Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 39>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 07:45
Eto sve se oporavilo i sad je još ljepše, krasne biljčice imaš
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 13:30
Koja je sad to radost - nakon one tuge..!! Eto, kako nas život ponekad pomazi, baš kao što nas ponekad ražalosti...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 15:14
da nisam pročitala da je i kod tebe bilo tuče, pozadnjim slikama nebi niti rekla jer se sve jako lijepo oporavilo...... super ti je cvijeće, petica i to ne samo jedan nego onak školski - iz zalaganja, javljanja aktivnosti, pisanja zadaća itd itd itd
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 15:46
Dada, prelistala sam zadnjih nekoliko stranica. Znam da ti je bilo teško kad je tuča pomlatila tvoje biljke, ali je divota čitati tvoju hrabrost i optimizam. I zaista su već biljke oporavljene.
Onaj grm sa plavim cvjetićima kojem si zaboravila ime ti je ceanothus.
I on i sve ostalo ti je lijepo, a vrt će ti i ove godine biti jedan od ljepših. Nedamo se mi je l' tako?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 18:08
Danas je kišno i hladno, pa koristim priliku da postavim pokoju fotkicu. Svaki sunčani trenutak koristim za boravak u vrtu, a kompjutor i ostale zanimacije ostavljam za zimu.


Pasiflora je puna pupova, ali na žalost, otvara se samo jedan po jedan cvijet...nemam pojma zašto...možda tako treba biti, ne znam...














Moja maslina je preživjela zimu, vani, ispod najlona, ali ipak sam joj morala odrezati grane...ponovo su joj krenuli listovi.










Moj novi kokotić














Konačno sam dočekala da procvate lupinus




Život u kamenu













Hortenzije...dobila sam jednu prije par godina i ne znam kako da ih do tada nisam imala, jer su tako lijepe i jednostavne za uzgoj








i jedna mlada hortenzija u bijeloj boji




Radujem se kad me u vrtu posjećuju leptirići...nestašni su, teško ih je uhvatiti objektivom...










Graničica







Žuti oleandar




hoya, hvala na lijepim riječima ...vrt se oporavio...



















Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 18:19
Dado prekrasno i baš me raduje da se na cvijeću ništa ne vidi kao posljedica tuče Big%20smile.
Što ti je na 7. slici - prije kokotića, koji je prelijep. Ja sam ovoga proljeća sijala kokotiće pa su još mali, kao i lupinuse, pa za sada u njihovoj ljepoti moram uživati u tuđim vrtovima Confused.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 18:21
Baš mi je lijepo tvoje cvijeće i raduje me što ti se tak lijepo oporavilo poslije tuče.Znam dobro kako je to jer se isto i meni desilo prošle godine.
Stvarno možeš biti ponosna na svoje cveteke
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 19:13
Baš sam uživala u šetnji tvojim vrtom.Tko bi rekao da je bila tuča kod tebe. Lijepo je vidjeti kako biljke krenu kad su zdrave i njegovane.
Sve ti krasno izgleda i sve mi se sviđa, tako da neću ništa posebno izdvajati jer imaš jako, jako..puno cvijeća!smile141
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:32
uzivanje je ponovno biti u tvom vrtu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 08:30
Krasno, šareno, upotpunjeno leptirićima.....baš lijepo
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 11:24
Ma koja tuga? Vidi cvijeća i ljepotesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 11:53
cvijeće je predobro, žuti oleander,kokotić ma sve

smile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 13:16
Baš sve je super, nema znakova uništenja, dokaz da se priroda brzo oporavi.smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 14:22
smile71
Samo toliko od mene ,od tolike ljepote ne znam ni šta bi rekla...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 16:42
ooo baš lijepe slikice pogotovo u ovo ružno vrijeme...krasno...smile89
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:37
Prekrasno cvijeće, a kokotić smile107! Što je na trećoj slici po redu?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:24
Silvek, na slici br.3 je Echinacea purpurea 'Magnus'-crvena pupavica-

Na žalost, ne znam kakav je cvijet na slici br. 7, ali sam ga već negdje viđala u mojim časopisima ili knjigama...kad saznam, napišem.

Hvala svima na pohvalama, cvijeće mi je izvor zadovoljstva, kao i vama...pravi pravcati gušt!




Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:03
dado koji prekrasan vrtek i cviječke,jako mi se sviđa smile64
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 10:09
Dado prekrasno ti je cviće, drago mi je da ti se sve oporavilo  ClapHeart
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 18:15
Prekrasno cvijeće! A ja bih ti ukrala grančicu ove bijele hortenzije! Možda dok poraste!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.