Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 39>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:28
Predivno , koliko truda ulažemo da uljepšamo svjet oko sebeClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 06:51
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:07
Pohvale za cijeli vrt. A mahovnjak i hostinjak (ako sam dobro vidjela) je doista nešto posebno. Jesi li na nekoj drugoj temi pisala kako je mahovnjak nastao? Rado bih o tome nešto naučila.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:17
Mahovinjak je super, ali ja o njemu mogu samo sanjati, zato ću gledati tvoga.
jezerce i vodopad na ovim kamenim kaskadama je super izveden, svaka čast Clap
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 08:11
PREDIVNO!!! I ja bi malo bregih i mahovine i potokih... Svaka čast na uloženom trudu vrijednih ruku!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 09:00
Ma ja ću samo reći smile227
Posebno za jezerce s kaskadama!ClapClapClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 11:44
Predivno,puno posla,ali rezultat jeThumbs%20Up
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:01
Lucy,na prethodnoj stranici ove teme sam napisala kak sam radila mahovnjak.
Medo,ne sumnjam da si u stanju realizirati ideju koja ti se sviđa.Pa kad poželiš tak nekaj,buš napravil,ne?
Puno posla,da,ali tim je i zadovoljstvo veće.
Veliki pozdrav svim namjernicima!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 12:41
Sorry, ma kako mi je samo promaknulo!? Pročitala, hvala na objašnjenju.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 13:45
rain bravo za jezerce a i mahovnjak,divno izgleda,kao da je tu godinama
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 15:17
smile71bravo,bila si jako vrijedna
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 20:58
Fascinantan izlet.Sve predivno,ali prva slika Grožđice!!!!Kao da je hologram,fotošop ili fotomontaža.Prteljepo i totalno nestvarno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 23:32
Kiki,to je zavaravanje protivnika,to ti je prava zvijer!Samo Rainu i meni se da dirati.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 17:13
Sve si mislim da hrpu zemlje (koja stoji i čeka prosijavanje) niti ne diram. Još pokoji puta da navratim u mahovnjak i da vidiš promjene plana.
Jako ti je lijepo!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 00:44
Hoyčika,evo još malo poticaja





hoste















procvali su Miss Bateman i Star of India









orhideje







japanski javor



pakujci







acaena



cytisus





lewisia



gipsophyla



variegirana saxifraga



luk



asphodelis



kolkwitzia



obožavane heuchere









sylibum



radovi u tijeku



pozdrav od prvoprocvale Miss Bateman!


Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 00:52
Moram priznati da me kamenjari ni blizu ne oduševljavaju kao panjevi (valjda jer sam iz Dalmacije gdje je kamenja na pretek) ali ovi tvoji panjevi su mi čarobni, kao i cijeli vrt uostalom! smile93


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:05
Jooj, danas na koju god temu krenem, pakujci!!!! I tvoji su baš posebni i prelijepi, do ove godine me taj cvijetak uopće nije interesirao, a sad mi je prelijep. MIss Bateman je famozna, prva liga......a ovaj što kažeš Star of India....Embarrassed...nije ti taj Indije ni videl, osim na etiketi, meni on tak daje na Mr. Presidenta, i po listu i po cvijetu. Pusaaaaaaa svima trima smile79
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:10
Ma,nije mr President,puno je tamniji neg na slici,imala sam Presidenta,sasvim drugačija plava boja od ovog.Mislim da nije ni Star of India,kak je pisalo na etiketi,a koji je...možda bumo saznali.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:17
Zakaj misliš da nije President? On varira u boji od svjetlije lila do tamno plave ili tamno lila, sve ovisi o položaju, količini sunca, sastavu zemlje, ja sam 99,9% sigurna da je President, ni moj postojeći nije uvijek iste boje, lani je bio skroz tamni, ove godine je dosta svjetliji i plaviji, a list kakav ima President ima još jedino Multi Blue, koji je u biti neki hibrid Presidenta.
....zaboravila sam u prethodnom postu pohvaliti aliume i orhidejice vrtne, jako su interesantne smile72
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:35
Ak ti veliš da je,onda je!Ovo proljećesam kupila ,valjda ovaj put je,Star of India,jedva čekam da procvate.Možda bu procval bijelo ovaj puta
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.