Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:13
Ali ---Ali -ruže ko bog------------ nemam riječi . Ali ota crvena -koju imam i ja toliko me podsijeća na neka starija vremena kad je moja nana i moja mama imale te ruže .Jako sam ih voljela i još uvijek je i ja imam --čak sam sebi uspijela je slučajno pomladiti ponovo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:32
Hvala vam curke...I meni su ruže broj 1.Niho ova crvena penjačica je jako zahvalna.Ja sam je donijela od komšinice i sebi ožilili pod teglom.Imam ih na 3 mjesta.Kad cvjetaju baš cvjetaju,i sjećaju na djetinstvo,to si u pravu...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:53
Ali ja sam počupala sa svoje ruže sve pupove koje su se iscvijetale -pa evo sad ponovo će cvijetati i presretna sam  jer njena boja me očarava a njen cvijet što nika d bio mi je ove godine jako dugo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:19
Moje biljke jedva preživljavaju ove tropske vručine.Bila sam na odmoru i neko drugi se brinuo za moje biljke,pa su preživjele razne šokove..Nešto sam slikala prije nešto sad,ali nisam imala vremena da postavljam..
Gladiole..Ove godine su mi gladiole loše,jer ih nisam posadila gdje treba..Zato ih ne cvjeta pola.





dalije..Mislim da sam ovu dobila od Semire,jer je prije nisam imala,a od nje sam u jesen dobila gomolje dalija..










Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:21
svasta nešto

ricinus cvjeta

trube

nočurak

oxalis

begonija



Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:23
pasiflorica

dio fuksijica

ruža

frajlica
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:26
dalije,fuksije,.... odlično Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:38
Joj evo vratila se i Ali i vidi sad šok --a legendo svaka častHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:08
Hvala rose.Hvala Nihoooo.Ma ove gdine kod mene više zeleno nego šareno.Al nema veze,bit će bolje druge godine...
Procvjetao mi i stefanotis,da ne trazim sad svoju temu sobnog bilja,sliku cu ovdje da okacim...


i ovog adama cu d aokacim ovdje.Njega sam dobila proljetos od Mene kao jako mali mali pelcerčić.Jako dobro napreduje..


još dalija





pa još truba
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:13
Neka mala ruža,sa sitnim cvjetom,a nešto se ne sjećam da sam kupila mini-ružu




Neumorne kadifice i neven..Ni sunce im ništa ne može.


gladiola
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:21
još malo













prvi cvjetici lantane..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:24
Ovi karanfili su me iznenadili jer još cvjetaju..

A ovaj ljiljan sam posadila prije 3 mjeseca,kupila sam pakovanje od dva komada ,več u rano ljeto.Mislila sam da neće ni narasti a kamoli cvjetati.Bili su sniženi pa nisam mogla da odolim,kad jedan od dva cvjeta,a ima cvjetnu drsku samo par cm od zemlje...


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:43
I ja sam napravila propust sa gladiolama i dalijama,i eg.gladiolama,al uvek ponesto zabrljam,valjda od preterane zelje da sve bude o.k.
Ali ovo sto sam pogledala je
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:47
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Neka mala ruža,sa sitnim cvjetom,a nešto se ne sjećam da sam kupila mini-ružu
 

  
 
Jesi, jesi...kupila si La Minuette - mjesečarka, inače su im manji cvjetovi....LOLWink
 
Sve ti je cvijeće prekrasno, iako te nije bilo kod kuće....imala si dobrog zamjenika! Big%20smile
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:50
Neznam šta bih izdvojila od ovog cvijeća jer je sve jako lijepo..Ruže su ti prekrasne
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:57
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

I ja sam napravila propust sa gladiolama i dalijama,i eg.gladiolama,al uvek ponesto zabrljam,valjda od preterane zelje da sve bude o.k.
Ali ovo sto sam pogledala je [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />

Hvala gioiaa.U pravu si kad kažeš da čovijek od velike želje za lijepim uvijek nešto zabrlja..Ja sam zabrljala,jer sam nabacala svuda svašta,pa sad guši jedno drugo.Dalije i gladiole sam trebala saditi negdje gdje ih mogu povezati da se ne lome od težine,a nisam,i sad imam taj problem..Bit že bolje,iduće godine..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:58
Flavia,hvala na podsjećanju ,stvarno sam zaboravila da sam je kupila .Sad znam.....

Štefkaja hvala ti na posjeti i pohvalama mom vrtu...
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 11:56
Trube cvjetaju sve ljepše i bujnije.

I bijela datura cvjeta




godecije




lantanica

još jedna gladiola

Protekli dana kod nas je bilo kiše i vjetra,pa mi je vrjetar polomio par gladiola,i ja sam ih unijela u kucu u vaznu.Obično ne berem svoje cvjećke za vaznu jer više volim da uživam u njihovom cvjetu u bašti,nego u vazni..



Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 14:15
Alisa draga, nek si ubrala malo i u vazu....gladiole su prekrasne, lijepo je to kad bude cvijeća i za vazu, a u vrtu se baš i ne primjeti da si odrezala, zar ne? Nego, ona bijela ruža u vazi...na sredini, odmah uz rub vaze...je MRAK! Koja li je to?
I moram primjetiti da je ova tvoja rozo-žuta lantanica divna! Thumbs%20Up
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 14:47
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.