Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruselija - Russelia equisetiformis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruselija - Russelia equisetiformis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 30>
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 11:50
Bebolina, pa napravi si stablašicu, vidiš da ti se već sama nudi. Ne zezam se, uzmi bambusov štapić i digni još i onu granu što ti s lijeve strane visi, dvije su ti već otišle u vis i eto ti. Sorry što mudrujem, ali čim sam vidjela ovu drugu sliku palo mi to na pamet .
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 14:45
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Bebolina, pa napravi si stablašicu, vidiš da ti se već sama nudi. Ne zezam se, uzmi bambusov štapić i digni još i onu granu što ti s lijeve strane visi, dvije su ti već otišle u vis i eto ti. Sorry što mudrujem, ali čim sam vidjela ovu drugu sliku palo mi to na pamet .
Dobra idejasmile128
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 14:49
Gle, imaš ovaj viseći dio, a ostalo digneš gore.....joj ja imam viziju već kako bi to bilo forno !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 20:16
sory što ja mudrujem ali, koralj kao stablašica je nemoguća misija. te grane šta idu uvis će se same spustiti.od težine!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:03
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

sory što ja mudrujem ali, koralj kao stablašica je nemoguća misija. te grane šta idu uvis će se same spustiti.od težine!
A da ih podignem samo nekih pola metra pa neka se spuštaju? Ove visoke grane su debele kao moj palac...
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:45
Ove visoke grane digni do nekih 50 cm, i onda ih pusti kao vodoskok !
Bočni izdanci se valjda mogu pokidati ?
Ma to su samo moje insinuacije.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 15:28
mojoj pase tako...
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 15:29
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 17:26
da li sve te saksije preko zime drzis u kuci?ili dovoljno je staviti npr u garazu'stvarno su ljepe.mene posebno zanjima koliko ona naraste godisnje?da li se lako deli??hvala!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 18:21
Opa, koliko ruselija ! I stablašica je tu, krasno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 19:07
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

mojoj pase tako...
ClapBRAVO PRELJEPO!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 11:10
Originalno poslano od člana martab martab napisao:

da li sve te saksije preko zime drzis u kuci?ili dovoljno je staviti npr u garazu'stvarno su ljepe.mene posebno zanjima koliko ona naraste godisnje?da li se lako deli??hvala!
ove godine ih prvi put imam,drzat cu ih u kuci jer ih obozavam i moram ih mazit i pazit jer planiram cijeli balkon imat popunjen njima.koliko sam ja info i koliko mogu vidjet po tome koliko su kod mene-brzo rastu a i citaj par postova prije,neke forumasice ih cesto razdjele i rasaduju,ja jos nisam,lako se zakorjenjuju...ja cu probat druge godine jednu razdjelit pa da vidimo da li cu uspjeti...Embarrassed
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 13:08
Irenaidani,hvala na info.bas me zanjima kako to sa njom ide jer sam narucila jednu malo vecu saksiju.al mislim da je u Tvom slucaju prerano je deliti.cekam kada moja stigne ,u mom slucaju bila to ljkubav na prvi pogled,predivna je....
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 16:56
ja bi pitala znalce da li bi sad bilo pametno da ih smjestim u druge tegle?ove su mi oksidirale od sunca.da li bi im skodilo?
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 23:44
Kako to misliš "oksidirale od sunca " ? Što pod tim podrazumjevaš ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 08:49
   Irenaidani sigurno pod rijeci "oksidirale"mislila si da su izblakle od sunca,izgubile boje ili nesta tako???'i kod mene saksije izgube boje kada su izlozene suncu duze vreme.u jesen je presadim u nove i u kucu.mislim da nebi trebako naskoditi russeli nije bas toliko "mlada".pricekaj ipak savet nekog iskusnog!
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 10:12
Originalno poslano od člana martab martab napisao:

   Irenaidani sigurno pod rijeci "oksidirale"mislila si da su izblakle od sunca,izgubile boje ili nesta tako???'i kod mene saksije izgube boje kada su izlozene suncu duze vreme.u jesen je presadim u nove i u kucu.mislim da nebi trebako naskoditi russeli nije bas toliko "mlada".pricekaj ipak savet nekog iskusnog!
martab...tocno tako sam mislila..hvala na savjetu...smile79
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 22:02
moja ruselija je u kući, za sad se dobro drži, kako je kod vas, gdje ste ih smjestile ?


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 22:09
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

moja ruselija je u kući, za sad se dobro drži, kako je kod vas, gdje ste ih smjestile ?
Lijepa ti je ova čupavicaThumbs%20Up
Moje su vani, gdje će i ostati ove zime. Ako baš bude jako hladnih dana, sklonit ću je u negrijani hodnik.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 08:42
i moje su vani. lani su preživjele i snijeg. bijela se pokazala osjetljivija. ostala je samo jedna grana. ipak i ona je preživjela.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.