Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mini-mini vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mini-mini vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 23>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:49
Ajme Lilly pa nisam bila kod tebe od lani, sram me budi Embarrassed.
Koliko sam krasnih promjena zatekla.... WOOW!!!, srušena stara sjenica, sada je predivno mjesto za popodnevni odmor, super ste sredili Thumbs%20Up, novi ulaz mi se jako sviđa....
Gledam ona dva žuto plava stalka puna cvijeća, sjećam se kad si ih lani renovirala, pituravala...
Onaj "dugonja" u plavoj vazi na 17. str, vezan je malim štapićem, ma nije valjda to onaj "moj"Wink, kao je samo narastao Thumbs%20Up.
Zavidna ti je i kolekcija fuksija, naravno uz koprive koje su ti i ove godine famozne.
Vidim da si neke fuksije posipala bijelim praškom, sigurno su ti ih napale bijele mušice Confused, ja sam ih uspješno riješila sa "Confidor" , pocrkale u roku odmah....
I broj kaktusa ti se povećava Thumbs%20Up, baš su ti lijepi...
 
smile141 Lilly, i drago mi je da sam svratila jer sam vidjela jako puno novosti i novih vrteka i bilja..... ma svega!! 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 15:05
Lijepo je kod tebe i imaš baš puno krasnih biljčica.

I da, jaglaci i kod mene cvatu, onako škrto, ali cvatu
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 16:04
ima svakovrsnih biljaka u tvom mini vrtu,
a izgleda da je došlo i proljećeLOL

               
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:02
Pozdrav! Malo sam prolistala tvoje stranice i vidim da se primjete promjene, stalno nešto novog. Ne daj se smesti u svom naumu, nikada! Samo naprijed!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:06
Prekrasno! Da li ukrasni slak sijete, ili kupujete sadnice. Ja sam probala posijati, ali mi nije izašao. Sjeme je po deklaraciji bilo još važeće.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:28
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ajme Lilly pa nisam bila kod tebe od lani, sram me budi Embarrassed.
Koliko sam krasnih promjena zatekla.... WOOW!!!, srušena stara sjenica, sada je predivno mjesto za popodnevni odmor, super ste sredili Thumbs%20Up, novi ulaz mi se jako sviđa....
Gledam ona dva žuto plava stalka puna cvijeća, sjećam se kad si ih lani renovirala, pituravala...
Onaj "dugonja" u plavoj vazi na 17. str, vezan je malim štapićem, ma nije valjda to onaj "moj"Wink, kao je samo narastao Thumbs%20Up.
Zavidna ti je i kolekcija fuksija, naravno uz koprive koje su ti i ove godine famozne.
Vidim da si neke fuksije posipala bijelim praškom, sigurno su ti ih napale bijele mušice Confused, ja sam ih uspješno riješila sa "Confidor" , pocrkale u roku odmah....
I broj kaktusa ti se povećava Thumbs%20Up, baš su ti lijepi...
 
smile141 Lilly, i drago mi je da sam svratila jer sam
 
 vidjela jako puno novosti i novih vrteka i bilja..... ma svega!! 
 
Da,napokon je došlo do promjena kod mene,ali smo tek na početku.
Istina Korijenko one stalke sam lani farbala,sad mi se čine malo prekičasti,ali daju malo života u još nesređeni vrt!!
 
ahaa,prepoznala si ga!!!Smile raste ko gljiva,samo me malo brine što je pocrnio pri dnu,kao da truli,ali tako je od kad sam ga iznesla van. Nadam se da će preživjeti i ovu zimu.
Da fuksije su napale uši,ja sam koristila prašak "Baygon" i djelovao je trenutno.
Kopriva nemam puno,par sadnica al ih je puno bojaLOLLOL
Kaktusa mi je dosta odnesla zima,ali ne predajem se,ipak su oni moja prva cvijetna ljubav!!!
 
Drago mi je da si navratila u moj mini vrtek koji će s vremenom postati i veći  smile78
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:30
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Lijepo je kod tebe i imaš baš puno krasnih biljčica.

I da, jaglaci i kod mene cvatu, onako škrto, ali cvatu
 
Hvalaa,onda nisu samo moji jaglaci podivljali!!! LOLLOLLOL
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:33
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

ima svakovrsnih biljaka u tvom mini vrtu,
a izgleda da je došlo i proljećeLOL

               
 
Mari,šteta što nije proljeće...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:36
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Prekrasno! Da li ukrasni slak sijete, ili kupujete sadnice. Ja sam probala posijati, ali mi nije izašao. Sjeme je po deklaraciji bilo još važeće.
 
Ja ukrasni slak sijem,ove godine sam ga malo kasnije pa je kasnije i procvao,ali to je zato što sam ga odmah van posijala, Sjeme sam prošle godine skupila,tako ću i ove godine. Ako hoćeš mogu ti poslati,bit će ga dovoljno!!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:46
Evo i mene u tvom vrtu,vidim jako puno lijepog cvijeća,kaktusa koji su i moja ljubav,imaš prekrasnu suzanu,da li ona prezimljuje ili ?
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 20:38
Crvena pasiflora smile120smile227
 
 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:54
Draga Lilly gdje si ti nama, eto mene do tvog vrta a doma izgleda niko, ima tu puno toga za pokazati hajde stavljaj sličice.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 22:18
Ukrasni slak se prije sijanja treba ostaviti potopljen u vodi, ima tvrdo sjeme, tako piše na paketićima! Možda ti zbog toga nije izašao.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:03
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Evo i mene u tvom vrtu,vidim jako puno lijepog cvijeća,kaktusa koji su i moja ljubav,imaš prekrasnu suzanu,da li ona prezimljuje ili ?
 
mislim da suzy ne može ostat vani,prvi put ju imam i baš sam zadovoljna s njom. Malo kasnije mi je procvala,ali zato još uvijek cvate.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:08
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Lilly gdje si ti nama, eto mene do tvog vrta a doma izgleda niko, ima tu puno toga za pokazati hajde stavljaj sličice.
 
Ma tu sam ja,samo više ko promatrač LOLLOLLOL
Zbog zdravstvenih problema nažalost sam zapustila vrt CryCryCry al će i to biti poticaj da druge godine bude i ljepši!!!!
Trenutno ne smijem ništa raditi pa mi muž pomaže,kaktusi su već pod krovom da se ne natope previše,a ostalo sad kiša zaljeva pa ne mora ni to Smile
Kad stane kiša stavit ću i nešto sličica!!!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:12
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

Ukrasni slak se prije sijanja treba ostaviti potopljen u vodi, ima tvrdo sjeme, tako piše na paketićima! Možda ti zbog toga nije izašao.
 
Moj ukrasni slak svake godine izađe i baš mi je bujan. Popeo se skroz na vrh šljive... a nikad ga ne potapam u vodu... ovu godinu sam ga posijala direkno u vrt i izašao je bez problem,još sam ga i podjelila koliko ga je bilo.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:14
Ova mi je kombinacija tako lijepa a jednostavna
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 00:09
 I ja se malo prošetah tvojim vrtom.Vrt ti je pravi mali raj, a kaktusi su ti fantastični
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 06:51
Koprivice su uvijek super! Od ove godine bit će obavezne u mojem vrteku!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 11:28
Draga Lilly samo ti nama ozdravi, nadam se da tvoja bolest nije ništa ozbiljno a naravno mi ćemo biti strpljivi, pa kada budeš mogla stavi slikice.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.