Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 74>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 13:05
Pa nemoj da je diraš ubijatako i baš je lijepa -sve otvara -a luda si do bola smile156-ode i ja svooje sve tako postaviti baš mi se sviđasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2010 u 19:36
uf! šteta za cvječke, pogotovo mi je žal ciglinije
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 20:44
Je, Medo, i meni je žal. A možda se i oporavi, tko zna.

Da vas malo udavim sa svojim pokućarcima. Doduše, sad su na terasi, nisu u kući, al ajde.

Hoya, koju sam dobila od naše gazdarice na jednoj zg kavi



Kaktus, kojem ne znam ime, nepravedno zapostavljen na mojim slikama



Benjaminček, koji je na proljeće do zadnjeg lista izgubio, sada se fino oporavio i zbuckao


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 20:53
Zeleni klorofit, poklon od Brbe



Dvobojni klorofitum, također uzgojen by Brbe



E, sad, ovu ljepoticu sam dobila od bake. Nemam pojma koji je to cvijet, mene list podsjeća na begoniju. Molim ako netko zna što je to, nek viče



Voskovica, poklon naše drage Bromi, s kutinske kave



Ima mi jako zanimljive listiće


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 20:58
Moj nekidašnji ulov, ficus, ne znam mu prezime



Ovo sam jučer kupila, nemam pojma što je, liči na peperomiju




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 21:07
Još nešto mi jučer uletilo u kolica, aloe vera



Moja nekoliko puta srušena juka, napokon je dobila novu teglu, duplo veću od predhodne. Sada se valjda neće više rušit



Zlatni scindapsus



Pa malo dracene






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 21:16
Maranta



Spatifilim



Druga juka, nešto manja



Ako se ne varam, kalanhoa





Tradescantia, došla s Brača, raste ko luda



I to je to. Ima toga još, al više nisam stigla danas poslikat. I tek kad sam skidala slike sam skužila koliko je to siroto cvijeće puno prašine. A baš me sram može bit. Sutra poslije posla ga tuširam, sve po redu!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 21:55
Joj "ciglinija" stvarno izgleda jadno, tako ćelava, no ako ne potjera nove listiće, znaš kam moraš doći po drugu Wink.
A pokućarci su jako lijepi, ja ću se posebno osvrnuti na yuke, jer znam kako su izgledale proljetos kada ih je TM spasio od kontejnera, a ti rasadila i dala im sve što im treba Clap. Još da nisi poduplala slike, pa umjesto onopg lijepog fikusa stavila još jednom voskovicu i umjesto tradescanie bračanke  kalanhou smile96, bilo bi sve 5+, ovak je "samo" 5 Wink. Naj se ljutiti, ali onaj fikus zaslužuje da bude viđen, a i bračanka sigurno...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 22:12
jako mi je zgodna ta voskovica, bigi. Dobar izbor tvojih pokućaraca ne može zasjeniti niti sve  i svuda prisutna prašinaWink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 22:45
Joj, glupače mene! A kako da sad to ispravim, pa da bude za 5+? 5 mi nije dosta!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 22:51
Daj sliku fikusa pa dobiješ 5+
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 23:15
Evo, ispravila! Ma kako sam pamtna, sama sebi se ne mogu nadivit! ( Ma muljam, niš ja nisam ispravila. MM je!)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 23:19
Sad je za 10 LOL. I da ipak nemaš klorofitum kakvoga sam ti ja namjenila,a ti me otfikarila sa fala imam Wink, za sada imaš 2 vrste, a dobiš i treću Big%20smile.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 23:23
Pa već sam ti se ispričala zbog toga. Ajde još jednom: oprosti, draga što sam te otfikarila s klorofitumom, ne, nemam takvog kakvog ti imaš, i hoćeš mi ga, molim te dati? smile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 06:58
I unutarnje cvjećke, trenutno na ljetovanju na terasi, su raznolike i imašššš  ih puno!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 08:01
Pokućarci za 5+, bez obzira što nisi sve pokazala i bez obzira na prašinu Wink!
A gdje je nema Confused?!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 10:06
pokućarci zbor LOL
ova voskovica je jako zanimljiva...srcoliki listeki su wow Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 10:48
draga moja Bigi! eto i mene(konačno) u šetnji. otpale mi noge od toliko šetanja, a ja skoro pala u nesvijest od sve te ljepote. kamenjar, princezino i muževo cvijeće, kaktuseki... ma sve ljepše od ljepšeg. smile79
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 12:17
Ima toga kod tebe, ima
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 07:59
znaci i kod tebe bio potop,nadam se da ce se biljke oporaviti...a ti i niho ste me nasmijale sa jukom.
kucne biljke i saljem ti jedan veliki i
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.