Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 10:52
imperata cylindrica...al sam joj se obradovala


matrona je dobila svoje novo suncanije mjesto...



povratić koji mi je predivan



gredica koja napreduje...nista se nije osušilo....hahhahah





nova samo za one sto vole jacu hladovinu...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 11:08
nesto novih slika


zasad manji iza kuce


a ovo smo se malo igrali...ima dosta sukuleneta nez gdje bih sa njima...ovo ce ici u djecju sobu...

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 11:35
Lijepo, draga moja, krasno napreduješ! Lijepo je to kada imaš veliku okućnicu koju bez problema možeš obogatiti i ukrasiti cvijećem i biljkicama. smile57
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 09:39
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Lijepo, draga moja, krasno napreduješ! Lijepo je to kada imaš veliku okućnicu koju bez problema možeš obogatiti i ukrasiti cvijećem i biljkicama. smile57
nikakav problem kad ima mjesta...samo da nebude nabacano...do proljeca cu ja to shvatiti...pa srediti... smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 09:55
malo od onoga sto ce se siriti...










divno je biti nekome nesto....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 10:41
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:



matrona je dobila svoje novo suncanije mjesto...



povratić koji mi je predivan




Na prvoj slici je monarda, indijanska kopriva.
Na drugoj ne znam što je, ali povratić nije.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 16:00
na drugoj je ono sto sitne lukovice ima sto sam rekla dosta...indijanska kopriva nisi li ti meni nju dala?
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 16:17
Nije čudo što si se pogubila u nazivima cvijeća. Odjednom si se našla "oči u oči" sa 100 vrstA. Glavno da oni rastu, a imena ćeš zapamtiti poslije.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 17:10
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Nije čudo što si se pogubila u nazivima cvijeća. Odjednom si se našla "oči u oči" sa 100 vrstA. Glavno da oni rastu, a imena ćeš zapamtiti poslije.
hvala na razumjevanju inace sam jako zaboravna...Ouch
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 22:42
Lijepo ti to razvrstavaš po gredicama - sunčana gredica, sjenovita, gredica za one biljke koje će se jako raširiti... odlično se ti brineš o njima. Puno si posla napravila, puno toga posadila. Ma i ja ti svake godine premještam, tražim bolje mjesto nekoj biljci ili je premještam zbog boljeg odabranika. Uživaj u učinjenom.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 23:01
Bravo za vrijedne ruke, bit će to krasan vrt. Clap
život je more
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 23:06
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Lijepo ti to razvrstavaš po gredicama - sunčana gredica, sjenovita, gredica za one biljke koje će se jako raširiti... odlično se ti brineš o njima. Puno si posla napravila, puno toga posadila. Ma i ja ti svake godine premještam, tražim bolje mjesto nekoj biljci ili je premještam zbog boljeg odabranika. Uživaj u učinjenom.
hvala ti na podrsci...sad jos malo pa ce sve mirovati...pitam,izguglam,zanima me...drago mi je da vidis trud...i ja cu dogodine prebacivati...nek je samo zdravlja...a svega drugog koliko bude..tvoja pohvala mi puno znaci....smile78
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 23:09
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bravo za vrijedne ruke, bit će to krasan vrt. Clap
hvala draga sto nesumnjas u mene...bit ce i ja mu se nadam...neprestajem prilagodjavati cijelo dvoriste...nikad kraja...taman nesto naredim shvatim nije dobro...pa opet neki popravci...a to je vrtlarstvo,malo vamo malo tamo...smile77
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 09:24
malo novog mjesta do proljeca,mozda bude kakav pelcercic..



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 09:28
jedan pogled na prednje dvoriste...pravi jesenski....puno lisca nisam kosila ni mela ovih dana...posebno sam zainteresirana da miovaj kamenjer desno bude uspjesan i da ivaj zid popunim penjecicama i cvijecem da bude poseban...to je nasa roditeljska kuca koja se morala srusiti jer je jednom izbio pozar i nije se moglo ulagati u nju...majka je brzo nakon toga umrla pa nisam ni htjela...shvatili ste...ovaj je posvecen mom djetinjstvu i mojim roditeljima...Sleepy


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 09:46
ovaj sam slucajno jucer primjetila da trune iz korjena...tako mi itreba ....sve se vrati...



al zato ovaj samo sto neposti cvijet...nema mu sunca



al zato se ova ljepojka neda...





ovaj sam od srca dobila mora da zato jako ljepo napreduje


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 10:00
nesto od korjenka...jucer smo pravili nismo stigli zavrsiti...al polako sutra cemo..
medvjedja vlasulja


puzajuca sadarka



bijele margarete



hipericum calycinum






divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 10:08
i jos smo pogled iza kuce...uspjesno smo presadili slive.pitomi kesten i nekih grmica....vrt je sad na redu...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 10:29
Lijepo napreduješ, samo nastavi. Treba pokušavati, učiti i biti uporan a onda će samo jednog dana zasjati od ljepote
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2014 u 10:37
Draga moja,često prošetam kroz tvoj vrt...ne ostavim trag svaki put,ali tu sam.Wink
Nevjerovatno je koliko si toga napravila u tako kratko vrijeme! Samo hrabro naprijed!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.