Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 15:52

kupusići????mljac!Tongue

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 17:44
Voki, ja sam lani slikala taj cvijet i napisala - amarilis, pa su se svi čudili kako to da cvate u ovo doba. Onda ga je Horti dešifrirala, ali ja naravno svaki put zaboravim ime, hvala što si me podsjetio. Vidjela sam ga u dosta forumskih vrtova. A tek na netu - svakakvih, i bijelih i crnih.

Korijenko, ova šarena trava ni kod mene ne cvate, bar ne još. A ona sa četkicama je visoka tako kao što kažeš, možda malo viša, ali u mom vrtu i u mojoj škrtoj zemlji skoro sve biljke su niže nego u drugim vrtovima.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 17:49
kupusići su za deset, a i ovaj glumac sunce, takođe.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 12:53
Polako ulazimo u jesenju kolekciju Wink,kupusići su tuClap,a kod tebe gdje god pogled baciš ,uvijek lipo TongueClapClapClapClapClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:04
divan vrt i u ovom predjesenskom izdanju.
Znam da santolinu treba orezivati da bi imala bolju liniju, samo bih voljela da vi iskusniji stručnjaci, kažete po svom vlastitom iskustvu kada je to bolje učiniti, jesen ili proljeće?
lijepi pozdravSmile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:55

Prekrasno i cvijetno

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 10:34
Ma po običaju predivnoooooooooosmile196
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:24
Ovako vam to izgleda kad stigne paket od naše Smrčkice



sirotica već cvjeta



ovo sam posadila neka bude u društvu (ovo u sredini sa sitnim listićima), je li to neka vrsta tradescantie ili ?



batat tamni i zeleni (danas se još bolje drže)



sedumi





zvončika



a ovo ne znam što je (sitni plavi cvjetići)



ima tu još svega i svačega, od jagodica, hosti, tamjana do kaktusa, nisam sve ni slikala, ali uglavnom kud se god okrenem po vrtu, kad tamo u zasjedi čeka Smrčko.


A od Anaide su stigle sjemenke, pošto one nisu baš fotogenične, te cvjetiće ću slikati idućeg proljeća/ljeta, a sada neka prespavaju zimu.

Hvala cure moje drage Heart


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:29
Bravo za novo cvijeće
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:06
pokloni uvijek razvesele, jest ono sitno je tradescentia, ja je imam, to ti je prekrasan cvijet, kad procvijeta svojim sitnim bijelim cvijetovima meni izgleda kao da je čipka.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:08
Rekla sam ja davno da je poučno doći u tvoj vrt draga moja Wink, i mene je bunila ona santolina, nikad nisam bila načisto što je i tko je ona LOL, e sad znam Big%20smile.Bravo za tvoj predivni vrt ali i za njegove nove stanovnike Clap.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:17
Otok kod tebe uvijek prekrasno i uvijek nove ideje. Onaj kutak sa ....ajme stao mozak! male zelene a okolo šljunakLOLLOL, jako mi se sviđa. Je li na suncu ili? 
 Nasmijala sam se prizoru tvog rada u vrtu na štulama. Ali kako ti je vrt bogat, pun, prepun, morat ćeš razmišljati o toj ideji!Wink
 
Vjerujem da te srce boli šišati santoline. Sad su najljepše, guste... ali treba, bez milosti jer se inače pretvore u odrvenjela čudovišta!
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:20
mislim da je to nepeta,ja je imam u vrtu i liči mi na nju
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:30
nove biljcice , i novi kutak ti je divan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 11:08
Pokloni suThumbs%20Up,a i tvoje cviće je meni uvijek lipoThumbs%20UpClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 13:46
Dobro se dobrim vraća Wink
Mene su se jako svidjele trave Clap, a nisi odavno slikala crnca ili sam ja preskočila, gledala sam nekidan na netu krasno cvate.
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 15:47
Krasni pokloni!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 16:30
Krasni pokloni. Znam kako se osijećaš jer i meni često dolazi Djed Mraz iz Fužina Wink. I znam kako se osijećaš kad te sa svake strane gleda smrcko LOL.
Bravo za obje!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 16:40
Vrebala sam kako da te obradujemsmilie_girl_120.gif,  kao ti mene za Božićsmilie_girl_076.gif

Batate prema Anaidinom i Hojinom iskustvu je najbolje staviti u vodu ( za par dana pusti korjenje).

Jagode su mjesčarke, rađaju cijelu godinu pa i po minusu. Plodovi vrlo ukusnismiley2579.gif

Među hostama ti je hosta od Lore i moje mame, koja će kroz par godina i ako je budeš dobro tretirala biti ovakva.Ova je još malo neuredna i zapuštena, mama se ne može više brinuti o cvijeću.


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 16:46
Da, to je  tradescantia moje mame , budu prekrasni slapovi sa bijelim cvjetićima. Moja je preko zime uginula, ali srećom Lora nam je sačuvla biljčicu od mog pelca i vratila mismilie_girl_124.gif

Ono plavih cvjetića je nepeta, nastane prekrasna nastane žbun. Porjeklo Lorasmilie_girl_114.gif

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:


ovo sam posadila neka bude u društvu (ovo u sredini sa sitnim listićima), je li to neka vrsta tradescantie ili ?




a ovo ne znam što je (sitni plavi cvjetići)



 


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.