Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:57
Ajme lijepog li cvijeća kod tebeThumbs%20Up!
I ja sam pomislila, iako sam amater, da pustiš čikašicu, ako je korijen živ, lako će ona nadoknaditi lišće.
Teško ti je održavati sve ovo kad nisi stalno tu, ali uspjevaš, svaka čast!Clap 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:43
Prekrasna azaleja!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:03
Rođendanski poklon je za 10! Tongue
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 01:45
Drage moje, hvala što svraćate k meni! Kako me veseli kada vidim vaše postoveSmile
Ima i čestitiki i lijepih savjeta za cikasicu, pohvala za moje novitete u vrtu i u kući!
 Svima od srca hvala i puno vam smile79šaljem!
 
 
Evo imam 1000 postova i postala sam ODRASTAO GRM!
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 02:31

Proljeće je uveliko zakucalo na tvoja vrata. MM se iskazao, krasno.

Čestitam ti na 1000-tom postu i na odrastanju Clap 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 07:59
Prekrasno cvićeThumbs%20UpI ja čestitam na 1 000 postovasmile55
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 09:07
Čestitam na odrastanju draga moja!smile73
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 10:44
Upućujem ti srdačne čestitke na lijepoj brojci......smile78
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 11:25
Miro čestitam, više nisi "adolescent" (šala)! Bravo!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 15:28
Cestitke za 'odrastao grm'
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 16:46
uh, šta volim obilaziti vrtove, u svakoga neki vjesnik proljeća! tvoje visibabice i narcisi su baš lijepi, poklon od tm je super, azaleja zar ne!
čestitam ti i ja na novoj tituli!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 16:49
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 17:13
O kako si brzo "narasla".
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 20:56

I bez tog, što si narasla tj odrasla, nisam ni sumnjala da si ti VELIKA!!!!

smile120  Čestitke s velikom smile78!!!!

Prekrasno bujan klematis, kod mene će biti takvi za 3 mjeseca, AKO i onda, ali danas sam pokazala Malom kaktusu kako su napupali tvoji pelceri klematisa.
 Prekrasna azaleja, rođendanski poklon tm, a za visibabe sam čula da ne rastu tj ne uspijevaju na moru, drago mi je da si i tu nedoumicu riješila, prekrasne su ove kod tebe!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 21:18
Krasni rođendanski pokloni ClapClapClapClapClap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 01:06
pa naravno da si odrasla kad imaš 25 godina

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 08:47
Šetam, šetam, a sad vidim da nisam ostavila pisani trag. Samo da znaš tu sam ja stalno u tvom vrtu, okolišu, na tvojim stranicama, gledam i uživam, ako svaki put ne napišem da je predivno, to samo znači da sam u žurbi samo pogledala.
No uvijek ću rado svratiti i mahnuti ti!smile219
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 10:33
Triša to se i meni dogodi.Prošetam i odem, pa kad se slijedeći put vratim vidim sve mi poznato, al' nisam ostavila trag!Confused
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 13:20
Hvala svim curama koje se na bilo koji način, u bilo koje vrijeme nađu kod mene!
Znam da nije nešto za pogledati ali eto i ja sam među vama, puno skromnije ali dosta volje Smile
 
Ne ispričavajte se, to se svima nama događa!Wink
Moram ući u svaki vrt da vidim jesam li ga uopće pogledala i ostavila trag a to mi oduzme  vremena.  To vrijeme bi mogla potrošiti puno kvalitetnije, obilazeći druge vrtove ali...
 
Iz tog razloga sam pokušala pratiti teme ( Aktiviraj email obavijest za ovu temu) ali to baš i ne funkcionira.
Možda mi možete nešto savjetovati. Ne mogu pratiti teme, nekad to radi, nekad ne. Kako to vi radite?
 
Rijeka

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 15:53
Pa ja se divim kad vidim neki nick zaredao po gomili vrtova. Obično kliknem aktualne teme, pa krenem redom po vrtovima koji su tog trenutka  "aktualni". To i je i nije dobra metoda, jer mi se tako dogodi da neki vrt s novitetima preskočim i više dana. Drugi pokazatelj je ako je zadnji upis vlasnika vrta, onda se nadam novitetima, što naravski nije uvijek slučaj. Na početku sam si zapisivala, ali to je prekomplicirano.
Vjerojatno drugi imaju neke svoje metode, pa će ti se javiti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.