Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje ruže
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje ruže

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 21:33
Slijedila sam miris ruža i našla se u tvom vrtu!!!
Baš je sve lijepo rascvjetano i šareno!!!
Za verbene veliš da ti se ne smrznu, tj. da ih imaš i slijedeću sezonu???
Neću se tak igrati!!!Wink AngryMoje izgineju i prije!!
Blago tebi!!!
nEGO, KOJI JE ONO LILA CVJETIĆ(ups) na slici između mačuhica i verbena???
Meni su niknula par komada, pa da ih upoznam!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2011 u 21:21
ah...krasno
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 22:11
Lovro,draga moja,dugo,predugo nisam bila ovdje...Ne znam na koji cvijetić misliš?Preciziraj,jer nemam ništa lila osim verbenai jedne maćuhice...šaljem ti pozdrav iz pakleno-vruće Hercegovine,tebi i svim dragim posjetiteljima mog vrtasmile79
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 22:26
mAGNOLIJA draga, nadam se uskoro da ćeš moći uživati u "opuštajućim" temperaturama u svom kraju!
A da me sad ubiješ, ja ne znam kaj sam vidjela!Geek
Ko da mi nedostaje slika!!!Wacko
Ništ, moram prošetati svojim vrtom, možda se prisjetim!

smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 05:45
Ponovo sam (duuuugo) šetala tvojim čarobnim vrtom, jutros mi je baš trebalo napuniti oči i dušu ljepotom! Margaritele, ruže, verbene prikovale su me za ekran, a oni bijeli dupli đirani su me ovaj put očarali! Ovo mi je tako prekrasno, kako se zove? Embarrassed
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 22:54
Miris ovih prekrasnih ruza je i mene namamio u tvoj vrt ! Genijalne su ti ruze ali i sve ostalo !   smile141
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 00:49
I mene je miris ruža doveo u tvoj vrt, a boja  ruža me očarača!!!LOL

Uživala sam u ljetnim sličicama ivančica i prekrasnog plavog i rozog različka!!Embarrassed

Prekrasna ti je ograda ukrašena velikim kamenim oblucima!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 23:42
Kompozicija s verbenama mi se posebno dopada.Tonovi tih boja su moja omiljena kombinacija.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 21:28
Lijepo je prosetati tvojim ruzicnjakom, sad kad je jos sve vise manje sivo. Ruze su moj izbor br.1, ali mi je oko svejedno zapelo za fuksije. Nazalost nemam ih gdje drzati preko zime.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 22:01
Hvala drage moje,dugo,dugo nisam bila ovdje,sada sam dobro i nadam se bit cu,za koji dan donosim fotkice mojih prvih proljetnica,ljubim vas i pozdravljam,mnogo ste mi falili smile79
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 07:52
šetnjom kroz tvojih 20 str namirisala sam se ruža, divnog zraka, zelenila, trave, kiše.....ma božanstveno je kod tebe....a tako se sad dobro osjećam poslije šetnje.....
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 07:52
e da ... jedva čekam friške slikice
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:53
predivne su ti ruze i ja ih obozavam i imam mnogo,daj mi moli te reci ako znas koja je ono šatirana ruza na pretrhodnoj stranici prekrasna je ja imam slicnu al je mini ruza
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 23:03
Zašto ja ne vidin ni jednu slikicu?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 21:53
Draga rosa2 šatirana ruža na prethodnoj stranici je handel,ona jeste penjačica,ali kod mene je uvijek tako malena i prekrasna je!Arim....predji na prethodnu stranicu pa ćeš vidjeti poneštoSmile

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 07:04
nmirisala sam se ruža i ostalog krasnog cvijeća, najela prekrasnih trešanja i sad mogu krenuti u novi dan!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 07:40
Šetajući tvojim vrtom,nagledala sam se najljepših ruža,koje sam ja vidjelaClap
verbene plave-ljubičaste,prekrasne,kao i sve Clap
navratiti ću opet,nadam se da je proljeće i kod tebe stiglo.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:47
Prošetala sam tvojim vrtomClap,a verbene su mi smile64
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 12:09
Originalno poslano od člana magnolia magnolia napisao:

[IMG">http://img9.uploadhouse.com/fileuploads/11039/1103925213000ecba9417d8b1ad7f28b261e2269.jpg" />



ajme predivne su ruže.... koja ti je ova? Možda znaš kako se zove? Čarobna je
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 22:49
predivne gredice,predivno zaista,tako ljupko i šareno a ružesmile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.