Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 27>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 11:09
dobro nam došla i družili se još 100 godina zajedno    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 11:55
Dobrodošla i ne zamaraj se što se teško snaći u tom moru galerija i radova,
i mi koje smo već neko vrijeme tu više ne znamo što je čije i gdje smo komentirale, gdje nismo smile39
I nemoj se ustručavati stavljati još svojih radova zato što ti se nečiji čine bolji,ljepši,savršeniji...
Svatko ima svoj stil i ukus i vidjet ćeš koliko se članica s vremenom, trudom i voljom usavršilo, promijenilo, nadogradilo u svojim radovima Embarrassed
Nisam dosad vidjela puno slika sušenog cvijeća, a tvoje su prekrasne...

Dosta nas je samoukih koje nismo pohađale radionice i praktički sve pojmove, tehnike i načine obrade možeš naći opisano ovdje na forumu ili u nekom drugom kutku interneta (npr.na stranicama hobby dućana) pa isprobati snaći se sama...
Samo kopaj i pretraži ili jednostavno pitaj u prikladnoj temi Approve

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 12:19

I ja se pridružujem dobrodošlici, a što se tiče radova imamo opet nešto "novo" na forumu, a to mi je baš drago. I da radovi su više nego dobri, čekamo nove!!!

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 14:57
Dobro nam došla i stavljaj svoje slikice.
Ako nešto ne znaš, samo pitaj, sve koje znaju pomoći će ti.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 22:53
dobro došlasmile73.slike su divne.jako volim radove od prešanog cvijeća,a tvoji su pravo dobri.
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 11:06
pozdrav... jakomi se sviđaju tvoji radovi od suhog cvijeća pa me zanima dal bi mogla malo više reći o tome... kako sušiš i prešaš cvijeće, s kojim lijepilom ih lijepiš i kako ih zaštitiš od propadanja... ili nešto već što treba znati o tome? Hvala!!!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 22:31
ja ti još nisam stigla poželjeti dobrodošlicu, ali nikad nije kasno ....smile75
 
i meni se jako sviđa to što si nam pokazala i baš se veselim da si nam se pridružila i dovela sa sobom i Slavicu
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 11:25
baš mi se sviđa ovo  s prešanim cvijećem, dugo nisan vidila da neko to radi... divno!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 20:47
Evo i mene plavušice moja,priključile se mi našoj eliti a nismo im do koljena ali imamo dobre učitelje.Mare slike cvijeća sam vidjela uživo a opet svaki put padam na g.... kad ih vidim.Meni je problem stavljanje slika pa mi sin pomaže.Svaki početak je težak.Ove zadnje nije dobro smanjio pa sam ih se i ja uplašila a kako neće drugi.Naprijed Mare, imaš ti što pokazati!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 20:59
Ej, Slave! Kažeš ti meni da ja imam šta pokazat...a ono tvoje, takoreći- skladište, kod kuće?:))) Ja sam smanjila malo previše slike, pa krenila ispočetka prije nego ih stavim ovdje-sad ću bombardirat cili svit ovde slikama...naravno.... ako ne zabucam ..idem probat....a šta mogu kad mi se ne da stavljat po 3-4... 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:38
0radovi-neki%20od%20njih/MOJIRADOVI-KUTIJEANELI182.jpg[/IMG]radovi-neki%20od%20njih/MOJIRADOVI-KUTIJEANELI047.jpg[/IMG]
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:47
Mislim da sam naslagala slikaaaaaa...smile182...nemojte zaspat, jer me ovo podsjeća na ono: 1 ovca, druga ovca...trećaa ovcaa...hrk:)))
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 21:52
Vaaaauuuu, ovo moram još jednom u miru pogledati. Brdo prekranih radova!
ANĐELKA
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:04
Hvala, hvala....yesssss!!!! Sad rastem ko kvasac!!!
Glede slika od suhog cvijeća, kako sam ja to radila i sl.?! Daklem, ono cvijeće iza ograde je prva i na njoj sam primjetila da je najbolje ako imaš mogućnost radit, ne na debelom hameru, već na paspatuu (opet-kako li se piše?) šta ga stavljaju kad uokviruju slike-onaj malo deblji, da se podloga ne savija ako stavljate nešto deblje-kao što su granćice od kojih sam napravila ogradu. Ja sam sušila cvijjeće sama, jer sam većinom mogla kupit samo krem, drap ... i tako neke nijanse gotovog, osušenog cvijeća, a ja volim da je u malo življim bojama. Stavljala bih u salvete, pa u razne kataloge, novine...svašta. Koristila sam razna ljepila..UHU, salvetno, drvofix...košaricu sam napravila od platna i obojala. Ma nema tu neke pameti, samo sam primjetila da nije zgodno neko vodenasto cvijeće npr.i da je teško da bijelo ostane bijelo nakon sušenja-osim npr.ivančica. Brala sam svašta, svugdje...ruže sam prelakirala-cijelu sliku, ostalo nisam, ali nisam primjetila da ona s ogradom mijenja boju, blijedi,tamni, ili šta već-iste su kao kad sam ih napravila. Imam još dosta osušenog cvijeća, ali nisam radila više tih slika zbog već spomenutih razloga. A možda me opet uhvati, pa napravim koju 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:11
stvarno si nas izbombardirala radovima, ali obzirom da su sve jedan ljepši od drugog ne žalim se. super su mi one pretpostavljam drvene jabuke s anđelima, i kutijice su famozne. ma sve je zapravo fenomenalno. sigurno ću još koji puta navratiti ...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:28
smile94radovi su ti fantasticni..ova galerija radova mi je super...svasta krasnog ima tu...bravo draga...pravi si majstor
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 00:23
smile227divni radovi!!!sve je divno,gledam pa se malo vračam,odlično.fora su mi one male police sa morskim motivimasmile71
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 11:42
 auuu koja je ovo kiša radovasmile92 ,svaka čast i dobro nam došla smile99
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 17:17
a što ovo bi?????? koliko prekrasnih radova

Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 17:33
Koliko radova!
Sve je prekrasno,ali meni su naravno favorit kutije...obožavam ih!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.