Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VA DIHE MORA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VA DIHE MORA

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 43>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 06:55
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Belina, heuchere su krasne, pakujci isto, a crveni je poseban. Mislim da sa pakujcima neces imati problema, dosta su laki za uzgoj, a i sami se rasijavaju unaokolo.
 
Hvala ti Carol na posjeti,tvoja crna travica dobro napreduje,a o pakujcima malo znam,ali da me vesele,to je!Broken%20Heart
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 06:57
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Draga Belina dugo nisam bila kod tebe u vrtu..Vidim da je sve lijepo zeleno i rascvjetano...Hoste i heucere su postale ukras tvoga vrta, kao i mnogo drugih vrtova, uključujući i moj...
Hvala ti Jagoda ,ali čekam te širom otvorenim vratima!Wink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 07:36
Belinice moja draga, zaista je kod tebe šaroliko i cjetno kuda god se okrenem.. Divne si nam slikice biljaka pokazala!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 07:37
Da i ja ostavim trag. Pregledala sam sve i napasla oči. Ne zna se što je od čega ljepše, trava kaktusi kamenjar...
Samo tako nastavi dalje, a mi čemo napasati oči.
Pozdrav!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:12
smile227koja vlasulja! Koliko ima ljeta?Ja ću moju morat molit da krene. Jesu te tvoje hoste na suncu?
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:26
pogledala malo tvoj vrt, prekrasno Clap
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:27
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Belinice moja draga, zaista je kod tebe šaroliko i cjetno kuda god se okrenem.. Divne si nam slikice biljaka pokazala!
 
Draga Anaida,
Nadam se da ćemo ovo ljeto,bar kavicu popitiWink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:28
Originalno poslano od člana sanja9802 sanja9802 napisao:

Da i ja ostavim trag. Pregledala sam sve i napasla oči. Ne zna se što je od čega ljepše, trava kaktusi kamenjar...
Samo tako nastavi dalje, a mi čemo napasati oči.
Pozdrav!
Draga Sanja.
Navrati,kad god uhvatiš vremena,jako se veselimWink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:33
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

smile227koja vlasulja! Koliko ima ljeta?Ja ću moju morat molit da krene. Jesu te tvoje hoste na suncu?
 
Draga Anđelka,
Drago mi je da si imala vremena i kod mene navratiti,
vlasulja-festuca cinerea,poklom moje Triše....god.kod mene prva,
hoste su malo na suncu,malo u hladu(cedra).
nemam ih dugo ovo je druga god.kažu da svaka sljedeća god.one su ljepše,ali ih puževi vole.smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 19:34
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

pogledala malo tvoj vrt, prekrasno Clap
 
 
 
draga,samo ti koji put navrati,Smileveselim se!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 05:00
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Kao san je! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 10:44
Svaki puta kada svratim do tebe na šetnjicu, opet moram prekrižiti biljčicu sa popisa koji imam spremljen za ovo kaj ti nemaš !!!  Pa kada si pobogu nakupila toliko haucera i hosti ??  Vidim imaš i rođendanski salix, bijelo zeleni, a ja imam viška salixa sa rozo-bijelin mladicama !!  E to nemaš, pa se nadam da ga nećeš nabaviti dok ja dođem do tebe !!  Malo je preveliki za slanje u paketu !!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 11:08
Draga Belina, navratih ovoga kišnog jutra i u tvoj vrtek, pregledala sam sve zaostatke i mogu ti samo reći da sam oduševljena kako je tvoj vrt doživio preobražaj s puno novih biljaka koje tako krasno njeguješ da djeluju izvanredno, kao npr. tvoje hoste izgledaju tako bujno i zdravo kao hoste u nekoj vlažnoj kontinetalnoj klimi.
Bravo draga, puno te pozdravljamo Bela i ja:
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 07:35
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Svaki puta kada svratim do tebe na šetnjicu, opet moram prekrižiti biljčicu sa popisa koji imam spremljen za ovo kaj ti nemaš !!!  Pa kada si pobogu nakupila toliko haucera i hosti ??  Vidim imaš i rođendanski salix, bijelo zeleni, a ja imam viška salixa sa rozo-bijelin mladicama !!  E to nemaš, pa se nadam da ga nećeš nabaviti dok ja dođem do tebe !!  Malo je preveliki za slanje u paketu !!smile78
Draga Free,
samo ti meni navrati,šetaj po mom vrtu koliko hoćeš,nadiši se morskog zraka,sadi,vadi,premeštaj,veselim se tomeWink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 07:39
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Draga Belina, navratih ovoga kišnog jutra i u tvoj vrtek, pregledala sam sve zaostatke i mogu ti samo reći da sam oduševljena kako je tvoj vrt doživio preobražaj s puno novih biljaka koje tako krasno njeguješ da djeluju izvanredno, kao npr. tvoje hoste izgledaju tako bujno i zdravo kao hoste u nekoj vlažnoj kontinetalnoj klimi.
Bravo draga, puno te pozdravljamo Bela i ja:
Draga RS,jako mi je drago vidjeti Vas obe u mom vrtu.
Imaš pravo puno sam naučila od kada sam sa Vama,zato vam velika HVALA.
Naše Bele su prekrasne,a ja vas čekam Smile
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 18:37
Belina....ako si primijetila nekoga u tvom vrtu tko šeta jako, jako dugo, od prve do ove stranice - to sam ja. Sve sam ispregledala i jako sam zadovoljna viđenim smile141
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 18:46
Moon, nisi jedina, i ja se tu često zavučem i uživam. Draga Belina, sve je tako profinjeno.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 06:48
Draga Moon,draga Zribal!
drago mi je vidjeti Vas u svojoj okolini,navratite kada god budete imale vremena!
 
smile142
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:06

Ola Belina, javljam ti se samo da znaš da sam prije Sarajeva svratila do Omišlja da vidim u kakvom stanju ostavljaš vrt. Krasno ti je, a po našim planovima uživo ću to vidjeti u lipnju Wink
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:32
Dobro jutro! Već dugo nisam bila. Prekrasno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.