Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover - vrtić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover - vrtić

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 13:01
smile227i jučer i danas gledam i još uvijek nemam teksta.
Vjerujem da će i tvoj vrt biti ko i vaš zajednički(ok,ja ga bum od sad zvala vrt tvoje mame jer buš svoj imalaWink)
Želim ti dobrodošlicu na forumHug a za biljke,ako ima nešto kod mene a htjela bi,samo javiThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 13:08
J ja sam jedna od onih kojoj je prva reakcija bila smile227. Dobrodošla i nadam se da ćemo se sresti na našim špancir kavicama Hug.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:08

Nemam riječi na ove prelijepe ruže,nakon iskustva s maminim vrtom vjerujem da će tvoj biti još ljepši.......smile160

Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 20:04
smile94kakva ljepota, svaka čast, imaš prelijepe ruže, divno uređenu okućnicu i krasne biljke.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 21:06
e ruže su me oduševile,blago tebi pa imaš mamu koja če ti dati savjete da i tvoj vrt bude tako divan, dobro nam došlasmile57
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 11:28


Da li mi netko može reći koji je ovo grmić što raste desno?





Niti za ovo ne znam kako se zove...





Ovo je dio koji sada imam namjeru dotjerati...





A ovo je nešto sobnog bilja koje sam prikupila :)



Klivija:



Drvo života:





Još jedno drvo života:





A onda sam se jučer išla "samo malo prošetati" po vrtnim centrima s dragim i nabavila ovo:

Orhideja:





Hibiskus:



Razno sjeme:



Naravno da dok sam vidjela čega svega ima nisam mogla odoljeti i naravno da pola toga uopće ne mogu posijati u svoj vrtić, ali dobro... Budem ja već našla mjesto tome Big%20smile
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 11:55
Predivno je..vrt, okučnica, biljke...posebno mi se sviđa ova slika..
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 11:57
ma naci ce se mjesta!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 12:15
imas divan rajski vrt ,predivno,stazica me odusevila
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 12:35
smile57
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 17:02
smile227-ma svega ima bolan -a kako ćeš ti naći mijesto za sve -ništa ne brni
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 18:05
Taj cvijet,desno,bi mogao biti divokozjak.Sad će cvasti žutim cvijetom.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 18:55
Ovo što sam vidjela je prekrasno, morat ću još jednom polako pregledati, ali jednom riječju prekrasan vrt Clap
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 20:58
Sve pohvale za tvoj vrt - jako mi se sviđa!
Nadam se dugom tipkanji i još puno lijepih sličica iz tvog vrta!
Ova bijela cvatuća biljčica je jedna vrsta arabisa. I kod mene sad cvjeta, Pošto prvi procvjeta jako mi je draga biljčica!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:16
Večeras odmaram dušu, razgledavam vrtove. mamino dvorište je super uređeno, ali meni je osim cvijeće pala u oko kuća. MM i ja smo odmah snimili "našu kombinaciju" od pločica, sokla do boje fasade. Lijepo!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:29

prekrasno ti je dvoriste  ,al ni sobno ne zaostaje za njim ,a tek noviteti pogotovo roze kale gdje si ih pobogu nabavila ,aj ak ima jos kupi jos jedne placam i dvostruko ak treba

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:38
Puno hvala Smile

roze kale sam nasla u OBI-ju, bile su zadnje, al sutra budem opet isla pa kupim ak bude...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 00:20
Ima ih i u plodinama i u baumaxu(govorim za Vž)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 00:27
predivno...zaista krasno sve izgleda,a mogu misliti kako ce tek izgledati kad sreis i ostatak...dobro dosla od mene sa zakasnjenjemEmbarrassed i jedva cekam vidjeti ostale slikice...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 14:33
Evo Stefkaja je izdvojila sliku koja se i meni najviše sviđa. Krasno uređeni ulaz...ili ti je to neki bočni ulaz/izlaz..... što je, je, prva liga Thumbs%20Up
 
Vrt kod mame - savršen, ruže penjačice su me oduševile, i ona dva mala dlakavca Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.