Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 12:29
Ja jednostvano nemam riječi i mislim da nije potrebno ni komentirati. Tvoja okućnica oduzima dah !!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 21:39
Svima hvala na posjeti!
Malo prije sam ispratila moje drage cure Mali Kaktus i Free i od srca im zahvaljujem na divnom druženju, darovima, smijehu i lijepim satima koje već tradicionalno dijelimo!! smile67
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 23:18
O baš mi je žao što nisam barem na trenutak sa njima u tvom predivnom vrtu,ali nema veze i ovako sam se nauživala šetajući od slike do slikesmile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 06:30
U mojem vrteku ovih dana..
Osim vesele posjete mojih dragih prijateljica koje uvijek donesu radost u moj vrt, evo i cvjetnih noviteta..
 
Kale će cvjetati
 
Ljubičaste prijateljice anemona i zvončić
 
Klematis u cvatu
 
Miris lonicere je opojan..
 
A krušvica je već za papati - Free probala i veli da je fina!
 
Šareni otočić
 
I crno-bijela maza!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 06:37

Ne mogu se nagledati krasne boje ovog klematisa...

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 07:19
Clematis, kale, zvončić anemona, prelijepi su a ovaj šareni otočić kao da je pobjegao iz sna! Lonicera je do mene zamirisala! LOL 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 11:45
Nataly, Misty - hvala lepeka!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 11:46
kao i uvijek je prelijepo u tebe!
zanima me ova krušvica, jesi li falila slovo ili se tako zove. mislin da san i prije tako pročitala u tebe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 11:53
Antonija, nisam pogriješila slovo, tako se biljkica zove.. To je krušvica, lat. amelanchier ovalis. Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 12:50
Anaida,hvala ti na jučerašnjem gostoprimstvu,bilo mi je jako lijepo i ugodno kod tebe,i da znaš i ja sam probala krušvicu,a ne samo Free.Wink
A ova prelijepa kala me jučer očarala,a lavanda mi još uvijek miriši.smile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:01
Pa kak mi je promaklo da si i ti papala krušvicu!?? Embarrassed  Valjda sam baš nekud gledala ili nekaj drugo pričala pa nisam vidjela da si ju papala i ti!! Kala je i meni baš iznenađenje krasno kaj već cvate, prvi put ju imam pa je baš radost kad tak nekaj procvate.. A vi mi morate doći i dok lavande budu u punom cvatu - morat ćemo malo gušće imati naše kavice, svaka tri tjedna je nekak predugo Wink !!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:09
Ludilo za oči,a i pesek lijepi je tu.smile94.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:26
Je li ta tvoja krušvica sad već zrela ili će joj plodovi postati tamnoplavi?

Ako je tako onda znam što je to - kozja jabučica
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:36
Ili krušvica ili kozja jabučica, na stablu ima istovremeno i zelenih i poluzrelih i potpuno zrelih, ne tamnoplavih Otok,već više smeđe crvkastih, tamnije od zrelih višanja, pa se u slasnim zalogajčićima može uživati dulji period od recimo trešnja koja dozore istovremeno!!  A meni su bile zbilja fine, ni preslatke ni kisele, taman za osvježit usta od beskonačnog brbljanja i smijeha!! LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 14:34
Baš sam se lijepo prošetala s malim čupavcem i nauživala ljepote: klematisi, kale, zvončići, anemone, ma divnoSmile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:07
Koje lijepe boje na slikama na ovoj stranici, tople baškakve volimsmile64

Ej a što je krušvica? Vidim da se jede, ali koja vrsta voćke?Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:20
za pocetak lijep pozdrav tebi i tvom crno-bijelom prijatelju,ljetni san je zaista san al ne samo ljetni vec i mirisni i sareni..bas mi se svidjela ona tvoja kombinacija hosta i astilba moram priznati da si mi dala ideju za jedan moj sjenoviti dio ,šaljem tismile79i doci cu ti opet uskoro da vidim kakav ce san biti dalje,a dotadsmile113
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 06:22
Silvestra - pozdravček veliki i tebi!
 
Otok - krušvicama će plodovi postati skroz tamni, ljubičasto-smeđe-crveni-tamno plavi, kako si i ti mislila i kako Free veli.
 
Smrčko - ne znam puno o toj biljci, ja sam ju kupila pod ukrasnu jer lijepo cvate u proljeće a kasnije ima dugo ove plodove, i dekorativna je. Lani sam tek doznala da je jestiva, evo Otok ju poznaje pod imenom kozja jabučica. Latinski naziv joj je amelanchier ovalis.
 
Free - ti uvijek hrabro probaš moje začinske i aromatične biljkice pomirisati, pa ti nekada podvalim lišće mrkve a uvjeravam te da je to krasuljica Smile . Kaj mogu kad mi blizu rastu!!
 
Moon - samo ti meni dođi u šetnjicu, uvijek se veselim kad te vidim!
 
Rosa2 - ja sam isto jako zadovoljna astilbicama jer su dugo lijepe, krasno cvatu ali i lišće  im je jako dekorativno! A hoste su idealna kombinacija s astilbicama.
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 06:33
I ja bi rekla da su ti predivne boje na slikama. Kad gledam tvoj vrt imam dojam da kod tebe drugačije sunce sja Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 06:53
ponovno šetam tvojim vrtom i nemogu de nauživati ljepote još samo da lavanda procvijeta smile64
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208209210 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.