Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 40>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:21
Hvala vam svima, komp zeza pa me nije bilo jučer, ali sad je valjda sve ok.
Ines ako budeš čitala možda ime Franjica još koju kavicu kod sebde što sam joj dala od moje pa da probaš.
Iako kava sigurno raste na poljima, ali kod nas se uzgaja kao sobna biljka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:31
Odmah letim u Franjicinu kopanjicu moljakati. Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 14:31
Nekoliko dana ništa ne pišem, što nikako ne znači da ništa ne radim. Osim nekoliko dana koja sam bila u vikendici, svaki dan se u dvorištu nešto radi, što uostalom znate i sami. Čupkala travu, ocvale cvjetove, ponešto presadila, uglavnom ima posla uvijek.
Kako  vidim da se pridržavate nekih forumskih pravila, a to znači da u dnevnik samo pišemo što radimo, a ne stavljamo slike, znači da tako moram i ja pa ću slike morati staviti u Trišino dvorište.
Danas sam malo sa škarama rezala travke, napravila jasminu "penjalicu" od žice, jer se jako raširio, pa sam ga i presadila. Frazije sam stavila bliže vratima da ih bolje vidim.
Vruće je pa sam zbrisala u kuću, inače sam počela uređivati pasifloru oko ulaznih vratiju, što nije baš lako jer je strašno gusta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:43
Idem brzo u tvoje dvorište vidjeti šta ima novoga!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:51
Odoh i ja
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:25

Joj Triša daj ne budi tako vrijedna, sad mi je neugodno Tongue

nema kruha bez motike
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 22:34
Kako me nije bilo nekoliko dana, jer sam bila u vikendici, ovdje odmah nastane prašuma. Trebalo bi nešto malo prorjediti, jer je stvarno prevelika gužva.Da, kad sam sijala i sadila činilo se prazno, a sada je prepuno, biljke se jadne gužvaju, pa sam jedva i primjetila da je procvala anđeoska trublja. To je kad čovjek nema baš nekog iskustva.
No uspjela sam nešto poslikati, pa ću staviti u Trišino dvorište.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 23:03
Bolje prašuma nego pustinja. Sjećam se kad sam ja sijala, nešto godina unazad, u specijalne posude i čekala da iznikne pa brižno presađivala.  Sve naraslo i procvjetalo ali - korov. Osjemena nije izniklo ni s.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 07:57
Ja volim prašumu! Idem se naluknuti u dvorišće kak zgleda! Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 22:56
Slike moje prašume će stići, ali sutra, jer danas ljudi moji cjeli moj dan izgleda ovako:
 
 
Unuci, prijateljica i ja nismo izlazili iz mora - pridružite nam se
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 23:02
Tako i treba
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 23:38

Nemojte se preplašiti, nije to plimni val -evo mene naglavačke!

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 23:57
Uh, nadam se da kosidba ne bu prezahjevna!Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 09:10
Triša šta si stavila samo jednu sliku, ja se namjestila i mislim sada kreće projekcija, kad ništa osim jedne slike.
Da li imaš možda negdje drugdje slika od te vikendice?
Ma idem ja sama potražiti...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 19:01
Triša, najljepše je brčkati se u plićaku, je li tako ?
Da li je to most za Krk?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:52
Manči most za Krk je gledamo u njega iz vikendice, jer kod njega mi skrećemo desno do uvale Scott, tamo parkiramo i onda  7-8 minuta pješke do male kućice.
Baš u tome je draž, jer čim treba hodat ima manje ljudi, pa je veći gušt.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:57
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Manči most za Krk je gledamo u njega iz vikendice, jer kod njega mi skrećemo desno do uvale Scott, tamo parkiramo i onda  7-8 minuta pješke do male kućice.
Baš u tome je draž, jer čim treba hodat ima manje ljudi, pa je veći gušt.


A što fali plažama gdje je ručnik na ručniku, špricaju te i tuđa djeca ti bacaju loptu u glavu?smile96
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 22:54
Nwego što - to ne mogu ni zamisliti. Iako je moje omiljeno mjesto za kupanje Bakarac. Jedina zamjerka je hladnije more.
Autom možeš skoro na plažu, uvijek ima hlada, nikad nema previše ljudi, kafić u blizini, po sladoled pretrčiš cestu.
No opet će me uloviti nostalgija, neću duljiti.
 
Danas u dvorištu osim zaljevanja ništa. Počupkam ocvalo cvijeće, ali me peče savjest, jer malo zanemarujem biljkice - nije im dovoljna samo voda.
No ljeto je i sutra opet u vikendicu na moru, a u 6 popodne tri psa na rasporedu. Možda malo pretjerujem, jer ne znam kako ostali, ali mene more veseli, ali i malo umori.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 01:15
Mene veseli i dj.bazencic a kamoli nesto vece...Imam rodicu u Bibinjama kod Zadra koja citavo leto ne bi pokvasila noge u more,a nema ni 5 koraka do njega.Meni je to nezamislivo,suludo.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 09:36
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Mene veseli i dj.bazencic a kamoli nesto vece...Imam rodicu u Bibinjama kod Zadra koja citavo leto ne bi pokvasila noge u more,a nema ni 5 koraka do njega.Meni je to nezamislivo,suludo.
 
Nama kontinentalcima je to nezamislivo ali dalmatincima (ponekim) je to normalno, to jest oni ga ni ne doživljavaju kao more....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.