Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvece je ukras baste
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvece je ukras baste

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:12

Srdačna dobrodošlica i od mene !!  Krasni su ti tulipani ali ruža je ruža ! Kraljica vrtova !!

Veselim se novim sličicama !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:30
Jos nekoliko prolecnih slikica iz moje baste...
leucanthemum i osteospermum
   
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:36
Dobro nam došla Hugprekrasno proljeće kod tebe smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:48
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Srdačna dobrodošlica i od mene !!  Krasni su ti tulipani ali ruža je ruža ! Kraljica vrtova !!Veselim se novim sličicama !!




Free, u pravu si,i ja volim ruze,imam skromnu kolekciju...
Evo za tebe jos nekoliko ruza...
Renesans
Papageno
Kajzer Farah
Kolet

Marvej
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 15:41
Dobro nam došla. Prekrasno ti je cvijeće. Neću posebno istaknuti niti jedan cvijet, jer zaista svaki pljeni svojom ljepotom
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 19:16
Dobro nam došla . Radujem se što ću moći šetati tako krasnim vrtom i uživati u lijepim fotkama još ljepšeg cvijeća. Divni su tvoji tulipani, a ruže ostavljaju me bez daha.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 19:24
Wanesa,vidim nekih novih biljkica,Wink ajde ne skrtari,podeli tvoju lepotu sa nama.smile57
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 20:57
leucanthemum i osteospermum--- kako se ovo razmnozava i cuva, ajde malo opisi ( sory - svidja mi se kombinacija )
ako
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 21:09
Prekrasne proljetne slike!

Dobro došla u cvjetno društvo!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 21:18
Dobrodošlica i s moje strane, nadam se jednom dugom i lijepom druženju u tvom vrtu, lale- tulipani ili kako god, ove godine su te nagradili a bome i nas, isto tako i zumbuli, jaglaci a ruže će tek startati za koji dan i biti lijepe ako ne i ljepše od lanismile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 08:25
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Dobro nam došla [IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />prekrasno proljeće kod tebe [IMG]smileys/emot114.gif" align="absmiddle" alt="smile57" />




Enrikova nona, hvala ti na poseti i dobrodoslici. Tvoj vrt je predivan,kao i sobne biljke,a unucica Tara je preslatka! Pozdrav za tebe i Taru!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 08:28
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Dobro nam došla. Prekrasno ti je cvijeće. Neću posebno istaknuti niti jedan cvijet, jer zaista svaki pljeni svojom ljepotom

Dijana hvala na poseti i i dobrodoslici...Meni su uvek bile najlepse prolecne cvetnice,mozda zato sto se posle duge zime i snega uzelimo sarenila i cveca! Pozdrav!

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 08:33
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Dobro nam došla [IMG]smileys/emot129.gif" align="middle" /> . Radujem se što ću moći šetati tako krasnim vrtom i uživati u lijepim fotkama još ljepšeg cvijeća. Divni su tvoji tulipani, a ruže ostavljaju me bez daha. [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />

Moon, i ja se radujem svakom novom cvetu kad vidim da je procvetao,a raduje me i tvoja poseta! Neke ruze su stare desetak godina, a vecina ih je skoro posadjena,proslog leta su prvi put cvetale. Iskreno se nadam da ce ove godine biti jos lepse!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 08:34
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Wanesa,vidim nekih novih biljkica,[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> ajde ne skrtari,podeli tvoju lepotu sa nama.[IMG]smileys/emot114.gif" align="absmiddle" alt="smile57" />
Uh, Leona, al` si nestrpljiva...


Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 08:57
Originalno poslano od člana erutrina erutrina napisao:

leucanthemum i osteospermum--- kako se ovo razmnozava i cuva, ajde malo opisi ( sory - svidja mi se kombinacija )




Erutrina,veoma se lako razmnozava,otkine se grancica-pelcer koja se brzo zakoreni u vodi ili direktno u zemlju,i onda kad krene sa rastom veoma se brzo siri i cveta celog leta, do prvih mrazeva.Ovu belu margaretu i osteospermume ,imam sad prvi put a imala sam zutu margaretu( leucanthemum) i cvetala je bas celog leta. Zato mi se i svidja...
Evo uspela sam da pronadjem sliku da vidis kako izgleda, ovo je na pocetku cvetanja,stalno izlaze novi cvetici,a precvetale kidam da bi lepse izgledala...
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 09:00
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prekrasne proljetne slike!

Dobro došla u cvjetno društvo!

Mali kaktus, hvala ti na dobrodoslici, pozdrav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 09:06
i tvoje cvijeće je postalo ukras ovog forumaClap dobrodošlismile73
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 09:10
[QUOTE=aralija] Dobrodošlica i s moje strane, nadam se jednom dugom i lijepom druženju u tvom vrtu, lale- tulipani ili kako god, ove godine su te nagradili a bome i nas, isto tako i zumbuli, jaglaci a ruže će tek startati za koji dan i biti lijepe ako ne i ljepše od lanismile120Aralija,hvala na dobrodoslici . Iako je kasnilo ,ovo prolece nas je nagradilo lepim prolecnim cvetovima,zumbuli lale,narcisi, a bice uskoro i drugih cvetova,jedva cekam da procvetaju ruze ,ljiljani,grancice... Bice to prava eksplozija boja u nasim vrtovima...
   
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 09:40
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

i tvoje cvijeće je postalo ukras ovog foruma[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" /> dobrodošli[IMG]smileys/emot129.gif" align="absmiddle" alt="smile73" />



Hvala ,Mari i ti dobrodosla u moju basticu...
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 09:57
Iako je kasnilo ,ove godine nas je prolece obradovalo prelepim cvetovima lala ,narcisa ,zumbula i drugog cveca...
lale resaste
lale Monsela

Silesta

crna lala




mini lale Johan Straus


hemerokalisi
krenule i hoste... Ovog proleca sam zasadila neke nove hoste i hojhere...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.