Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:46
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

danas nisam bila puno raspoložena za dopisivanje ali tvoje i Dzombine fotografije sam morala pogledati i komentar ostaviti, kava na tvojoj terasi uz miris mora bila bi savršena za moj današnji dan kad mi je bilo čas vruče čas hladno, ovaj pogled na more smiruje, HVALA
Sad nas je dvije koje bi volile popiti s tobom kafu u ovoj ljepoti [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> !! Ma koje ljepota...koje lijepe boje... [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> ... [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />

 

Džomba ne znaš brojati....pa nas smo tri!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

Ja već odavno guštam na lantaninu terasu i pogled!!!

 

 

Lantana to je super isplativa kupovina!!!

A rekla sam ja da si ti sretnica...5 terasa!!! i vjerojatno sa svake vidiš more??? A ja sa svoje jedne i jedine vidim cestu i malo zelenila[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />



Ups,prebrojala sam se ....Ispravljam: Sad nas je 3 koje bi volile popiti ovdje s tobom kafu !!

Proljece,Lantana..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:03
Dosta smo šetali po terasama, a sada malo o poslu (dok ne dođete ne kavicu). Ja se moram pohvaliti da sam pored ovoliko cvijeće koje imam prvi put nešto posijala u pitare i sada neznam što dalje, prekrila sam onom prijanjajućom folijom i sve se orosilo, ja sam to opet otvorila i neznam koliko se treba vlažiti zemlja svaki dan ili kako???

Imam jedanu staru kredencu koju treba renovirati i ona mi sada glumi staklenik.



I ovaj strai mušker (nekad se u Dalmaciji u njemu spremala hrana kad nije bilo frižidera), koji sam našla na otpadu i renovirala, a sada je u njemu sitan alat za vrt, sjemenke...




život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:12
Eto drage moje toliko vas ima za kavicu, a ja imam  toliko terasa da svi stanemo.

Proljeće iz svake se vidi more, ja sam na uzvisini i vidi se cijeli Bol od samostana do Zlatnog rata.








život je more
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:08
...taj ormarić sa mrežicom me podsjeća na djetinjstvo...u njemu  se sušio tetkin sir ....kako to kod nas zovu????
 
...i ja sam pokrila folijom "klijališta" pa stalno pipkam vlagu...ne smije se previše ni nalijevati....sve je iskustvo, pa ako falimo ...dogodine ćemo bit pametnijeWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 15:19
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

danas nisam bila puno raspoložena za dopisivanje ali tvoje i Dzombine fotografije sam morala pogledati i komentar ostaviti, kava na tvojoj terasi uz miris mora bila bi savršena za moj današnji dan kad mi je bilo čas vruče čas hladno, ovaj pogled na more smiruje, HVALA


Sad nas je dvije koje bi volile popiti s tobom kafu u ovoj ljepoti !!

Ma koje ljepota...koje lijepe boje... ...


 
Džomba ne znaš brojati....pa nas smo tri!!!Wink
Ja
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:55
Koje terase i pogledi. Lantana super.Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:20
Da ti odam jednu tajnu i meni je prvi put i fakat je teško i komplicirano, od sjemenke do odrasle biljke, bez potrebnih pomagala.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:17
..koji "raj za oci"
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:10
To je super što ti se orosilo jer onda nema zalijevanja i orošavanja dodatnog,  pošpricaj zemlju i samo stavi foliju gore ponovo.
 
A ideja s kredencom je super, "mini staklenik" nema šta.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 15:58
Ja ovdje nemam šta komentarisatismile79 ma ostala sam bez riječi
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 01:56
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Eto drage moje toliko vas ima za kavicu, a ja imam  toliko terasa da svi stanemo.

Proljeće iz svake se vidi more, ja sam na uzvisini i vidi se cijeli Bol od samostana do Zlatnog rata.


i ja, Zvonkica, bi pila kavicu--- volim tursku bez mlijeka , lijepo molim!!
!
Ti kod mene na ne baš tako atraktivnom mjestu a ja se nadam jednom kod tebe ...smile116 tek kad bi vidjela gdje smo mi jadničci još bi više znala da je raj tu kod tebe, kad otvoriš prozor a ispred tebe ničeg osim ove ljepote... tada i kad je loše , ma sve je OK!
Mene su dobri susjedi zatvorili  sa svih strana i iznad glave bi bili kad bi mogli.Imam jedan komadić gdje se vidi more i Opatija a s druge strane otoci premaKrku i Cresu.. slikam pa pošaljem!








Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 11:56
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...taj ormarić sa mrežicom me podsjeća na djetinjstvo...u njemu  se sušio tetkin sir ....kako to kod nas zovu????
 
Zove se maškadur.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 15:19
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

danas nisam bila puno raspoložena za dopisivanje ali tvoje i Dzombine fotografije sam morala pogledati i komentar ostaviti, kava na tvojoj terasi uz miris mora bila bi savršena za moj današnji dan kad mi je bilo čas vruče čas hladno, ovaj pogled na more smiruje, HVALA


Sad nas je dvije koje bi volile popiti s tobom kafu u ovoj ljepoti !!

Ma koje ljepota...koje lijepe boje... ...


 
Džomba ne znaš brojati....pa nas smo tri!!!Wink
Ja već odavno guštam na lantaninu terasu i pogled!!!
 
 
Lantana to je super isplativa kupovina!!!
A rekla sam ja da si ti sretnica...5 terasa!!! i vjerojatno sa svake vidiš more??? A ja sa svoje jedne i jedine vidim cestu i malo zelenilaCryCryCry
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:59
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Kava na svakoj od 5 bila bi idealna, ali....



Ali..??? ..nemoj nam se sad povlaciti !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 11:53
smile157A ljepotesmile94
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 16:19
O, Lantana, ja bih isto rekla: 5 terasa !!!
Ja ih isto imam 5. Nisu ni blizu tako maštovito uređene kao tvoje. Tvoje imaju dušu, toplinu ... Ono nešto...
Morat ću si i ja dati truda da ih uredim. Ovako na njih gledam samo kao površine koje metem i perem ... Bljak... I nema što za slikati ...smile181
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 08:43
....a joooj koje lipoteeeeeeeeeeesmile71 stvarno je uživancija prošpancirati se tvojim divnim carstvomsmile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 15:10
5 terasa? smile39ali i ova je predivno uredena,a tek pogled....
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:53
Kava na svakoj od 5 bila bi idealna, ali....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:17
Hvala Tija, kažu da je prvi put najteže.

Manči toga je sigurno bilo i kod vas, oni su u stvari služili kao zaštita od muha, mušker je od rijeći muskito (muha).
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,330 sekundi.