Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 20:24
Ma evo vam svima smile79
Hvala na podršci i pohvalama i svemu...ovaj vikend idem doma do svojih pa se nadam da ću uslikati najfriškije slike.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 20:28
lijepi prirodan vrt
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 20:36
Prekrasni je i vrt i okoliš, medeni pesek! Dobro došao!
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 22:03
Originalno poslano od člana sagare22 sagare22 napisao:

Oke, oke,

nagovorili ste me, evo još jedna slikica. Ovak izgleda kad mu s balkona bacam kakvu kost ili komadić špeka:



Hvala svima na pozitivnim komentarima, prenjet ću mami kolko je hvalite.

LOLajme i tebi dođem jer znam da cu kod tebe naci ono meni najmilije,NJO ...ma vidi ga
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 21:21
Evo i mene s najfriškijim slikicama...

Na kontinentu se priroda jako polako budi, topliji dani su tu, ali hladna jutra još uvijek daju do znanja da zima još zapravo i nije prošla. Stoga se u vrtu u ožujku ne može puno toga napraviti. Mama je tek posijala salatu i pripremila gredice...ostalo će morati još malo pričekati.



Voćnjak je s druge strane malo živahniji, prošaran vjesnicima proljeća.



Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 07:21
Ja sam i mrkvu salaatu,ciklu persin te grasak u vrt posadila ,takodjer sam na kontinentu,
jako mi se svidja vas povrtnjak ,predivan je ...
Velika gorica
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 08:43
Gljive su mi super ideja.Medek je beba?
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 09:21
Cvijetomanijak, vjerovatno je i mama posijala/posadila to što ti nabrajaš, ali kako još ništa nije niklo zapravo i nemam što za pokazati. Drago mi je da ti se sviđa, mama se jako trudi, stalno je u vrtu.

Kiki-ko? Medo nije beba, već je dosta star (11+). Pogledaj na onoj njegovoj prvoj slikici - vidi se da mu je desni brk siv. Ali zbog puno ljubavi mu se godine ne poznaju Wink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 14:00
prekrasan ti je vrt al gljive su zakon
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 06:52
I dok je vani priroda još pospana, unutra se naveliko priprema nova sezona...
- paradajzi


-paprike


Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 13:19
Amarilis nas je odlučio počastiti svojim cvjetićima. Mama ga je morala malo zavezati jer se sav raspojasao na sve strane.



A jaglac nas već danima uveseljava.

Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 09:48
Lijepo je kod tvoje majke, vrt me jako podsjeti na vrt moje mame  smile76

Ispred cvijeće, pa povrtnjak a iza polje - samo se odmah sjetim da nikad nisam s nekom ljubavi išla s njom u vrt uvijek je to bilo zato što moram Embarrassed a sad kad imam svoj vrt ništa mi nije teško  smile93
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 20:52
Bok svima, evo me opet i to s novim slikicama




Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 16:34
A oko gljiva, cvjeće...












Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:18
ušla sam malo u mamin vrt ... medek je baš pravi nasmijani medek
Heart
belica,zagreb
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:48
Super su gljive ovako obrasle u bršljan, kao da su prave.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:51
Znači Otok, tebi se baš ovakve sviđaju. Ja sam još lani htjela malo sa brusnim papirom zbrusiti klobuke, dosta su potamnili od vremenskih prilika a i lišajevi rastu po njima, ali je tata zabranio :) Tako je to kad se radi o tuđem vrtu. A sad mi mama ne da da malo skratim taj bršljan. Eh!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:59
Ugodna šetnja maminim i tvojim vrtom,tatine gljive jako lijepe obrasle bršljankamaClap
dobro došla u carstvo cvijeća,veselih i dobrih ljudi!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 22:05
I tako... dođem doma i uslikam mamin ružičnjak da vam ga pokažem...



naravno da se trenutno ruže još ne vide a i ima hrpa svega posađeno unutra između... kadli!!!... vidite li nešto čudno  pri vrhu slike???
Dajte da vam malo pomognem:



Da, da, oči vas ne varaju, tata je pripremio teren za novu gljivu...samo da napomenem da je ova najveća do sad, sam klobuk ima između 200-250kg tako da nek vas ne začudi sljedeća fotka:



Trebalo nam je "samo" 2 i pol sata da je postavimo na noge... ili bolje da kažem na nogu LOL Zemlja je od sve te silne kiše bila strašno mekana i klobuk nam je, kako je jako težak, stalno prijetio da će nam srušiti sve skupa. Dosta tragično je izgledalo na kraju tako da smo morali malo zamaskirati, dovezli zemlje i napravili mali brežuljkić oko gljive...



... i onda još ispod smreka koje nam rastu oko kuće uzeli "tepihe" mahovine i vuala!!! instalacija nove gljive gotova. Evo konačni rezultat:





S obzirom da smo se svojski namučili, morali smo si obnoviti snage na nekom civilizacijskom nivou, recimo ovako:



Tongue Wink

Eto, nadam se da su sad svi ljubitelji tatiniih gljiva došli na svoje.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 23:26
Povrtnjak je "kao po špagi", ljep i uredan. Cvijeće se ipak i od ovo malo sunca uspjelo probuditi, gljive su krasne, a i ovaj roštilj dobro izgleda Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.