Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 81>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:13
mbm je u lučkom. evo link http://www.mbm.hr/onama/kako_do_nas.php
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

mbm je u lučkom. evo link http://www.mbm.hr/onama/kako_do_nas.php
 
Bubi ovo je stvarno prejeftino....joj morala bih i ja skoknuti do tamo ali nikako da nađem vremena...
A ove tvoje će biti super ako ćeš ih ukrasiti salvetnom tehnikom, mada ni ovako nisu ružne...Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:27
ma zato mi ih je mama i kupila, da ih njoj uredim... LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:46
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

ma zato mi ih je mama i kupila, da ih njoj uredim... LOL
 
Hej to bi se dalo u tako lijepoj cvjetno- pastelnom tonu napraviti.....mmmmm to bi ti stvarno moglaTongue biti prelijepa tegla....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:47
je je imam i ja već neke ideje, baš u cvjetnom tonu...hmmm, vidjet ćemo što će ispast na kraju...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:48
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

je je imam i ja već neke ideje, baš u cvjetnom tonu...hmmm, vidjet ćemo što će ispast na kraju...
 
A jel imaš tako lijepe salvete za to???Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:54
ja sam s cvijećem na vi, al u zadnje vrijeme sam počela malo skupljat te cvjetni, pa imam neke žute ruže koje bi bile zgodne za ovo, al sam više tip za rozo, pa ću morat nekaj smisliti.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:59
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

ja sam s cvijećem na vi, al u zadnje vrijeme sam počela malo skupljat te cvjetni, pa imam neke žute ruže koje bi bile zgodne za ovo, al sam više tip za rozo, pa ću morat nekaj smisliti.....
 
Ja ću pogledati večeras doma šta ja imam od lijepog cvijeća...može...možda ti se nešto svidi?
Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 13:01
može, naravno, moj izbor je zaista siromašan.... Unhappy....fala ti puno!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 13:04
smile79
Što se tiče cvijeća možda jest ali druge salvete su ti jaaako lijepe...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 22:14
Bubamara,to su plastične tegle?
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 23:13
Jako si vrijedna i jako mi se sviđa ovo što radiš. Super mi je ovaj tvoj deal s Hippy. Svaka ti čast. Super si
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 08:36
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Jako si vrijedna i jako mi se sviđa ovo što radiš. Super mi je ovaj tvoj deal s Hippy. Svaka ti čast. Super si
 
joj saara još je rano pa baš ne kužim o kojem dilu pričaš???Confused
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:19
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Bubamara,to su plastične tegle?


nisu, nisu, od terakote su.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:28
Nemoj me zezati!!!!!!!!!!!!!!!!To meni trebaaaaaaaaaaaasmile220
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:30
baš ovakve?? mislim veli mi mama da je tamo izbor ogroman i da nema čega nema, tako da sigurno ima i većih i manjih....no najveći problem je kako doći do tamo jer to je malo van grada, bez auta se nemre, bar ja mislim da nema busa kaj tam vozi.....ak netko bolje zna nek me prosvjetli...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:33
Bubi, može li se od njih naručiti online? Imaju lijepih stvari, a nisam našla cijenik Confused
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:34
Moram ja MM nekako natjerati da odemo tamo.U Vž ima mbm no samo veleprodajasmile196
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:37
ne bih rekla da se može online, a ne čudi me to....trebala bi im jedna ogromna web stranica jer tamo stvarno ima svačega....a mama mi veli da su čak i one već uređene i ofarbane tegle vrlo jeftine, tako da nije ni čudno da su ove ovako jeftine...moja mama si je kupovala nekakve ruže i sjeme......
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 10:19

bubi idem na njihove stranice provjeriti šta sve imaju???

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.