Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sanjalicin projekt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sanjalicin projekt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 23:13
Sanjalica, budno pratimo uredjenje tvog vrta. Ah, potok. Gdje bi mi bil kraj, da mi bilo kakva tekucica prolazi kroz grunt. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 23:31
Dobrodošla Sanjalica! Vidim da si uređenju svog vrta krenula planski i da konzultiraš stručnu literaturu. Mudro! Samo naprijed. Doći ću opet, veseli me pratiti vrt u nastajanju.
Sutra je novi dan.
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 14:42
Danas me je iznenadio jedan divan cvjetic
sparaxis

uzgojen je iz sjemena i prekrasne je boje...jos ih par treba procvjetat...cini se da im odgovara na balkonu u posudi...sve se polako budi i uskoro krecu prvi radovi (napravljene su vec 2 spirale u roku 2 dana, naravno sve sam sama radila) pa dok malo prizdravim...nadam se da cu od iduceg tjedna bit u punoj ratnoj spremi sa vrtnim alatom....


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 18:48
bravo za cvjetić
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 19:04
došla sam te pratiti.Bila sam i ja u sličnoj situaciji.puno puta sam sadila ,vadila,premještala.No to je normalno dok ne dobiješ ono što želiš
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 00:11
Originalno poslano od člana sanjalica4 sanjalica4 napisao:

Danas me je iznenadio jedan divan cvjetic
sparaxis

uzgojen je iz sjemena i prekrasne je boje...jos ih par treba procvjetat...cini se da im odgovara na balkonu u posudi...sve se polako budi i uskoro krecu prvi radovi (napravljene su vec 2 spirale u roku 2 dana, naravno sve sam sama radila) pa dok malo prizdravim...nadam se da cu od iduceg tjedna bit u punoj ratnoj spremi sa vrtnim alatom....


Samo ti ozdravi i motiku na rame, ja sam već u stavu "MIRNO"!
Sutra je novi dan.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 09:05
lijep te je cvjetic obradovo,sad će ih biti sve više i više
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 09:14
Veselit će me vidjeti nastavak, volim pratiti razvoj vrtova.
Samo naprijed! smile113
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 20:47
sanjalica- gdje si šta radiš u vrtu.pošalji po neku slikicu
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 20:51
na onoj zelenoj povrsini...moram poslikat a nikak se uhvatit fotica...
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 13:34
evo kako to danas izgleda, naravno jos trebaju biljcice narasti i sve procvjetati




Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 13:38
a ovo je na balkonu LOL






Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 13:49
ideššššš čovječe,pa ovo je supaččč! Sanjalice vidim da tvoju klupicu okupiraju biljkice,dok je moja takva samo za sjedenje! ....i naravno znam i ja tu i tamo objesiti koji cvjetnjak na nju!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:05
I ja ti želim srdačnu dobrodošlicu Hug
Krasno si počela i ne sumnjam da će se to pretvoriti u tvoj rajHeartSamo naprijedWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:11
Teice,oprosti što ću te malo ispraviti,Sanjalica je tu puno duže s nama nego što smo mi mislili,samo se nije baš previše javljala u aktivnim temama,zar ne Sanjalice?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:16
monstera,znam ja to sve.Nisam ništa krivo napisala.Kao što je i sama napisala,nastajanje njenog vrta je počelo i ja sam joj zaželila dobrodošlicu za ovu temu.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:27
sanjalice4,
želim ti ostvarenje tvojih snova, što se tiče vrta, a i u životu.
Jezerce, spirale i srčeko - predivno, još kad sve zablista bojama, bit će to divan vrt uz potočić.
smile57
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:37
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

monstera,znam ja to sve.Nisam ništa krivo napisala.Kao što je i sama napisala,nastajanje njenog vrta je počelo i ja sam joj zaželila dobrodošlicu za ovu temu.



bila sam dosta dugo promatrac i potaknuta vasim vrtovima odlucila sam napraviti nesto drugacije a opet slicno...udahnut svom vrtu dusu koja mu pripada a koja je bila zapostavljena dugi niz godina... svaka godina ce bit napredak za vrt kakav sam si splanirala...ovo je tek pocetak jer vrt trazi male promjene dok ne shvatis sto mu treba...npr promatranjem ovog komadica zemlje kroz 2 godine sam shvatila da se travnjak  ne bi odrzao kroz duze vrijeme preko ljeta i da bi bilo bolje napravit kamenjare...kako se potok ni ne vidi od vrba ova jezerca daju mu tu vodenu dusu...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 14:45
Prekrsan vrt,još kad se sve lijepo razraste i zazeleni,divota.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 15:06
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


monstera,znam ja to sve.Nisam ništa krivo napisala.Kao što je i sama napisala,nastajanje njenog vrta je počelo i ja sam joj zaželila dobrodošlicu za ovu temu.








Sve 5 Teice!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,170 sekundi.