Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja djedovina-sestrin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja djedovina-sestrin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 103>
Korisnik
Poruka
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:06
Prekrasna kombinacija čuvarkuće i dragoljuba... super!Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:13
Kameni cvijet (graptopetalum paraquayense) je kod mene prošlu zimu prezimio vani, pod snijegom. Isto tako sam ga ostavila za probu, i rezultat je dobar.
Da dodam, ja sam u sjeverozapadu BiH.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 19:26

I meni su se dopale slike sa dragoljubom,a posebno ova sa čuvarkućom i kamenim cvijetom,zar on tako brzo raste?

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 19:40
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Nisam već dugo šetala tvojim vrtom i baš mi je sad guštalo. Miris mora, trava, kamena, domaćih pomidoraaa
Pa još smokve.Big%20smile
Imaš dosta cvijeća iako je ljeto bilo surovo suho i toplo.
Ali ovu sam sliku morala ponoviti. Dražesna kombinacija!ClapClapClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 22:59
svima nam je zapela za oko posljednja fotografijaClap! uvijek uživam u tvojem vrtu KKEmbarrassed!
lijepi pozdravSmile
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 23:12
 Onaj veliki kaktus je zaista fantastičan. Da li zimi ostaje vani.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 10:07
Sretna sam da ste sretni u mom vrtu. Heart mali kaktus:da,stvarno brzu raste i uspješno se razmnožava.Semira:meni se smrznuo friško presađeni.Da je bio star mošda nebi.tikvić:ako se u mojoj galeriji vratiš par stranica vidjećeš da je u zemlji i da je visok par metara.Ovo su mu podmladak-blizanci.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 11:08
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 11:16
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 11:31
Ma vidi ga kako je samo pružio tu granu i rascvao se
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 13:28
Zato je sada pokojan smile43
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 17:32
krasnoClap a oleandar je još u punom cvatuThumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 07:12
Baš su slatke te raznorazne kombinacije svega sa svačim! Super ideje!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 08:51
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 08:59
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:09
Krasno ti je cvijeće draga, sad vidim od koga ću žicati čuvarkuće tam na proljeće!!Hug
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 22:14
Thumbs%20Up  Mogu ti reći da se i ja spremam žicati sukulente ali one koje nemam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 23:59
Draga moja, opet lunjam tvojim vrtom od prve stranice i kaj sada reči:
niski ciperus tražim godinama i nađem ga kod tebe, plava špagica- jako efektno izgleda na streliciji koja je, usput da velim, monstruozna, ti veliš origano a vidim samo ostić, kažun prekrasan - ove godine skupljala kamenje na plaži za njega, ali nakupila samo onih koji su mi se lijepili za prstiće, za zdenac života, i zdenac želja čula ali zdenac kamenja-tvoj je prvi,  ptičica kraj kučice za ptice-vrlo originalno, cikasice-tiha patnja, kako se razmnožavaju, skakavac na štangi-opet originalni trenutak-da li si ga zalijepila, kaktus koji glumi pauna-odakle ti takve ideje sjevaju, ali uistinu glumi pauna, opet prekrasan, jel Silba otok, ako je nije ni čudno što imaš takvo krasno cvijeće, pa čuva ti ga cijeli bataljon patuljaka, žaba, a one koje mlatiš japankom neću ni spominjati, a da li si pokušala komarce mlatit japankom, booollliii, kameni cvijet-fantastičan, kaj je je, pa makar morala to ponoviti 1000 puta, smokve i sprej protiv komaraca, nikada mi nebi palo na pamet - kada sam ja ispod smokve tj kada se davim smokvama ništa me nemože omesti, pa čak ni svi komarci iz Kine, pasiflora iz sjemena - molim te, sjeti me se ako bude sjemenja,, da, uz one sve čuvare tvog vrta - još i blizanci meksikanci pa valjda svaki sa dva pištolja!!!!!

Kaj reči nakon svega, fantastično, ja sam valjda u prijašnjem životu živjela u tvom vrtu!!!!!   Luda sam za svakom sitnicom koju vidim u tvom vrtu!!!!   


Velika pusa za kraj, dok opet ne dolutam!!!


WWWaaawww, gotova sam za sada, pa ako se kome ne čita moje škrabanje nek traži detalje o kojima sam pisala po tvome vrtu, do ujutro ih valjda sve promađe!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 00:10
Kod tebe se može naći puno prekrasnih kombinacija i ideja, jedan prelijepi vrt

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 13:21
freeland44 smile79
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 103>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.