Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:50
u mom dnevniku ništ za zapisati,šta se cvjetnih radova tiče. Štrukli su se pojeli prije nego je utakmica počela,pojelo se i podosta roštilja tako da smo svi u miru mogli gledati ,navijati i uživati.(malo manje sam uživala poslije 1 noću kad su se svi razišli i kad sam vidjela koliko je to suđa zmazanoga)
Danas sam se samo vozikala i opet ništa radila nisam,sad kiša pada pa da i hoću(a neću) ne mogu raditi......
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 19:44
Mmmmmmmmm štrukli smile50
nema kruha bez motike
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 06:16
Divno, imaš novi izazov.....malo sam virnula vikendicu, jar sam loša sa vremenom pa nisam u toku  forumskih priča i slika......ali puno si se naradila.......tako je i kod mene na otoku.....  Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 10:27
Shasha baš sam gladna, zašto si pustila da pojedu sve štrukle.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 11:01
Triša,drugi put ih budem prvo uslikala za tebeWink
Jučer sam samo posadila pelcere oleandra,bugenvile i ko zna čega još sve kaj mi je Proljeće donjelasmile78
Danas sam pregledala sve,dva dana skoro nisam bila pošteno među cvijećem,i svašta tu ima.Baš sam sretna od jutra,gladiola mi je procvala,tritome isto(fenomenalne su) ma svašta se tu rascvalo.Ok napravila sam plan rada,uslikala novosti,sad popijem kavu i mogu početi sa realizacijom.
Prvo bum slikice ubacilaBig%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 21:46
Jedan dio radova,planiranih jutros,sam obavila.Porezala neke grmove,opljevila usput,presadila neke biljkice...onda sam sa MM planirala remont jednog djela dvorišta pa smo skoknuli do baumaxa po neke sitnice.Kako i sama riječ veli-sitnice-ko pamti sitnice,mi neLOL
U prevodu bi to značilo da ništ nismo kupili od planiranog,no meni zapeo za oko plavi hibiscus pa me on nagovorio da ga uzmemo(a teško me bilo nagovoriti) pa se onda njemu dopala neka "luda" kalanhoa pa aj kad smo "meni" hibiskus kupili možemo i "njemu" tu kalanhou.E al je do blagajne bilo i hrpetina krasnih bromelija,koje su se meni svidjela,ok i njemu al meni više.Tak je on meni(veli da mi je to za rođendan) kupio tu bromeliu a ja njemu narančasti ljiljan,iako ga imam ali trenutno ne cvate, jer,kako MM veli treba kupovati lijepo cvijeće makar ga već imamo a ne neko nikakvo.To-neko nikakvo-je išlo moju biljkicu doma(ne znam kako se zove no iz porodice lipa je) za koju je on izjavio"šta ti taj jadan bolestan hibiskus radi tu,daj to baci vidiš da je već umro".Nisam ga,naravno,mogla ubjediti ni da to nije hibiskus a kamoli da biljka nije ni jadna ni bolesna.smile39
I tako mi došli doma sa puno cvijeća i bez onih nekih sitnica.Kako je već 20h.bilo ja krenula na zaljevanje a on peći ćevape na roštilju.
Budući da je danas bilo jako vruće,dosta posla za jedan dan....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:04
Daj stavi sliku tog plavog hibiskusa molim te, a sigurno ćeš staviti i sve ostalo, iako sam već svašta vidjela u tvom dvorišću.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:13

sutra ću staviti slike.Stvarno su"lude" biljkice.

Hibiscus je u popoljcima no mislim da će procvasti do sutra tako da bude slika živog cvijeta a ne sa slikice uz njega.Wink

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 13:07
nema te dugo....jel bila krupa kod tebe ? nadam se da nije
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 08:15

Evo meeee!!!!

Bila malo u skitnji po Slavoniji. Vidim da vas najviše zanima kak su moje biljki izdržale oluju. MM mi raportirao svako malo(da nebi došla istu noć doma,valjda)i sad kad sam došla,ma super je.Kako je bilo u gradu,kako sam vidjela na tv,super je.Neke su malo oštećene,bojim se da će se na nekima s vremenom tek vidjeti no dobro je.

Večina tuče je bila u gradu tako da je kod nas bila jako krato i to sa kišom.
Čujem da se gosti bude,moram bježati.
Hvala svima kaj se brinete za moje biljkicesmile79
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 06:37
baš mi je drago da su ti biljčice dobro
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:53
     smile139 Shashaaaaaa, pa mi i dalje čekamo slikicu plavog hibija....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 11:22
Moš penziju sočekati prije nego sliku kad čekaš na krivom mjestu,TeaKsmile156smile156
Jutarnji radovi su gotovi,sad je već prevruće pa nastavljam navečer.
Zalila sam,malo opljevila,posijala pakujac(tak se nadam da bu cvao sljedeće godine).
Radim svašta samo kaj to ne znam opisati.Selim OPET nešt po dvorištu.Sad imam stanku jer mi sfalilo materijala.
Kad dovršim bum uslikala da se ne mučim sa opisivanjem.
Počela sam sakupljati sjeme.
Za sad je sakupljen šeboj,nekaj plavoga(nikak da zapamtim ime,neka zvončika ili sl),vučjak,ono slatko kaj sam na flori kupila je ocvalo pa sad sjeme sakupljam.E i nešto sam od encijana uspjela poloviti sjemena.
Nije puno no probati ćemo sijati(Tiljo,skupljaš ti kaj??)
Eto,da ne ispadne da ništ ne radim,radim ja stalno nešto samo večinu toga ne mogu opisati a i neda mi seBig%20smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 10:13
smile81 kaj vas dvoje uopće znate kak izgleda niš ne raditi?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 15:57
Shasha, da samo zaliješ to svoje carstvo - puno si napravila, a vidim da još uvijek nešto siješ, premještaš, daj vruće je, a imaš već toliko postova da me glava zaboli kad vidim taj broj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 00:13
shasha kad sejes lupinu,i ja sam skupila seme al nisam je dosad sejala?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 12:41
Gioiaa,nisam ga do sad sijala.Ono što se samo rasijalo i niknulo to mi je bilo dosta.Budući da je to biljkica koja tek godinu nakon nicanja cvate ja bi nju sad posijala.Tako bi ove godine niknula i ojačala pa se nadam da bi sljedeće već cvasti mogla.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 22:54
I ja sam prošle godine sijala kad su dozrijele sjemenke, a ove godine se mogao vidjeti cvijet u mom vrtu!!! Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 07:46
hvala shasha, onda cu i ja tako uraditi.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 08:35
Malo je vruće no radim pomalo.
Ništa posebno,kako bi Iris rekla-čupam pa zaljevam pa okrenem.No ja i kosim,pa sadim,da imaš šta čupati i zaljevatiLOL
Jučer sam preko dana u vikendici čupala,(ajme koja travurdara)pa navečer doma kosila,zaljevala,pospremala,čistila ocvalo cvijeće....
Danas ću se,valjda,odmaratismile198
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.