Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 11:13
O,ima, ima....npr. Van Gogh-ovi Suncokreti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 11:32
hipač, gdje nabaviš takve salvete???
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 11:38
Ovo zadnje nisu moji radovi....to je sam stavila zkao primjer Cleopatri

Salvete sa Klimtom mi je poslala naša draga Branka202

Inače, dosta stvari nađem na netu i onda printam na rižin papir
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:17
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cleopatra.

misliš nešto u ovom stilu?





To ćeš teško naći na salveti...možda na decoupage papiru....ali na netu sigurno
hippy da nešto takvo, može i papir ili na netu, molim te pomagaj ako znaš nešto, hvala ti. mislim dako znaš baš gdje da potražim, nadam se da si shvatila što mislim, sva sam smotana ovih dana, što mi god treba ništ ne mogu naći..uh. .Dead
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:25
cleopatra, to su monet-ove slike, evo:

http://en.easyart.com/art-prints/Claude-Monet/Tulip-Fields-with-Windmill-7270.html

ne znam je li dovoljna rezolucija za printanje, ali ziher se moze naci i boljih...
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:35
branka hvala ti puno.smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:37
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

cleopatra, to su monet-ove slike, evo:

http://en.easyart.com/art-prints/Claude-Monet/Tulip-Fields-with-Windmill-7270.html

ne znam je li dovoljna rezolucija za printanje, ali ziher se moze naci i boljih...


Vidi se tko je poznavatelj starih majstora
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:41
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 12:48
hvala vam cure, spasile ste me. .smile58
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 14:42
hej cleo, evo sto sam iskopala na onoj ceskoj stranici sa salvetama (koju je nedavno cini mi se iris pronasla):

http://www.svetcz.com/index.php?strana=ubrousky&druh=more

skrolaj malo nize pa da vidis vjetrenjace...

koja steta kaj nismo u ceskoj, a?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



Inače, dosta stvari nađem na netu i onda printam na rižin papir


Pitanje: Čime ljepiš rižin papri i salvetu?
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 14:54
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

hej cleo, evo sto sam iskopala na onoj ceskoj stranici sa salvetama (koju je nedavno cini mi se iris pronasla):

http://www.svetcz.com/index.php?strana=ubrousky&druh=more

skrolaj malo nize pa da vidis vjetrenjace...

koja steta kaj nismo u ceskoj, a?
 
koja šteta, stvarno. .e pa ti si zakon, ja mislila da provodim previše vremena na netu, a kad ono gle ima još netko. .haha. .Wink
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 14:56
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:


koja šteta, stvarno. .e pa ti si zakon, ja mislila da provodim previše vremena na netu, a kad ono gle ima još netko. .haha. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


je, je, ima tako nekih dana...
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 15:00
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:


koja šteta, stvarno. .e pa ti si zakon, ja mislila da provodim previše vremena na netu, a kad ono gle ima još netko. .haha. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


je, je, ima tako nekih dana...
 
definitivno ima, pogotovo danas. .LOL. .ne mičem se od kompa. .sva sreća da sam sama kod kuće. .Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 15:18
Originalno poslano od člana spring spring napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:


Inače, dosta stvari nađem na netu i onda printam na rižin papir [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
Pitanje: Čime ljepiš rižin papri i salvetu?


Misliš kod pripreme za printanje?

Pa rižin papir zaljepim selotejpom na obični kopirni papir A4 formata...
Prije sam printala i na salvete ali sam od tog odustala....puno bolje je na rižinom papiru
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 16:58
moram podhitno nabavit printer sa farbom, obožavam tulipane u nizozemskoj
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 08:13
Ako nekome zatreba,u getrou ima veliki izbor salveta općenito a Božićni motivi su na akciji(oko 5kn.to ja zaokružim na 5)a ima ih barem 10-ak različitih.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 08:19
Ja bila neki dan kod mene još nema ništa!!Cry
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 10:17
Jučer bila kod tete na ručku i velim ja njoj kak keljim salvetice, a ona meni- pa imam ja koje sam skupljala.

Ima slatkih!!!!! Šteta kaj su po jedan komad, morat ću biti pažljiva s njima!

A prošli vikend sa navratila u Turbo limač - imaju dječjih salvetica, barbie, pepeljuge, ninja kornjače, svašta!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 12:10
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Jučer bila kod tete na ručku i velim ja njoj kak keljim salvetice, a ona meni- pa imam ja koje sam skupljala.

Ima slatkih!!!!! Šteta kaj su po jedan komad, morat ću biti pažljiva s njima!

A prošli vikend sa navratila u Turbo limač - imaju dječjih salvetica, barbie, pepeljuge, ninja kornjače, svašta!

i koliko dodu te salvete? ako nisu puno ja bi ih uzela.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.