Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj teritorij...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj teritorij...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223>
Korisnik
Poruka
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 23:13
Jako lijepo,lagicaClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 03:44
Imenjakinjo lagica je prekrasna!!! Nikako da prođem sve zaostale stranice ali hoću...

smile79
Rijeka

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 09:38
Dugo nisam bila kod tebe i sad sam si dala vremena da nadoknadim propušteno i moram priznati da sam  uživala  u cvijetnoj raskoši tvog  vrta.
I ja sam se ovog ljeta iskušala u pripremi macarata  i skupljanju  ljekovitog bilja.  I sama znaš koliko je Hercegovina bogata ljeko biljem, tako da je prava šteta ne iskoristiti bar mrvicu tog Bogom danog bogatstva.
Pozdrav iz vrele Hercegovine!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 15:00
Curke smile79   vidimo se opet.
Imenjakinjo pa većina toga je na FB pa nemožeš biti u zaostatku.
Tikvić pa ljubav prema ljeko bilju sam i donijela sa sobom iz Hercegovine tata je uvjek o svakoj "travčici" imao nešto reći,onda me nije previše zanimalo ali ja nesvijesna tada tog prenio je tu svoju ljubav na mene.
Hahahah jesam zakomplicirala  smile157

A ni Slavonija ne zaostaje za vrelinom zato svima veliki mah,mah smile219 i u hlad ili more kako tko ima mogućnosti.
< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 18:48


http://shack.us/photo/my-s/694/fm4f.jpg/ -

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/fah5.jpg/][/URL
< ="./5/adds.js" async="" ="text/">[/QUOTE]   

prekrasne biljčice,a posebno ova.. jednostavno savršena smile64
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 22:36
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Kako ti je dobra ova ruža, gdje si ju nabavila.


A kako se zove ova ljepotica???
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 22:47
Krasna boja Lagestroemie, baš se je rascvjetala. Ruža izgleda kao da je od voska.
Bit će raznih ljekovitih pomada. Clap Napiši koji omjer stavljaš ulja i cvjetova. 
život je more
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 15:52
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Kako ti je dobra ova ruža, gdje si ju nabavila.


A kako se zove ova ljepotica???



Evo kopirano iz kataloga:
Rasadnik Ruža Virag
 Baron Girod de I’Ain Reverchon 1987.
Starinska ruža iz grupe Hibrid perpetual. Cvate više puta, cvjetovi
neobične boje. Traži sunčaniji položaj, malo osjetljivija na pepelnicu



< ="./5/adds.js" async="" ="text/"> < ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 16:11
Lantana stavljam bilja 10g na 100ml ulja tako sam pročitala na netu ali neke biljke poput smilja trebaju više ulja.Netko opet kaže 2-3cm treba biti iznad bilja ali to mi previše bude ulja pa se držim ovog prvog omjera eventualno ako ulje ne pokrije dodam još malo.U pravilu bilje se nakom par dana slegne bar ovo što sam ja radila osim smilja kod njega sam trebala još dodavati ulja.
Latice ruža sam u početku stavila 10g na 100ml ali nakon par dana letice se skupile pa sam naknadno dodavala joj latica u istu kiličinu ulja i to u par navrata.Iako su mi latice bile roza i crvene poneka i žuta ulje nije poprimilo boju latica a miris ruža je ostao "zarobljen" u ulju nije jako izražen ali je prisutan,mani se sviđa :)


< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2013 u 14:35
Navratila I ja kod tebe I uzivala u divnom vrtu draga - krasno sveHug
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2013 u 15:18
Lagica ti je čudesno lepa!smile64smile141
The impossible is often the untried.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 11:50
Hvala vam na posijeti  lijepim komentarima nadam se da ste barem mako uživale u mome svijeću.< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 11:58






< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 12:36
Kupila sam ovaj hibiskus misleći da je tropski kad sam  došla kući pisalo je za vrt i žardinjere ,u početku bila sam malo razočarana ali sad kad je procvijetao baš mi se sviđa.
Cvijet mu je isti kao kod tropskog kod vrtnih nisam vidjela ovako dugačak tučak.Mogu li ga odmah posaditi u vtr ili je još premali i premlad za jake zime?

< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 12:45

močvarni hibiskus



Uploaded with ImageShack.us
< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 12:47
arim, mislim da ovaj hibiskus ne možeš vani posaditi, on je koliko se meni čini samo za tegle te preko zime za unutra na svijetlom i ne pretoplom mjestu.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 21:55
Krasnog li cvijeća kod tebe, ova starinska ruža je divna
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 22:14
Da Moon predivna je to je engleska starinska,dugo tražim domaću jako sličnu samo puno krupnije cvijetove ima i nigdje ne nalazim.Nekada davno dok sam bila dijete rasla je u dvorištu moje bake< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 22:36
Moje ruže...



< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 22:43
Krasan buket, kako ti uspije tako lijep list na ružama održati, a uopće ne primjećujem da si ih prskala?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.