Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212213214215216 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 15:14
ruže čajevke
 
Intermezzo
 
Big Purple
 
Polar Star
 
 
 
Eminence
 
floribunda China Girl
 
floribunda Pastella
 
Biedermeier
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 15:28
I dalje sam In love Smile ... Obožavam slikice cvijeća, i kod tebe mi uvijek srčeko brže zakuca. Pa pokoji uzdah i svakako rečenica koju moram izgovoriti - Flavia, ruke su ti zlatne! A biljkice to svima pokazuju. Ruže su sve redom divne, ali ova predivna djevojka koja nam daruje odmor okupana kišnim kapima (Intermezzo) mi je posebno mila...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:38
Kao što kaže Anaida,stvarno imaš zlatne ruke,a tek srceHeart,sve ti je cvijeće prekrasno,a ruža se ne mogu nagledatismile94,moja nova ružica je posađena u teglu i lijepo izgleda u hladovini,ja se od srca nadam da će se primitiWink,Pozdrav iz kišnog Međimurja
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:50
Odušeeeevljenje..Smile
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 19:02
smile93 kako su divneeeeeee !!!!!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 22:45
Dobra ti večer kraljice klematisa i ruža i kolekcionarko prekrasnih cveteka Big%20smile. Nauživala sam se prekrasnog cvijeća u šetnji tvojim dvorištem, vrtom, kućom, teretanom Wink i neznam gdje više smještaš to silno cvijeće...... Klematisi su bez sumnje najljepši na CIF-u, ruže isto, ali i sve ostalo je smile120Digitalisi su prekrasni, kokotići također, a i meni je procvala ovakva tradescantia 
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

pa jedna krasna tradescantia
 
i prelijepa campanula glomerata
 
 
Sinoć sam   Anaidu pitala za ovaj cvijet šta je to, ( barem mislim da je isti takav) i evo ti si i meni i Anaidi dala odgovor na moje pitanje
Zaboravih, smile42 molim možeš li mi reći u koju grupu spada klematis Rubens?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 22:59
to sam cekala,slike ruza ,predivne, Holliday i Biedermeir tako njezne i savrsene
A Benvenuto me podsjeca na moju kobojagi Hendl penjacicu.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:07
Nesmije se kod tebe biti u zaostatku jer onda jednostavno ne stigneš popamtiti, ja sam ipak zapamtila da su ruže naj..., posebno bijela i Biedermeier, a digitalisi, delfiniumi kod gosrostasi, prekrasnih boja, muškatna kadulja (salvia sclarea) raste po mojoj padini, a ja nisam ni znala da je to ona, ma tu je sve smile120
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:11

Flavia, ti si kolekcionarka bez premca, a ova kolekcija ruža je fantastična i iskreno im se divim i uživam u njihovoj ljepoti, iako baš nisam pretjerani obožavatelj ruža.

lijepi pozdravSmile
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:13
Evo i mene u kasne sate.....
Zapela mi je za oko ova campanule medium od bromelije!
Kupila ja istu takvu na flori kao trajnicu, a potom doznala od Bake Bee da je to dvogodišnja biljčica! Što ti znaš o njoj, odnosno što ti je bromi rekla o njoj!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:49
Fala cure kaj ste me opet vjerno obišle i pozdrav svima! Big%20smile 
Opet me malo previše hvalite!!!! Embarrassed
Katek Big%20smile, klematis Montana Rubens spada u 1. grupu, ne orezuje se uopće osim ako smeta pokoja grana i to isključivo nakon cvatnje. Cvate jednokratno u 4.-5. mjesecu, lijepim rozim cvetekima. Inače sve sorte Montana spadaju u 1. skupinu.
Bergi Big%20smile, campanula medium je prekrasna, ja sam oduševljena njome i vrlo malo znam o njoj, ali me tvoje pitanje zaintrigiralo i svugdje po netu nailazim na informaciju da je dvogodišnja biljka. Znači, ne preostaje nam neko skupljati sjemenkice da bi je opet slijedećih godina imali. Wink 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 00:35
Nabrzinu sam protrčala vrtom, fantazija ružasmile64.
Kod mene tek pupićiEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 04:57
O đizs,  tu ima biljčica hrpu za koje nikad nisam čulasmile90!!! Flavia, evo mene opet ujutro!
Divno, divno ... ne znam šta da napišem više Heart
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:10
Predivne ruže ne znam koja mi je ljepšasmile55
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:41
Smrckić, samo ti trči, moraš biti u treningu da uspiješ izdržati sve fizičke napore koji ti predstoje na terenu WinkBig%20smile
Malaluna, dobrodošla u moj vrtek, samo ti dođi kad ti je zgodno Big%20smile
Mira, drago mi je da ti se sviđaju moje ružice Big%20smile
 
...a kod nas opet pada dosadna kišurina, a nema naznaka da će uskoro prestati....pa evo još malo jučerašnjih sličica....
 
mlade lantane sa Flore u 2 žute boje...tamnije žuta i svjetlije žuta, one lanjske još nemaju naznaku da bi uskoro cvale, vjerojatno im fali sunca.
 
bijeli krumpirko (solanum jasminoides) počeo je cvasti
 
procvao je i prvi ljiljan asiatic
 
a lithodora povećala brojno stanje cveteka na 2 Big%20smile
 
a ovo cmoljavo vrijeme idealno je za moje fuksije....
 
ova je počela lijepo cvasti
 
ove su skroz sitne, one starinske male fuksije
 
 
 
a ovo je ona fuksija ooogromnih cvjetova, koju jedva čekam da otvori prve pupoljke
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:54
Moj OtokHeart-crnac isto pušta nove listiće iz sredine, tak sam vesela radi toga....Otok smile78
 
Ophiopogon planiscarpus nigrescens - malo je blatnjav, ali nećete zamjeriti , kad dosadna kišurina stalno pada Embarrassed
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:02
Big%20smileOvo su lijevo Otok-felicija, koja je puna pupoljaka, ali nikako da se otvore cvjetići jer sunca ima zadnjih dana na kapaljku. Desno je biljčica koju je sveki kupila na placu od kumica koje su joj rekle da je mini-fuksija. Hana je rekla da je to Cuphea, pa sam malo guglajući našla i točan naziv, dakle zove se Cuphea Ignea
 
Felicia i Cuphea Ignea
 
mladi Leonotis, nadam se da će brzo narasti i imati lijepe narančaste cvjetove
Leonotis leonurus
 
japanska mirta (cuphea hyssopifolia) u dvije boje. Doduše niti joj je porijeklo japansko niti je mirta, ali tako su je nazvali, valjda zbog kompliciranog naziva LOL
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:03
Baš me zanima čiji će crnac prvi pokazati cvjetiće.

Lantane još ne cvatu, prerano je za njih (osim možda kod Lantane), i kod mene cvate samo novonabavljena sa šarenim lišćem i puzava lila.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:11
Otok, pozdrav veliki smile71!!!! Znam ja da će tvoj crnac prvi procvasti, mislim, bio bi i red da prvo kod tebe procvate Smile, moj mislim uopće nema za sada izdanaka koji bi asocirali na cvjetni pup, ovo su, čini mi se kod mene samo mladi listići, makar sam ja presretna sa bilo kakvim pomakom što se njega tiče. Divan mi je i predivan ovako poseban Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:14
Nisam baš fan hibiskusa, ali ovoga volim, ma skoro ko klematise LOLLOLLOL, pa kako i nebi kad je žuti, dupli i cvate Big%20smile
 
 
bit će i novih cvjetića od pupoljaka desno na slici Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212213214215216 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,485 sekundi.