Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slovenija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slovenija

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 19:26
Baš su prekrasne slike smile95
U ovo doba prošle godine na Kranjskoj gori baš i nije bilo toliko snijega!!! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 17:39
smile55
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2008 u 08:33
Snijega nije bilo nigdje... najviše i jedino pravog snijega je bilo dok sam bila u Zagrebu od 31.12. do 03.01.
Ovo u Sloveniji po stazama je sve umjetni snijeg napravljen do tada jer kad sam ja stigla, temperature su se već vrtile oko 0'C pa ga nisu ni moglu ponovo praviti
Srećom ga je bilo dovoljno da se održi toliko dugo
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 17:37

 Slikano je prije tri godine krajem petog mjeseca kada sam sa djecom prvi puta odlučila krenuti na jedan tako malo zahtjevniji izlet.
Djeca su nemoram to valjda niti reći bila oduševljena i moram priznati da sam ostala ugodno iznenađena koliko mogu izdržati (tada je maloj bilo tek tri i pol godine).

Pa da počnem prvi dan dolazaku Logarsku dolinu

Nemogu naći sliku hotela  ali evo jedna slikana iz njega na vile pored

Jedan slap iza hotela ako me sjećanje ne vara Rastovski slap

Dogovor sa vodičkicom  oko plana za prvi dan. Posjet slapu Rinka i planinarenje  e sad se više ne sjećam kamo pa ću samo stavljati slike.

Slap Rinka mislim da je 80 m visok

Nakon slapa oni koji nemogu dalje i naravno djeca vraćaju se prema hotelu a mi preostali nastavljamo ...

A sada slijedi  - malo snijega

Drugi dan na rasporedu je bila Solčava i izvor kisele (železne) vode

Crkvica Marije snežne u Solčavi

groblje valjda jedno od onih na najvišoj nadmorskoj visini


izvor železne vode


i za kraj domaće životinje

Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 18:51
ufufuf ja san se zapuhala samo gledajuci sve uspone, pa super su to djeca odradila
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 20:54
Famozne fotkice, a za klince znamo da su izdržljiviji od mnogih nas odaslih. Često puta nam služe kao izgovor da nešto ne izvedemo! Bravo Gogica, čemu život puno primijeniti rođenjem djece kad se ona mogu tako lijepo uklopiti i tako na pravi način odgajati!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 22:44
Gogica, stvarno si me zdrmala ovim slikama, bože sam se treba uputiti i to ponovo jednom doživjeti, no ove slike vrijedne svake pažnje oduševile su me. Dječica su super, opisi su ti perfektni i što još reći, razveseli nas ponovo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 07:49
Predivno,dio toga sam prošla,a godinama skijala i planinarila na Goltama.Super,super,super!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 09:56
Umesto komentara (tvoje slike dovoljno govore o lepoti) dodajem nesto sto ti je vec poznato Wink slikano u aprilu prosle godine.
 
,
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 17:44

Je stvarno je tamo prekrasno kao uostalom bilo gdje u planinama pravo mjesto za napuniti baterije kako ja to volim reći.

Eto nadam se da vas svojim reportažama bar malo uspijem pokrenuti pa makar imale i malu djecu vjerujte izdržljivi su oni i jako ponosni na sebe kad uspiju doći do postavljenog cilja
 
Od malena ih učite da uživaju u prirodi barem onoj koja nam je eto nadohvat ruke još uvijek Smile
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 14:20
Ajme, ovo je prekrasno sve... I ja bi tamo...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 20:38
koja predivna priroda.
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 22:54
da mi se tam zavuć , nebi izlazila mjesec dana
slike i krajolik su izvanredne
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 11:00
Ovo sam već par puta pregledala! I uvijek ostanem  smile39. Brankić , mislim da bi nam se tam zavrtilo u glavi od kisika!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.