Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Home Made by KuŠtraVa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Home Made by KuŠtraVa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 12:57
Tvoje flašice su mi prekrasne, imam takvu roza salvetu (kao ova na posljednjoj slici) i nisam znala što s njom, a imam i brdo flašica od instant kave, koje ne znam kako da ukrasim, ako se ne ljutiš ukrast ću ti ideju. Jedo pitanje, čime bojaš staklene flašice? 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 13:18
ma samo kradi :) i ja kradem ideje od vas :))
bojam sa bojom za beton
Na vrh
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 13:21
stavljaš li onaj famozni primer kao podlogu ili ne ? Inače i ja koristim boje za beton i tempere i dipije kao tonere, ali ne stavljam primer za podlogu jer ga ne mogu nigdje naći.
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 16:02
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

hvala curke!!!
jako mi je drago što vam se sviđaku radovi..
a riječi pohvale daju mi vjetar u leđa :))

evo još nešto što sam jučer radila


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Smijem li pitati na koji način dobiješ ovakav obrub na slikama???
To mi se baš dopada.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:34
Meni se posebno sviđaju one prve teglice, a još više one s ružičastim i lila cvjetićima- ma baš su mi, onako, šik-romantik! Odmah mi zatoplilo oko srca...ufff, što je vruće
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:18
Dobro došla,radovi su zaista prekrasni,posebno mi se sviđaju radovi sa cvijetnim motivima,radujem se novom članu jer ću stvarno moći uživati u prekrasnim radovimasmile94
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:37
Super su ti radovi. Da li se i tebi gužvaju ove Winksice. Mene izludi ta salveta, lijepa je i često ju koristim za pokločiće djevojčicama ali je i jako nekvalitetna, nikako ju dobro nalijepiti. Najgore mi je kad ju još nekako i zalijepim a onda mi se kod lakiranja namreška. Počet ću ju peglati i špricati autolakom. Da, kako se toga prije nisam sjetila. Zato je dobar ovaj forum razglabamo o nečemu i onda nam padnu nove ideje na pamet.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:42
Originalno poslano od člana RIDRIDRID RIDRIDRID napisao:

stavljaš li onaj famozni primer kao podlogu ili ne ? Inače i ja koristim boje za beton i tempere i dipije kao tonere, ali ne stavljam primer za podlogu jer ga ne mogu nigdje naći.

Ma nikakav primer ne stavljam. Nema toga u našem selu :)
Isto kao i ti boja za beton i tempere.. probala sam dodavati akrilne boje u boju za beton pa mi ne valja.. stavim pol tube a ne dobijem dobru boju.

A i kada bojam samo sa akrilnim bojama jako dugo mi se suši.. po par dana.
Jel i vama tako?
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:44
dorina1904: rub je rađen sa strukturnim masama, sa onim snijegom... šta mi već padne pod ruku.
Pločice su mi malo nespretno izrezane pa moram staviti taj rub da se to ne vidi
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:51
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Super su ti radovi. Da li se i tebi gužvaju ove Winksice. Mene izludi ta salveta, lijepa je i često ju koristim za pokločiće djevojčicama ali je i jako nekvalitetna, nikako ju dobro nalijepiti. Najgore mi je kad ju još nekako i zalijepim a onda mi se kod lakiranja namreška. Počet ću ju peglati i špricati autolakom. Da, kako se toga prije nisam sjetila. Zato je dobar ovaj forum razglabamo o nečemu i onda nam padnu nove ideje na pamet.

ne gužva mi se jako..
Uglavnom ih zaljepim bez problema.
A nemam pojma zašto ti se gužva... sa čime ljepiš? Drvofix ili ljepilo?
Ja sam probala sa drvofixom pa mi je jako gust. Probala sam ga i razrijediti sa vodom i opet mi nije dobar kao original ljepilo i lak u jednome. I sada ljepim samo sa tim.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:52
sarajka, Mima35, maredelmare hvala vam :)
Na vrh
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 12:21

Imam neke akrilne boje sa akcije u Lidlu. Dosta su rijetke i slabo pokrivaju, izgledaju kao obične tempere, njih koristim samo za malo tapkanja da dobijem nijansu, ali brzo se suše. Ni u mom selu nema primera, ha,ha,ha....Pozdrav

Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:03
i ja imam takve iz lidla :)...
bojala sam rub na staklenom tanjuru pa se suši evo ima tjedan dana..
skužila sam sinoć dok sam bojala jednu kutijicu da su dobre kod tapkanja..
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 13:29
Winxice su odlicne!!Steta sto ja imam decke pa su kod nas u modi Ben 10,Gormiti i takve stvari...nema nista rozoga!!!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 18:54
Imam i ben tena, neznam jesi vidjela :)
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 10:13
bas si se bacila u radove, super su,kada budem u tvoim krajevima, mogli bih malo na kavicu
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 18:49
Moze,nema frke!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 15:24


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 15:25


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 15:25
Super su ti radovi, dali si okolo stavil dlet masu ili nešto drugo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.