Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 12:45
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Drago mi je Otok da šećeš mojim vrtom i ja sam danas već šetala kod tebe i vidjela kako si  se obnovila Clap
 
Evo malo ugođaja sa mog balkona ili kako se to kod nas zove "skod" zato jer nije pravi balkon jer su sa jedne strane stepenice.
 
 
Ove dvije predivne begonije mi je poklonila mama za današnji rođendan.
Svake godine imam nove na istom mjestu samo mjenjam boje. Cvatu neumorno sve do novembra. Odabrala sm bijelu i roza
 
 
 
Ovaj lila visoki jaglac (neka vrsta) nije prestao cvjetati tri godine, ne znam odakle crpi snagu, ove zime je imao jedan mali cvijet dugo, dugo a počeo gubiti lišće. Kad sam pomislila da je gotov evo njega opet, tri godine u istoj vazi i istoj zemlji.....
Joooj!
Koja ljepota!Big%20smile
Je l' to cvjeta u hladu, na suncu ili polusjeni?
Već vidiš zašto pitam!Wink Imam na terasi u hladu i poluhladu još mjesta a ovo je baš divno......
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:14
Nisam mu mogla odoljeti, nije baš ko iz Zvrkovog engleskog vrta, bit će dogodine kad se razraste, ovu boju još nemam. Tražila sam žuti ali nije bilo, ako netko ima molim najesen sjeme
 
 
Do njega mi je tamno ljubičasti ali ga je ove godine nešto napalo i ostao je kržljav, ni makac, samo da se ne posuši
 
Moja mala nećaka je rekla da ga i ovako moramo slikati jer da je "prosto čaroban"
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 23:34
Korijenko, vjerujem da je danas bilo još rožica za tebe našu rožicu!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:34
One su Bako samo ujutro na suncu i to im paše jer nije agresivno a popodne kad peče one su u hladu, tako da kod tebe bi im bilo prva liga.
Vide se i fuksije isto su na toj poziciji i super su
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:46

Kako ono glasi tvoj potpis: pup do pupa ruža...

Pa da složim slično: Cvijet do cvijeta, Korijenkova hacijenda!Big%20smile

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 23:46
Ili se meni čini ili ti tema ima drugi naziv
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:19
SRETAN ROĐENDAN TI, SRETAN ROĐENDAN TI....
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:49
Dižem čašu za poseban dan i prekrasno cvijeće
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:05
Hoste Tongue.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:25
Interesantni su ti pakujci, nisam ni znala da imaju tako lijep cvijet. Balkon (mi rečemo sural) ti je prekrasan s onim lijepim cvijećem.

Još jednom draga Korijenko sve ti u životu cvjetalo!
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:48
Zna majka što njeno djete najviše voli, prekrasne su. Ove godine ih nemam - još - a kako i sama kažeš neumorne su u cvjetanju i vole poluhlad, idealne za moje dvorište.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 20:09
Moram li opet ponoviti: Vrt ti je predivan, cvijeće prelijepo, ali danas sam ustvari došla kod tebe da ti pošaljem veeeeeliiiiikiiii bušić: smile95
B......, sretan ti rođendan !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:49
Korijenko, danas sam ponovno pogledala sve stranice tvog vrta, prekrasnog, sa mnoštvom biljaka, neka ti moje divljenje bude poklon za današnji rođendan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:05
Zvrk gledam malo tvoju brojčicu, još malo pa si preko 500 a onda se sastajemo u vidljivima u "četiri oka".
Anaida, hvala na pjesmici !
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:51
Cure su sve rekle a ja mučim da ne ureknem tu ljepotu.Dalije su preslatke,sjeti se pa pokupi sjeme od njihWink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:16
Moj zidić na terasi je bio gol. Pokrili bi ga s te dvije daske. Sad sam stavila dva važa u uglove, ali vidjevši tvoj mali raj, pokušat ću povećati broj važa i cvijeća. Jer je zbilja lijepo za vidjeti.Da ne kažem prelijepo!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:19
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:59
Drago mi je Otok da šećeš mojim vrtom i ja sam danas već šetala kod tebe i vidjela kako si  se obnovila Clap
 
Evo malo ugođaja sa mog balkona ili kako se to kod nas zove "skod" zato jer nije pravi balkon jer su sa jedne strane stepenice.
 
 
Ove dvije predivne begonije mi je poklonila mama za današnji rođendan.
Svake godine imam nove na istom mjestu samo mjenjam boje. Cvatu neumorno sve do novembra. Odabrala sm bijelu i roza
 
 
 
Ovaj lila visoki jaglac (neka vrsta) nije prestao cvjetati tri godine, ne znam odakle crpi snagu, ove zime je imao jedan mali cvijet dugo, dugo a počeo gubiti lišće. Kad sam pomislila da je gotov evo njega opet, tri godine u istoj vazi i istoj zemlji.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:08
Opet malo novosti sa sajma:
 
Lani sam imala ove male georgine- jednogodišnje i stvarno su zahvalne, bude rizik od pepelnice ali prođe....
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:54
Zaboravih na vaigelusmile42
Fenomenalna ti je crvena(višak ne bacatiiiiii,ja se pokorno javljam za koju grančicu)a što se rozne tiče....e sad ja neku roskastu imam,bum sutra slikala pa pogledaj,ako tu hoćeš,zakorjenim ti jeSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.