje i seljenjeWacko
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:17
bebolina....vjerojatno bi mu bilo lakše da je ljeto i da je vani. Ovo danas je iznimno bilo par sati sunca, inače stalno je naoblaka ili pak kišurina pa ni vrijeme ne ide u prilog bržoj i lakšoj prilagodbi.....
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:18
Moon, jesi ti vidjela onog mog goluždravog bebolinca ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:23
Ooo, naravno da jesam, a i tekst uz njega koji sam naravno vezala samo uz cvjetnu temu LOL
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:29

Svaka im zraka sunca puno znaći.

Cure drage, oporavit će se oni, bitno da prezime u toplom prostoru do proljećaWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:38
Nadam se, možda i previše strepim nad njim, ustvari postavila sam sliku da vidiš jer me frka da ja nešto ne radim kako treba
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:38
U toploj ruci, sve će preživjeti smile76.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:41
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Nadam se, možda i previše strepim nad njim, ustvari postavila sam sliku da vidiš jer me frka da ja nešto ne radim kako treba
Ma ne, samo malo negodujeWink cima nasLOL
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 23:42
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

U toploj ruci, sve će preživjeti smile76.
Potpis!Smile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 00:02
Wolfsbane, ajd nemoj bacati ništa, daj ih meni pošalji, ok?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Paeonia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Paeonia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:35
Hej, hej :)

Kad sam prije par mjeseci pretraživala nešto o tzv. pustinjskoj ruži, tj. Delospermi naletjeh na ovu temu i skoro su mi oči ispale od gledanja fotografija i čitanja.
Odlučila sam i sama okušati se u sijanju Adeniuma. Sjeme je tu, no kako sam ziherašica, pričekat ću proljeće. Jeeedva čekam!
Dotad vas pratim i veselim se vašim divnim biljkama.

Lp
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:50
Originalno poslano od člana Paeonia Paeonia napisao:

Hej, hej :)

Kad sam prije par mjeseci pretraživala nešto o tzv. pustinjskoj ruži, tj. Delospermi naletjeh na ovu temu i skoro su mi oči ispale od gledanja fotografija i čitanja.
Odlučila sam i sama okušati se u sijanju Adeniuma. Sjeme je tu, no kako sam ziherašica, pričekat ću proljeće. Jeeedva čekam!
Dotad vas pratim i veselim se vašim divnim biljkama.

Lp
Dobro nam došlasmile73
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Paeonia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Paeonia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:11
Hvala, bebolina smile78
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 16:42
sijanci od mjesec dana, da čujem bez lažnih komplimenata, kakvi vam se čine :


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 16:45
Ima ih krivih, grbavih, tankih, ali i lijepih !!! Pa sad, kako bude !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.