Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 83>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 11:04
Medo baš si se razmahao, kod tebe se svaki dan vidi sve veći napredak. Kakav li će tek užitak biti kad dogodine budemo uspoređivali slike.Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 16:04
Medo se najeo meda u šemi i sad spava slatki  sannnnn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 16:05
Bome ja na tebe zabooravila -ali evo sad sam tuuuuuuuuu i šta da kažem malo više se zadržala i opet nemam rijeći -smile64
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:25
Drage moje, vratio se medo poluživ na forum da vas malo vidi i pozdravi. ovaj puta nema slikica jer je medo ovih dana doma prava lijenčina. na poslu je prava hektika pa se radi prekovremene sate, a osim pokošenog travnjaka nema nishta novo. Rado bi medo malo po šumama i gorama naše zemlje... ali nema se vremena niti snage za to. iako, mislim da bi malo meda pomoglo da se vratim među žive. sljedećih nekoliko dana neće biti novih slikica i novih biljaka, iako možda sutra stavim jednu novu ruže za koju još ne znam ni kako izgleda jer ove godine će prvi puta cvasti. a sad slijedi ono najljepše, iako teška srca, medo će ovaj vikend namakati šape u moru i donijeti malo kamenja za svoj drvenjar (čitaj kamenjar). no, kako rekoh deficit je ljudi pa se mora vratit i u ponedjeljak opet na posao, šmrc!!! eto, toliko od mene za sada ovdje, a idem malo shvrljat vašim vrtovima da vidim kaj ste napravile dok me nije bilo! i dok se vratim s odmora, nemoj da vidim da je koja zabušavala kao ja!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:41
Samo ti donosi kamenje s mora,malo umoči noge i vidjet ćeš da ćeš biti oran za posao
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:31
Ma gdje je to deficit ljudi u ovoj zemlji punoj nezaposlenih?
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 22:53
Bit će kamenja!!!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 06:30
Ima takvih vremena Medo, mislim na deficit, ali uvijek se nađe neki prijatelj koji je spreman pomoći LOL
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 17:39
mali kaktuše i ja se veselim tome, iako su najavili neke pljuskove. ali ja bum za vrijeme pljuska pljuskal u moru tak da mi nebu žal kaj sam se namočil

OTOČE deficit je kod mene u firmi već godinama, ali poslodavac ne da zapošljavat nove ljude...

Lucy u pravu si, biti će kamenja sigurno

Misty bio bih presretan kada bi prijatelji mogli pomoći na poslu, ali nema šansi za takvo što pa mi ostaje jedino ovo malo vremena doma kada se koji nađe i pomogne oko kuće...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 18:52
evo mene malo natrag s novim slikicama prije malog odmora od doma, posla, foruma... prošetao malo tim svojim već sad zapuštenim vrtom koji vapi za pljevidbom i brigom koju mu ja ovih dana ne pružam. no, bez obzira na moju nebrigu, vrt i dalje daje i daje...


ruža penjačica koja je posađena ovog proljeća i već se dobro razvila. sad je već visoka oko metaripol i daje svoj prvi cvijet :)


pa onda ova frajla koja me iznenadila jer u protekle dvije godine, koliko je posađena nije cvala, a evo je sad s dva cvijeta pa konačno znam i kako izgleda


pa sad i ova čuvar-kuća koja je procvala baš onak kak je htjela cijelo ovo vrijeme. Goga i Sara ovo je ista ona koju sam vam donesel na kavu


siguran sam da mi je netko jednom rekao kako se zove (mislim da je Anaida) ali nisam siguran pa ću kasnije pogledat u postovima...



rekel sam im neki dan, dajte se saberite i ajmo, cvatnja!!! i vidi ti njih sad, poludile...


i za kraj lopoč koji sad već ima preko nekoliko listova koji love zrak i moju pažnju. samo još da mi se nekako riješit ovih buba koje su naselile jezerce, bilo bi to sasvim vrijedno hvale. no, jedna je žaba bila jako glasna kad sam prilazio pa vjerujem da joj neće bit mrsko osladit se malo kukcima dok liježe svoja jajca i traži kišu.

eto, toliko od mene za ovaj tjedan, javim se ponovno kad se vratim s kratkog izleta na obalu. nadam se i želim nam svima da nas zaobiđe nevrijeme.

ostajte mi dobro i veselo kao uvijek!

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:01
zelim ti dobar provod
a vidim da vrt fino napreduje
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:06
Ruža je bome dobro napredovala s obzirom da je posađena ovog proljeća! A tebi želim ugodan odmor.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 07:26
Dragi prijatelju ja ću ti ovako svraćati u vrt, nadam se da će ga barem kiša (ne ona strašna!) malo zaliti, da mogu napravila bih to ja.
Lijepo se provedi na tom prekratkom odmoru smile219
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 09:51
Dobar odmor, sunčano vrijeme - i lijepo kamenje Wink ti želim i ja!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:13
Dobro se provedi na obali... i mene zanima što je ono na četvrtoj slici, izgleda jako zanimljivo, je to neka puzavica.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:13
nadam se da sol ne smeta šapama!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:49
Krasnih li cvijećki 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:55
[QUOTE=Retriver Sara]nadam se da sol ne smeta šapama!

Dragi Medo, nadam se za Tvoje dobro da RS nije aludirala ni na kakav specijalitet. Ma sigurno nije, budi bez brige. Ja Te samo s jednim "crnjakom" pokušavam naježiti u ove vruće dane. LOL
Dok si se Ti privremeno preobrazio u ribicu i zasluženo uživaš u moru pa možda čak nekome ispunjavaš 3 želje, ja svratio i gacam uz Tvoje jezerce i divim mu se i svemu što si dosada ovdje stvorio. Clap ClapClap Pitaš otkud znam za Tvoje jezerce? Rekao mi moj šankerski princ-žabac i tražio da ga vodim na Tvoje jezerce. Tek uvjeravanje da bi mogel zahrđati, jer je plehnati,  definitivno ga je smirilo.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 07:13
Povirila ja, kako sam obećala Wink

Novi "gazda" u vrtu pozira pred fotićem

i budno motri na sve strane
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 07:38
Ruže su tiThumbs%20Up a čuvarkuća ti je napravila slatki buketić....cviće nas uvijek zna obradovatiWinkSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.