Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:29
Pozdrav Medo i hvala na posjeti Smile...i drago mi je da si riješio nedoumicu oko naziva plavih lepezica. Želim da ti lijepo i bujno cvatu Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:35
Velikocvjetne bijelo-plave fuksije konačno otvorile prve pupoljke Big%20smile
 
 
a ovo je moja nova biljčica koja se zove bouvardia grandiflora...miris prekrasan, piše na netu da voli sunce i da naraste u grm do metra...ima li netko kakvih iskustava s njome?
 
Bouvardia grandiflora
 
...i za kraj...moj mali bugored Big%20smile
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:40
smile227koji bugored .....samo mi se čini da nisu sve na broju smile120
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:44
Bromi smile71...vidiš da piše da je to "mali" bugored....doći će i druge na red kad se malo potrude cvasti. Znaš kako se veli, sve prema zaslugama LOL
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:45
a i mislila sam da su u kazni smile156
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:45
Norita je mrak, majko moja nešto posebno, baš me zanima kakva će biti kad procvjeta, fantastično...
Plavo-bijela fuksije,  nisam ni znala da postoje, opet fantastično...
Bouvardia grandiflora, posebna...
Stup samo takav...
Bugored smile211, ona sa šarenim lišćem je najintersantnija, pravi izbor...
Ostalo Clap

život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 23:05
Bromi, normalno da su u kazni....nema slikanja dok ne vidim da pršte od brakteja smile96
Lantana smile78, i mene je oduševila Norita, kupila sam je lani i baš me to zaintrigiralo što piše da je jedna od najtamnijih ruža i da ju zovu "crna ruža". Danas cijeli dan obilazim oko nje....ali se jako sporo otvara, što bi onda moglo značiti da i cvijet dugo traje Big%20smile. Kasnije će vjerojatno biti tamno tamno crvena, ali vidjet ćemo sutra...
Šarenolisnu bugenvilu sam nedavno kupila, je skroz mala ali je i mene oduševila listićima....na etiketi piše da je Vera pink, ali ja sam je googlajući prisličila varijetetu Raspberry Ice Big%20smile
....evo za tebe još jedna sličica te varijegirane bugice...skroz je mala, samo jedna nejaka grančica pričvršćena uz štapić,  nadam se da će mi opstati i biti jednog dana "prava cura" Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 23:30
Joj baš je dobra, ima prekrasno lišće, čekam cvijet Norite LOL
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 00:08
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 00:12
Ovakvu prelijepu fuksuju u životu nisam vidjela .
Jako sam ljubomorna na tebe što ju ti imaš Wink a ja ne.
A o bugici Thumbs%20Up ,mojoj tihoj patnji ,da i ne pričam smile94          smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 00:22
Hvala Anči...mogu ti reći da takvu fuksiju nisam ni ja vidjela u živo do nedavno...naime to je ubod sa Flore od prije nekoliko dana, ali sam je snimila još lani na slikama na netu. Nadam se samo da će mi opstati jer je to ipak još uvijek samo jedna mala neadaptirana biljčica Smile
A bugice...i ja sam dugo razmišljala da li da si kupim koju ili ne, misleći da mi sigurno neće opstati, i onda sam se lani odlučila za jednu ljubičastu....i kad sam vidla da se ona adaptirala, ohrabrila me pa sam nabavila još jednu, pa još jednu...pa tako redom....smile71
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 03:33
Nema me kod tebe tjedan dana, a imam za pregledati 7 stranica....Vrlo si aktivna Flavia na svojoj temi i imaš hrpu novih cveteka i njihovih slika.Neke nam se stvari poklapaju, znači imamo slične ukuse....Novu lijepu bijelo-plavu fuksiju kupile smo Bergenija i ja na Flori i sad čekam da moja procvate...Tvoja vidim cvate i stvarno je lijepa, drago mi je da sam je kupila...Kolekcija bugica je za 5 naročito ona sa šarenim listićima.Onaj pelcić što si mi lani poslala mogu ti reći da je živ i da je bacio listić....Mislim da si mi poslala pelcić od narančaste ili crvene bugice. Ruže su standardno predivne kao i klematisi.Vidim da imaš skevolu po slici mi se čini da je boja plavkasta.Ja je isto imam ali je boja više roza. Mogu ti poslati grančicu jer mi se čini da se lako ukorjenjuje, pa imaš kombinaciju od 2 boje.Mamilus ti je predivan i ogroman.Moj je mali ali lijepo cvate.Tvoj bijeli kompirko lijepo napreduje, a dobio je društvo plavog krompirka pa će zajedno biti lijepa kombinacija....SmileBig%20smileWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 07:20
Kod tebe je sve prekrasno cvijeće,sve mi je za divljenjesmile64
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 07:33
Flavia, miša mu,  pa ja sam već u zaostatku a samo me dan i pol kod tebe nije bilo Smile !! Uživam u slikicama i zaista ne znam što izdvojiti - možda, ipak, kraljice vrta, predivne ruže... Zamišljam kako sada miriše kod tebe i kako je predivan pogled na tvoj vrt!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 07:58
evo i ja sam u zaostatku,al rado sam sve pregledala,fuksije ocaravajuce,Norita divna,jedva cekam da vidim kako izgleda kad otvori latice...
bugored
a sto se tice Bena uopste ne deluje zastrasujuce,ja bi rizikovala i prosetala
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 09:16
Gioia,ti si hrabra,ja bi prošetala jedino ako je Flavia u blizini,a prije bi si džepove napunila sa psećim poslasticama,možda bi onda Ben trznul na mene.
Flavia,nadam se da crnu pratiš i dalje,i mene strašno zanima kakva bu kad se cvijet otvori.Fuksija je mrakača!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 11:37
Dobar ti je ovaj bugored.
Jer nakon hostinjaka, mahovinjaka ispao bi bugonjak - a ipak je bolje bugored.
A još kad poredaš sve bugice, bit će to big bugored 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 12:00
Toliko bi toga ovdje zaslužilo da se izdvoji, moram se suzdržati ali ne mogu od svega! Unhappy

Prelijepoooo!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 13:17
Ajme ljepote...neznam što drugo reći osim da je predivno, fuksija, bugored, ruže..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 20:58
Nadam se da pratiš razvoj Norite,sve si nas bacila u iščekivanjeTongue,bugored ti je super.Molim savjet gdje su prezimile,ja imam samo jednu malecku,ali se nadam da će biti nešto od nje,poslikat ću ju ako procvate.Ovu plavu fuksiju i ja vidim prvi putClap.Kaj,ti imaš samo dva mala kaktusa,morat će Niho posijati malo više virusa da te zarazi ili je zaraza tek sad uzela mahaWink.PS.i ostalo cvijeće ti je predivno i pesek koji ih čuva.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.