Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 211212213214215 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 22:18

Moja draga Lantana, koliko predivnih slikica... Aster valjda ima brata blizanca u Međimurju, jer i ja imam jednog šašavca koji mi je procvjetao ovih dana. Smješko mali. Meni je kod tebe lijepo... Sjednem na terasu, mirišem smilje i bosilje, gledam more i.. život je lijep!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 23:36
Šetam tvojim vrtom opuštena, zadivljena.
Sutra je novi dan.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 07:14
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

draga Lantana, počinje mi cvasti tvoja žuta  lantana, jupiiiiiiiiiiiii!
lijepi pozdrav
slika

I meni, i meni, i to dvije! Jedna iz korijena, druga iz one suhe šibice od koje sam mislila da ne bu niš.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 09:04
Draga Lantana, evo i ja jutros popila kavicu kod tebe. Smile
 
Potpisujem sve već navedeno u svezi tvoga vrta!!!
 
Jednostavno, najljepši vrt na forumu!!!!
 
 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 11:48
A sad kad sam opet prošetala tvojim vrtom, mogu ugasiti komp i početi kuhati ručak LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:22
Pa dobro ženo, di si?
Čini mi se da si uvijek zaposlena kad se nešto u Bolu događa.Što je sad, nekakva modna događanja?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:40
haloooooooooooooosmile143javi se bolan -
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:44
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

haloooooooooooooosmile143javi se bolan -

niho, bona jesi ponorela, šta klečiš tu
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 23:23
Evo me dragi moji forumaši i forumašice, hvala što šećete mojim vrtom dok mene nema smile79 . Na poslu sam nekoliko puta ušla na forum, ali nema teorije da nešto napišem, stalno mi je ovo prkletstvo na uhu smile134
A doma, kuća puna gostiju, a najvažnije od svega došao moj mali unuk, Danas smo išli na šišanje, MPS ga vodi ujutro na kupanje, a ja ga čuvam popodne, svi smo u ful gasu.

Otok dobro si pogodila kod nas je FASHION.HR, dobila sam i pozivnice, ali ja sam toliko umorna da samo čekam postelju. Dala sam ulaznice nekim mladim Njemicama što su kod mene gosti.

U vrtu ima novosti, ali zbog bure i ove vrućine treba puno zaljevati, ali svejedno trava je izgorila, a drugo se bori.
Evo nekilko slika iz vrta

tekoma




Ruže su od onih kiša ponovno krenule






Dubrovački gospar je stvarno gospar


Prva dalija




Gaura dugo već cvate


... i  pogled iz gornjeg vrta


Pozdrav svima do slijedećeg javljanja, poseban pozdrav Kat.rei od koje sam dobila prekrasan clematis smile78






život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 23:58
ruže cvatu od siječnja do Nove Godine!
lijepo ti je kiša zalila, nadam se da nema komarica,
Zephirantes rosan

       
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 00:07
smile120
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 06:11
Lantana, samo lijepi pozdrav. Lako za nas, uvijek je od nas netko tu. Mi ćemo sličice lako gledati kad budeš slobodna, a ti se sad nauživaj sa unukom.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 06:17
Kad bi kiša znala mjeru, ja bih voljela da padne svaki dan, a i tvoje ruže bi to voljele LOL


Time is something you can never get back..
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 11:23
Ova ruža je i meni predivna! Ali zagledala se ja i u tvoga gospara, zgodan je, zgodan...Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 12:07
Svaka tebi cast kad sve stizes
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 14:17
Pretpostavljam koja je kod tebe gužva,turisti okupiraju 24 sata na dan,ali svaka čast ti uvijek nađeš malo vremena da nas počastiš slikama tvoga lipoga cvića i vrtasmile55
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:37

Kako je prekrasno cvijeće u prekrasnim bojama ,a još more i duga iza.

Čovijek to može samo sanjati
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 00:14
Ja sam šetnju ovim morsko-cvjetnim rajem ostavila za kraj, za lijepe snove i nauživala se propisno. Ona slika padine sa pogledom na tvoju kuću je vrhunska, baš za kataloge turističke ponude, a žuto plava/ljubičasta kombinacija cvijeća osvaja. Ja dok nisam bila na CIF-u nekako nisam voljela žuto cvijeće, ali sada ga je sve više u mome vrtu i baš, kako je netko rekao na tvojim stranicama, i kada nema sunca ono sija iz žutoga cvijeća Big%20smile. Teško mi je posebno izdvojiti neki cvijet kod tebe, jer sve je lijepo i u svakom cvijetu, svakom kamenu, svakoj kombinaciji cvijeća, sukulenata ili kaktusa vidi i osjeća se dio tebe, zato mogu samo reći, bravo majstorice Clap. Čestitke ponosnoj mami, a sineku da sada izabere željeni smjer i bude uspješan. I da od srca sam se nasmijala tvojoj želji da prođeš ispod duge i komentaru da bi te onda izludile zuzuele LOL, a u tome se slažem s tobom i mene bi izludile...
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

 
Onaj bocunić kraj adama je očito prazan kad nema čepa ili je friško "ispražnjen" Wink
Korijenko, to sam ga ja ispraznila, baš mi trebalo malo za obloge smile96.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 00:45
nemoj im dat za noge i obloge ako boga znaš, mene bole pljuvače žlijezde, ja bi malo za dezinfekciju
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 01:27
smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 211212213214215 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.