Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 208209210211212 260>
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:23
ShockedGriješila bi kada bi nešto posebno izdvojila...(Možda ipak one lukove ružine,il campanulu medium,il možda delphić????,eto vidiš ,opet se ne mogu odlučiti šta mi je tu naj,naj)Sve je predivnooo!!LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:28
Alisa Hugsmile79
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 18:30
Ovo je fenomenalnoWink!
Najprije toliko clematisa, a sad toliko ruža! Boli glava od silne ljepote!
Dok sam pregledavala slikice, mislila sam si ga; Ova je lijepa!, Ova je još ljepša!, Ova je najljepša!,,,,,,,,,,,,,.............i tako opet ispočetka s jezikom do poda!
Moj naklon majstorice!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 19:06
kad vidim ove tvoje lukove za puzavice pozalim sto nisam majstorica gvozdjarije LOL
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 19:56
Kao prvo pohvala TM za foto uradak,drugo mi ne preterujemo s pohvalama,upravo si to pokazala s najnovilim slikicama,ti si zaista kraljica cvijećasmile128.Ruže penjačice su jedna lijepša od drugesmile71
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:18
Prekrasno i raskošno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:47
Čovječe,pa ti možeš spati na krevetu od ruža!I onda ti u jutro ne treba parfem!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:54

i moj zvoncic je napokon procvjetao,ali bjel... i sta da kazem,znas vec ...zeljno ocekujem nastavak.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:41
bez teksta sam..neznam šta mi je ljepše kod tebe ruže ili clematisi  ..divnooo
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 00:14
Koliko predivnih Clematisa, pa ruža, fantastiiiiičnooooo
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:19
smile120
život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:39
Ne znam kako sam ovu lipotu preskočila i nisam vidilasmile42Predivne ruže,ma sve,sve.........smile57smile141
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:40

Flavia, sunce me ogrijalo,ruže zamirisale, ali ova slika TM oborila s nogu!!! Mora se naći i na novoj stranici stoga ju kopiram

 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:29
Flavia ruže su prekrasne,a clematisismile39,to mi je prekrasan cvijet,zaljubila sam se u njih.Jučer sam imala priliku iskopati jedan stari koji je poterao i malu mladicu,tako da sam ih razdvojila i posadila jedan pored drugoga,e pošto su mi rekli da ste tata mata za njih dali mi možete udjelit kakav savjet vezano za taj cvijet?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:54
Prekrasne ruže, u svim mogućim bojama!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:07
Bergi, hvala ti EmbarrassedHeart
Mimar, za te lukove ne treba bit neki majstor, hvala bogu LOL, ja sam svoje nabavila u Lidlu po smiješnoj cijeni, a znam da ih ima i kod vas po velikim centrima, gdje točno, sigurno će znat Aeska Wink
Kaktusek, hvala i tebi na lijepim riječima, pohvala prenešena Wink
Medo, i tebi hvala na pohvali! Smile
Rain, pa da skoro pa su mi u krevetu, samo bi se trebala menjat za stranu sa MM, jer bu na kraju on ispal trnoružica LOL
Gio, Hug, super za bijeli zvončić, meni su procvala dva BrominaHeart, tamnije i svjetlije plavi, a sutra se nadam i HortinogHeart bijelog. Nastavak slijedi...čim se slikice uploadaju Wink
Duda, Lorica, Lantana, Mira HugBig%20smile
Anaida, drago mi je da ti se sviđa, a zakaj ja pojma nemam koja je to nova stranica? UnhappyWinkBig%20smile
Jannette77Big%20smile, hvala na pohvali i dobrodošla na moju temu. Što se tiče klematisa, rado ću podijeliti svoja iskustva i pomoći koliko znam, ali bi trebala ipak konkretnije znati što te interesira i o kojoj vrsti klematisa je riječ. Za početak, trebala bi mu osigurati hlad za podnožje jer su vrlo osjetljivi na pregrijavanje korijena, a gornji dio biljke bi trebao biti bar dio dana na suncu.
Mačak, hvala ti draga Big%20smile
 
 
 
 
 
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:12
Ajde,ubrzaj risajzaj,delaj kaj znaš,čekam,moram ić spat!Sutra Floraart!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:15
evo sam kaj nisam, nekaj je štekalo na PB. Ja sam već bila, hihihi TongueWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:19
...evo friških sličica....
 
prvo malo uboda sa Flore....morala sam malo ić pronjuškat da vidim kaj ima..penstemon, bijeli i plavi delphinium
 
ostatak lovine vam pokažem sutra, jer opet nešto šteka danas PB, ali srećom, uspjela sam dići nešto novo rascvjetanih cvjetića iz mog vrteka
 
clematis Hagley Hybrid
 
clematis Rebecca, dakle, jedva sam ga se dočepala lani, a ta sorta ima kao karakteristike da je u realno crvenoj boji...moj je sve ljubičastiji LOLLOLLOL, uglavnom ni c od crvenog. Pročitala sam negdje da će starija biljka imati crveni cvijet, ja se i dalje nadam, a dok se to ne dogodi, nek se ljubičasti, tak mi je ko šaka u oko na fasadu LOLLOLLOL
 
divne campanule medium od Bromi....u svjetlije lila-plavoj boji
 
i u tamnijoj varijanti
 
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:25
Ma,daj,a ja se nadala da bum iz prve ruke vidla kaj ima na Flori,da znam kaj da tražim.Sad,siroče,moram na pamet.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 208209210211212 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.