Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cimbidijum - Cymbidium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cimbidijum - Cymbidium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 26>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:16
ma kod tebe u redu čekaju na cvatnju bebi

Ideš u posjetu i pokupit ćeš cimbić i obići vrtne centre odlično.

Znam ja da je tvoj žućo tek u zamahu, divan je
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:22
Prekrasni su!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:24
@moon, provjeri malo tvoj cymb, obrati pažnju na najniži izboj na ovoj fotki!
Izboji sa strane su šiljasti, to su svakako nove bulbe, a ovaj mi se najniži čini zaobljen, to bi mogla biti stapkica. Fotni nam ga ponovo iz istog uglaEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:26
Bebi jesi li ti doktorirala adeniume..orhideje...cimbidujume...sve znaš!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:31
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Bebi jesi li ti doktorirala adeniume..orhideje...cimbidujume...sve znaš!
A glečLOL cymbićee imam već više od desetljeća, pa onoooLOL
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:34
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 15:30
bebolina....budem ga fotkala, sad je u hladnijoj prostoriji i čini mi se da su te mladice narasle
Na vrh
Mihi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 115
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 15:49
bebolina evo onaj cimb kojeg sam preselila s tavana..krenuli opet izdanci..pa molim lijepo da mi veliš dal su to nove bulbe..ja mislim da su bulbe :/




hvala
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 16:22
Mihi....lijepo ih je vidjeti kada krenu
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 16:26
Bebolina...evo slikala sam ga, vjerojatno misliš na ovoga što tjera skroz usredini, otkrila sam da su tu ne jedan nego dva, i izgledaju zaobljenije...hajde dijagnozu molim





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 17:04
@MihiClap Probudila si cymb baš u pravo vrijeme. Ovo su snažne bulbeThumbs%20Up ne bi me iznenadilo da krenu cvjetne stapke
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 17:08
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Bebolina...evo slikala sam ga, vjerojatno misliš na ovoga što tjera skroz usredini, otkrila sam da su tu ne jedan nego dva, i izgledaju zaobljenije...hajde dijagnozu molim  

Mislim da će biti kod tebe 'vakoooosmile126
Lijepo se gospon cymb kod tebe ugnijezdio, razbacao se ko velikiSmile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 17:27
 
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Mislim da će biti kod tebe 'vakoooosmile126
Lijepo se gospon cymb kod tebe ugnijezdio, razbacao se ko velikiSmile

super

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 00:14

Ima li šta ljepše od rascvijetalog cymba za dobro jutro u sred zime?

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:09
 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:47
Predivan je!Moj je nažalost propao.Kriva sam ja, jer sam ga presađivala kad ne treba,a jadnik je bio već sam od sebe loše.Kupila sam ga na sniženju i oporavila na pola,onda ga presađivanjem ubila do kraja :(
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 22:10
alisa...baš mi je žao. I ja sam kupila još dva na sniženju, jedan za 30, a drugi za 20 kn, pa ih sad dadiljam.

Bebolina....divan je, a vidi se da je i dan divan i sunčan. Kako sad znam gdje ti je cvijeće, uh...kako je danas lijepo uživalo okupano suncem
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 23:00
Prostor za cvijeće ko rođen, sunca ima od jutra do mrakaThumbs%20Up Još da u sali nema one tri slike, izbila bi ja još jedan veelikiiiii prozor u svijetTongue al tko znasmile42
 
Premjestila sam cymbe van na jednu od pokrivenih terasa, možda malo prerano ozirom na val hladnoće, a ako treba zagrnem ih najlonom preko noći. Od svih onih cymbića koje si imala prilike vidjeti, tri su dobili mjesto u nutra jer su razvili dobre stapke, ostali neka se u kazni potrude, ili ostaju u kazni do daljnjegTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 20:30
bebolina ove zadnje ti izgledaju kao pilići u gnijezdu
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 20:56
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

bebolina ove zadnje ti izgledaju kao pilići u gnijezdu
Prekrasne biljkeEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.