Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 14:21
Draga za pocetak cestitam ti na 200 stranici carice i doista si nas pocastila spektaklom kakav i prilici takvoj stranici,jos jednom sve cestitkesmile73
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 14:24
kod mene pljusak i hvala ti na ovim divnim suncanim slikama
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 15:53
Tvojih 200 stranica vrta meni je bilo kao jedna jako dobra knjiga.....  čitaš i nikako da ju makneš iz ruke, doslovno ju "gutaš!
Ovaj "prvi dio" bio je odličan, poučan, nježan, šaren, šaljiv, nekad malkice i sjetan....... nastavi "pisati" "drugi dio" jer ja sam tvoja vjerna "čitateljica" a ima nas još puno, puno........ smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 16:14
Lantana - HVALA!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:00
I od mene čestitke na 200 stranica punih ljubavi.
Hvala ti za sve slike kojima si nas grijala dok smo se mi s ove strane smrzavali.
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 20:30
Prekrasne biljke na kraju 200-te stranice! Pravi kapitalci, baš po mom ukusu! Neke od njh sam ja danas prvi put kupila i sad kad vidim tvoje ovako lijepe odmah dobijem nadu da bi i moje mogle biti takve, daj Bože!Tongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 20:46
baš si me ganula, ti ženo s neke druge planete!smile77
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:16
200 stranica ljepote od koje zastaje dah!Thumbs%20UpClapBig%20smile
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:33
Lantana iskrene čestitke za 200 prekrasnih stranica,sa puno prekrasnog cvijeća, nesebičnih savjeta i mnogo razloga za ponovnu posjetu tvome vrtu.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:47
Draga, i ja se pridružujem čestitkama za 200 stranica čiste ljepote. Milijun stvari bih još rekla, al jednostavno ne nalazim riječi. Hvala ti što si mi dopustila da s tobom uživam u ovom tvom raju.smile78
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 00:46
Čestitkama se pridružujem. Zaslužila si pohvale za svoje cvijeće, ali i za sve one tople riječi upućene svim forumašima. I na toploj dobrodišlici upućenoj meni, novom članu ove zajednice. HVALA!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:00
Znaš što, zabolila me glava od ove ljepotesmiley4392.gif

Kako ti je kuća lijepa i bijela, mislim da ni mravac nesmije prići. Predivno, sve je prekrasno. Toliko cvijeća, a tako skladno ukombiniranosmile99
Ipak mi se najviše sviđaju jagodice bobicesmiley2579.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:34
e pa sad bi trebala i neka fešta pasti za 201!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 02:21
Draga lantana, i ja ti čestitam na 200-toj stranici! Hvala ti što si za sve nas učinila, što si svakome od nas ponešto podarila iz tvog božanstvenog vrta. Trudili smo se da i mi tebe uveselimo ponekom biljkom... Svaka je bila od srca i poslana i primljena! Sretna sam što sam te upoznala na ovaj način jer, smatram da ljudi koji vole biljke, vole i ljude! Ti si najbolji primjer, draga Lantana! Hvala ti!smile79
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 05:27
pridružujem se čestitarima i samo ću reći da je tvoj vrt vanserijski i da ga svaki dan pogledam da si napunim baterije smile120smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 14:27
Draga i ja ti čestitam od srca na prvih 200 stranica. Ujedno zahvaljujem na prekrasnim slikama tvoga cvijeća i mora. smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 22:55
smile89 koliko lijepih riječi, želja, čestitki, hvala vam svima, uh kad bih ja vama mogla prenjeti svoje osjećaje riječima, samo ću reči sretna sam što sam tu sa vama, svima po jedan smile78

Nastojat ću i dalje da kroz moje slike doživite morsko cvjetni ugođaj, a kako ja volim slikati to mi neće biti problem Wink

Evo malo friških

Stolisnik, lavanda i u pozadini živica od ružmarina




Santolina


Jedna usamljena gazania


... i neke nove boje


Mirisna brnistra


i jedna mirisna ruža





život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:01
Nećeš vjerovati,ali ja sam jučer i danas prelistala svih tvojih 200 stranica tvoje teme,i tek sad sam uvidjela svu ljepotu tvog prekrasnog raja.smile71 .Svaka ti čast na tvom vrtu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:02
sve mirisno i preljepo
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:23
prelijepo, a tek stolisnik, posebno lijep primjerakEmbarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.