Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 214215216217218 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 06:47
I ja sam došla uživati u tvom cvjetnom ruhu i vedrom duhu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 12:41
Hvala vam , mile moje, na posjeti ali i lijepim riječima !! Anaida, Camellia i Anabistrica !! smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 20:49
Drage moje, Free i Korijenko, neznam kak vi od Pedra, ocekujete podmladak ? Da je Pedrina mozda bi i nekaj bilo. Zimski vrtic je bogat svakojakim biljkicama.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 02:19
uopće nisi mene primjetila da sam ti po tvojim kamenčićima prošetala ?
cccccccc......

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 10:10
često navratim ali danas moram nešto i napisati, toliko krasnih biljaka si skupila da ti moram odati priznanje, a tek zimski vrt, na njemu ti zavidim imam i ja nešto slićno ali manji prostor, u budučnosti ako bude mogučnosti želja mi je napraviti jedan veliki a do tada uživam u slikama tvog,za zmajevo krilo ako propadne ne brini ima kod mene sa korjenjem Wink smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 16:27
 
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Ja biram ovu fotku za svog favorita, baš tako nešto želim kod sebe; nabacano, prirodno, ležerno...


68mwtjujoqu27obvaany.jpg



Majko mila, pa kak sam to mogla napraviti, Glikice draga, evo samo za tebe.....smile79  !!!!!

A kaj se tiće, Carol, podmlatka Korjenkovog Pedra, pa ako može moj Pero, možda bi mogo o Korjenkov Pedro !!  Razlika je....samo jedno slovo !!WinkWinkWink


 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 16:40
Nona, hvala na lijepim riječima, drago mi je da si redovit gost iako i ne ostaviš uvijek  trag, događa se to meni i u tvojem vrtu  !! Pogotovo kada vidim tvoje plave krasotice !! Da znaš, kod njih uvijek padnem u neko ....tekuće stanje i razlijem se oko njih, i zaboravim ostaviti trag, .....ili od mene ostane samo slinavi trag !!smile72
Drago mi je da ti se sviđaju moje "male cvjetne prijateljice" u teglicama !!  Za zmajevo krilce, hvala na ponudi, al ...ti mene radije stavi na popis za reznice plavih ljepotica !! Da budem slinava do kraja !!smile96
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 17:09
oprosti nisan skužila šta je ovo
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 20:05
Ma draga Bože zdravlja ali  na proljeće moram barem vikend dolepršat do vas,da uživo vidim te ljepote i da se sita nauživam,naravno ako me primatesmile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 09:55
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

oprosti nisan skužila šta je ovo



Mari, to je moj veliki uspjeh !!  Njegovo veličanstvo 3 cvjetne grane cimbića, a biljčica je kupljena za 10 kn iako košta preko 100kn !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 09:56
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Ma draga Bože zdravlja ali  na proljeće moram barem vikend dolepršat do vas,da uživo vidim te ljepote i da se sita nauživam,naravno ako me primatesmile79


Sa največim veseljem i otvorenog Heart, otvaram ti vrata svog doma !!  Bit ćeš mi jako dragi gost !!!  Dragi gože, samo nam daj zdravlja !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 10:15
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

I ja sam došla uživati u tvom cvjetnom ruhu i vedrom duhu!!



Naša dobra vilo, tvoje riječi.......melem za dušu !!  Al cvjetnog duha sve više a vedrog duha sve manje !!  Blagoslovljeni dani koji dolaze, da nahrane naše duše dobrim duhom !!smile154
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 17:23
Dugo nisam bila ali sve sam nadoknadila Smile Kod tebe prekrasno kao i uvijek, sve je tako pomno složeno, a hibići smile211
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 12:48
  Ksan, hvala na posjeti  !!!! smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 12:59
Draga,je si li naručila ovako lijepi dan za subotnju kavicuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:20
04gj7vfwrdwu6hmtnf6y.jpg

sd89rplj7nssqskal2fa.jpg


7u5rgvgl6bgl654u0gsd.jpg

Jel ovo dovoljan mamac ????
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:22
Ha,ha,ha,pa znaš da meni ne treba mamacTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:26


Ajme, moram sa vama podijeliti slike svog cirkusanta !!

xzi5rmspea6t438onfic.jpg

Da li ga možete pronači u krošnji hibiskusa ??

Al nije uvijek ovako hiper aktivan, imam ga i u crnogorskoj pozi !!

bpt90akfsqxefq9l0h7q.jpg


ili je ova prava crnogorska !!    smile96

3u85gwykgq41o31zyqc5.jpg
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:28
SAmo ti njega slikaj dok se na naljutiš na njega,pogotovu kad radi pi-pi u tvoje tegliceLOL
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:41
pri tebi sakaj lijepega i finega
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 214215216217218 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.