Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 66>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 23:12
kod tebe krasnog cviječaClapSmileSmileSmileSmile i onda me za kraj dokusuriš sa slikom plaže....ma zavidim ti da znašSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 23:23
bas sam bila u tvom vrtu...a more je samo za dusu..nisam svaki dan na plazi..ne stignem...vrt pljevim dio po dio...ma sve mi je u komi...cvijece slabo...ma...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 23:32
setam i uzivamsmile72
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 07:48
Maslačkica, baš je iznimno lijepa plaža za odmor, a tek količina, ljepota i raznolikost tvog cvjetnog carstva - obara s nogu!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 09:37
maslačak, predivno ti je cvijeće, šetnja tvojim vrtom je zaista odmor za dušu i tijelo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 10:43
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

moja vodenkica al neznam zasto joj je pocelo lisce zutiti...smile43
-ili je previše zalijevaš ili je držiš dugo na suncu suhe zemlje-to je jedini razlog-i prelijepa je-počupaš joj listiće i ona se ponavlja ponovo kao da nije ništa bilo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 17:17
Maslačak prošetah tvojim vrtom. Imaš prelijepog cvijeća a tek kaktusiClap
Moje su vodenike u hladu i cvjetale skroz  jako puno. Sad, odjednom ništa. Ima nešto pupoljaka... Ali ni blizu kako su bile!Confused
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:09
hvala na setnji baka,triša,anaida,rose,i sto ste sve uzivale...smile72
 a sto se vodenki tice niho zaljevam redovito i u hladu su...tako da stvarno neznam sta im je...do nema dugo su bile krcate cvijetovima i bez zutih listica,a onda najednom ovo...mozda ih je jugo ili bura sredila,ha...
andrea01 imam ja ideja al mi je tesko ostvariti...ovako se barem i ja nasmijem mojoj ludoj glavismile96...fali mi jos jedan par ruku barem...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:10
bas sam danas radila ko konj i krepala od vrucinesmile46...nabola se na trnje po obicaju al je vrijedilo...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

ovo mi je jedino izniknulo iz sjemenja za kamenjar... neznam sta je... 
Ako se ne varam to je lila alisum ( ako miriši na med)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:25
nisam mirisala al budem sigurno odmah ujutro...sad ako idem dragi ce reci da sam prolupalasmile96
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:25
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

 Ovo šareno je smile227.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:31
da i meni je...to sam od sashe dobila...malo sam slaba s tim kucnim cvijecem...zato me sasha jako razveselila...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 22:36
Imaš ti imaš lijepoga vrtnog cvijeća. Ne sekiraj se, nijedan vrt nije nastao u kratkom periodu. Za nešto treba vrijeme, za nešto, kako ti veliš bar još dvije ruke ..... pomalo, biti će.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 00:15
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:



Sve ti je jako lijepo, ali ovo mi je nešto posebnosmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 00:57
hvala...neznam ime al jedan stricek koji prodaje cvijece mi je rekao da je odlicna za na sunce i stvarno je...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 19:06
Alisumi su ti baš slatki, i moji još uvijek cvatu i oduševljena sam njimaSmile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 19:29
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

hvala na setnji baka,triša,anaida,rose,i sto ste sve uzivale...smile72
 a sto se vodenki tice niho zaljevam redovito i u hladu su...tako da stvarno neznam sta im je...do nema dugo su bile krcate cvijetovima i bez zutih listica,a onda najednom ovo...mozda ih je jugo ili bura sredila,ha...
andrea01 imam ja ideja al mi je tesko ostvariti...ovako se barem i ja nasmijem mojoj ludoj glavismile96...fali mi jos jedan par ruku barem...
--- Ma ne brini za njih one se obnove samo jeli ih sačuvaš preko zime ili nove nabavljašWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 21:56
Uh koliko stranica slika!!!!! Ajmo brzo jer sam pola komentara već zaboravila...Ono što je konačno procvalo,i na sljedećoj str.ocvalo već,bi trebala klivia biti(bar tak uzgleda).A ono drugo,što baš ne raste najbolje je maranta i poima nemam šta da joj napraviš jer ona kod mene ne voli biti(uginula mi je)
Čuvarkuće su ti preslatkeEmbarrassed....Još sam nešto htjela reći no zaboravila sam.
Drago mi je da su ti se biljkice primile i da ti se dopadajuWink
I ne kukaj više da nemaš cvijeća,da nemaš šta pokazati.To ne znači da ne trebaš još nabaviti jer,kao što znamo,cvijeća nikada previše,no nema smisla da kukaš i usput nas obasipaš tolikim cvijećemsmile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 22:26
SilveK alisum je ono nisko s bijelim cvijeticima iliConfused  neznam biljke po nazivima...
niho ko je moguce sve cuvam...
sasha cvijeca nikad previse  al vidjet ces sliku vrta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.