Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sasha - prvi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sasha - prvi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:08
A ovako one izgledaju sve zajedno! I sad sam vas konačno udavila do kraja sa svim stolicama. Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:15
Uz njih sam preuredila i ovu kutiju za kruh! Kutija je slikana prije lakiranja tako da lakše izbjegnem odsjaj.
 
Mare-nostrum evo gdje su završile tvoje ljubice! Smile
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:30
U pauzama između sušenja slojeva boje i lakova, pozabavila sam se ovim vješalicama.
Fotografije svih vješalica su grozne, ali nažalost nisam uspjela bolje.
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:33
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:37
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:40
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:45
...i ovo je posljednja. Mislim da je sama vješalica neki "izum" moga djeda.
To bi bili za sad svi moji radovi.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:48
Vješalice su famozne....super ...smile73stvarno si predodređena za ovu tehniku....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:51
preoduševljena sam što vidim mašnice, meni je to pod obavezno :)
(ne možeš vješalice puno bolje slikati, pogotovo ovako tanke ;))
divna primjena decoupage-a, baš se spremam kupiti i ukrasiti paket drvenih frendovima za useljenje, sad vidim da i ove tanke super izgledaju ukrašene...
(i baš sam htjela pitati otkud onakva vješalica neobična)


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:56
eee treba to pogledati uzivo i izbliza, dosta se mucim s naborima, nikako da to savladam! Moram priznati da jako nerado radim s običnom salvetom jer se lakše kidaju od rižinog papira.
 
Hvala Lula!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 19:01
sve su to stare, prastare vješalice, još od bake.
Što se fotki tiče sve su skroz koma (i stolice i vješalice...) ali nisam uspjela bolje sama, a nemam strpljenja čekati da dečko  uhvati vremena i odradi posao kako treba. A budući da je fotograf, ove fotke nesmije ni vidjeti jer bi pao u nesvjest! smile42
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 19:59
Nemoj nas danas više obasipati radovima! Ne skidam se s interneta! Fantastično!
ANĐELKA
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:00
Prekrasni radovi, stolice su me oborile s nogu smile89
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:47
ajme Sasha... za prvi rad nisam mogla vjerovati, ali sad ovo je da padneš na dupe. stolice su prepredobre a vješalice su mi šećer. tako su mi lijepe i vesele i nemogu se nagledati....smile91
ti si prirodni talent za ove stvari, u velikoj većini galerija se vidi šta su prvi radovi, pa napredak dođe s vremenom. ali kod tebe odmah u startu sve ljepše od ljepšega. šta će tek biti kasnije? gdje si se skrivala do sada?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 22:59
sasha dobrodoslicu ti zelimsmile78,i drago mi je da si otvorila galerijusmile141
i ti si me,kao pocetnik,ostavila bez rijeci,radovi su ti prekrasnismile211
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 23:21
hvala svima na komplimentima, vec mi je pomalo neugodno Embarrassed!! Uglavnom se skrivam jer nikad nisam potpuno zadovoljna napravljenim, i svi radovi od drugih mi se cine mnogo bolji.
Ali cvijetne tete stvarno ste me razveselile, pa sad imam još više volje da pljackam i dalje.
smile79smile159
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 08:13
Potpisujem sve cure kaj su rekle za tvoje nove radove...smile120
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:03
meni su ove stolice tako dobre, ne mogu vjerovati, prekrasno! već sam spomenula kod kami, imam jedan mali stolčić od bake i svaki dan ga gleda i gledam i ne mogu se odlučiti, a ti....predivni radovi!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 16:01
Sasha prepreprekrassno, stolice su mi super. Ja baš radim na jednoj pa ću staviti kad završim, ali tvoje su neodoljivo romantične, i vješalice i kutija za kruh. Savršeno.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 16:19
Sasha stolice su pravi bombončić,prekrasne.
A tek kutija za kruh.....odlično.....dobre su ti te salvete smile187
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.