Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jokrajnik- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jokrajnik- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:21
Dobrodosao
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:13
još jednom zahvaljujem svima na dobrodišlici i zbilja je lijepo ovdje..među svim ovim ljepim vrtovima na ovom forumu..


Pozz
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:22




još par slika perunike, zbilja mi se sviđa, nadam se da ću druge godine imati i drukčije



novi čempres, kupljen na nekom ludom sniženju u konzumu, polako se počinje oporavljati, ali ne znam mu ime ni kako bude velik, pa ako neko zna, molim ga da napiše



jedan od starijih kaktusa, izgleda mi nekako bolesno, pa ne znam dal zbilja je, ili nije?









kaktusi i ostalo

kadulja




pelceri šimšira

ostale biljčice





















vjerni pratilac u svemu



Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:24
nastavak:















Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:25




pogled sa mog dvorišta
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:28
DOBRODOSAO smile99 na pomolu je novi vrt za duge setnje samo naprijed ;)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:34
bravooo, predivni amarilisi Thumbs%20Up i pesonja fino pozira Wink
šta si to sijao? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:37
još par slika sa vikendice i to je to od mene, za sada..jučer sam imao slobodno popodne, pa sam malo iskoristio to vrijeme..

pozz


kupine


između ovih redova, nalazi će se kupine



ostalo






Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:38
Dečec, svaka slika novo iznenađenje!
Amarilisi su prekrasni, a dopada mi se i onaj kaktus-žniranac. Big%20smile
Perunika ti je stvarno jaaaako plava. Mislila sam da je prva fotka malo fotoshopirana. Imaš pravo, jedna rozna ili bijela bi ti krasno pasala uz nju.
Pes ti ima karakter i stav, jako zgodno biće.LOL
I na kraju pitanje: zašto ti hosta ima bijele flekove po lišću? Premalo vode ili previše sunca?
smile96 Zagorec je Zagorec, bez gorica ništ! Samo hrabro momak!
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:41
na prvoj slici je bosiljak, a na drugoj vlasac, ali bosiljak mi nekako baš i ne napreduje:(


a za hoste ne znam, nadao sam se da bude netko od vas znao nekaj više o tome?ja mislim da im je prevelika gužva, a drukčije ne znam?
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:52
Možda si u pravu. U loncu je gužva, pa su popapale sve hranjivo iz zemlje.
Prijedlog: presadi ih u vrt na sjenovito mjesto. Zemlji dodati lisnjače iz šume i dobro zaliti.
Aj sad u školicu:

http:///www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1742

Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:08
heheh:):)(pročitano)
samo pitanje, dal ih je dobro sad presađivati, ili ne?
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:14
Zadnji čas!
Sreća je što si ti ipak malo sjevernije i još nisu neke pasje žege.
Osim toga mislim da nemaš neki veliki izbor.
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:29
ok..onda ih danas presađujem..hvala
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:43
Bože, otkad nisam ovo vidjela. Mušketin u loncu, kao kod naših baka. Hvala ti
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:02
Pa ti imaš prekrasno cvijeće,presadi hostu u hladovinu,vidjet ćeš da će biti vesela.Tongue
Amarilisi su pravi kapitalci.Clap
Onaj kaktus nije bolestan,to mu je pomalo od godina.A kaktus žniranac je aporokaktus,prekrasne primjerke imaš.Tongue
Mislim da sam i hortenziju vidjela u tegli,ako možeš u nju posadi negdje u hladovinu.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 07:45
Dobrodošao,ovdje češ puno toga naučiti ja to najbolje znamSmile
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 17:41
Lijepo ti je sve. Trebaš vidjeti moje kaktuse kako izgledaju, kao da imaju šugu, a isto cvjetaju. Svašta dođe s godinama i nama i njima. Malo kad pohvataš savjeta i ideja, vidjet ćeš kako će ti ići kao po loju.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 18:04
jokrajnik dobrodošlica i od mene Wink

drago mi je da si nam pokazao svoj zeleni raj i dokazao da imaš volje, ljubavi i mjesta za još puno biljaka,
sigurna sam da ćeš već dogodine imati još pokoju boju perunika u svom dvorištu, a i drugih biljaka
a ova tvoja plava je melem za oči svima nama ljubiteljima plavog cvijeća

a ove biljke koje imaš su super, lijepo pažene i mažene
a ko što vera reče - i mi s vremenom (ili od svakakvog ne/vremena koje nam život donese dobijemo razne mrljice, kvrgice, malo se iskrivimo... ali kao i biljke, duramo (trajemo)
pogotovo uz naše zelene ljubimce,

a kad smo kod ljubimaca - super mi je što 99% ljudi na forumu tj. ljubitelja flore, ima i nekog pernatog, dlakavog ili inog pripadnika svijeta faune u svom životu

tvoj vjerni pratilac izvrsno pozira Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 20:25
imas predivne amarilise,i vjernog pratioca,a vidim i puno truda i napora oko uredjenja,sve pohvale
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.