Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 198199200201202 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 20:32
S obzirom da pokušavam nadoknaditi zaostatke imala sam malo podužu šetnju ( dvodnevnu) i baš sam uživala. Tvoj vrt je uvijek lijep i kad celzijevci jedva prelaze nulu i kada je temperatura "normalna" za nas kontinentalce, ali bogme i na +36. Jesi i mene prevarila sa ptičicom LOL i ja sam prvo išla gledati koja je to ptičica, a tek onda čitati tekst ispod slike. Sa jagodama se ni ja ne mogu pohvaliti, da sada odem u vrt sumnjam da bih našla više od 2 CIJELE jagode, pojedoše ih puževi i mravi, brži su od mene ove godine Wink. I bez prkosa tvoj vrt prkosi ovim vrućinamaClap .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 21:43
Otočiću evo tebe na 200-toj stranici , čestitke za okruglicu i to duplu Clap!
Imam pitanje:ono sa bordo listovima na 198 stranici, kako ti to zoveš u donjem vrtu (čini mi se druga slika), što je to Embarrassed? Imam ga i ja u svom vrtu ali naravno ja ne znam kako se to zove smile42.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 22:38
smile73 za 200-tu stranicu !!!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 23:55
Nisam ni skužila da sam otvorila 200-tu stranicusmile42 , Otoče čestitke na okruglici, na 200 stranica tvog prekrasnog otočkog vrta, smile141.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 06:58
Zaista prelijepih 200 stranica uljepšalo mi je toliko jutarnjih šetnji! Čestitke i od mene
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 10:57
Ivna, tu biljku ja zovem crna kopriva, a i mislim da spada u koprive (coleus), možda me netko ispravi.

Jagoda, hvala na ponudi za prkose, nemoj se mučiti sa slanjem, to se ja samo hvalim svojim "uspjesima", a i nemam baš mjesta za sadnju.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 11:16
Kako dani, vrijeme i godine brzo prolaze, tako se brzo napuni i velik broj stranica sa slikama i sa ovim našim ćakulama, pohvalama, savjetima, šalama....

Pa dragi moji posjetioci,  hvala vam što ste dolazili u moj vrt i pregledavali ovih 200 stranica, nadam se da ćemo se i dalje ugodno družiti.

Evo malo slika za 200-tu stranicu




















Lijep pozdrav iz mog dvorišta



I još jedan morski pozdrav


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 11:21
Hvala ti za predivnih 200 stranica ljepote i druženja smile79
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 11:36
I ja ti čestitam na 200-toj stranici tvog prelijepog vrta
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 11:39

200 stranica očaravajuće i nenadmašne ljepote uz upoznavanje jedne izuzetne osobe, za mene je velika svečanost!

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 13:29

Curo naša draga, hvala ti na lijepim slikicama i ove 200-te stranice! A ja ti, od srca, zahvaljujem i na odgovoru o kušinu - ponešto od tih mirisnih biljkica imam i ja (majčina dušica, ružmarin, bor,..) pa ću i to onda staviti u jastučiće. Znači, te biljkice isto osušim i onda samo napunim time i uživam u mirisu?

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:09
Vrt ti je prekrasan,pogotovo pohvale što uspijevaš po ovakim vručinama održavat vrt i naravno čestitka za 2oo stranicu i želim ti još bar tolikosmile57
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:21
Anaida, jednostavno je - osušiš ono što ti lijepo miriše

Ja sam  cura i pol, spadam u raznorazne +klubove LOL . Ajde, ovaj +200 klub je OK, ali onaj +50, one druge + ne bih  rađe ni spominjala Wink


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:31
A pusti,ima i klub 50+ dobrih strana
A ovih 200 stranica je stvarno tvoj trud,rad i ljepota koju si stvorila svojim rukama.Na tome ti čestitam!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:35
Hvala na +200 i dao Bog još 200 puta toliko !!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 15:26
200 stranica užitka za sve nas!Big%20smile
I današnje slike potvrđuju - tvoj vrt je predivan.
 
A morski pozdrav!Thumbs%20Up
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:18

smile73i na ovoj jubilarnoj 200-toj stranici cvijece ti je prekrasno kao i na ostalima, pozdrav!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:37
OTOK, 200 stranica ljepote proletilo u čas! Vjerujem da će i idućih 200 biti tako lijepih, u što nimalo ne sumnjam!
Čestitke majstorice!Clap
Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:48
čestitam. a slika moraaa
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:51
smile120smile79
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 198199200201202 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,343 sekundi.