Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 42>
Korisnik
Poruka
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 06:22
dobro došla. .ugodno druženje s nama ti želim i još puno predivnih radova
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 07:08
lijepo,veoma lijepo i ja sam zaljubljenik crepova
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 07:33
 
Odlični radovi. Konjići su preslatki. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:13
Dobrodošla Karmen, jako lijepi radovi!
Posebno ovaj na zadnjoj slikici smile55
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:52
Hvala svima na dobrodošlici i pohvalama.
Još se učim.
Strašno bi željela salvete Klimta. Zna li netko gdje ih ima za kupiti?
Sada idem fotkati još neke radove
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 10:03
bok karmen...dobro došla u ovo društvancesmile73 imaš odlične radove! salvete Klimta ne znam di ima za kupiti u Zagrebu (možda cure znaju), ali ih ima za naručiti preko neta....
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 10:28
Bok miškopiško, hvala. Za Klimta sam gledala na e-bayu njemačkom i nisam našla. Moram si dati truda pa to istražiti.
Ma kako vi to sve stižete.
Ja bi da dan traje puno duže da pregledam sve vaše radove, švrljam po netu, dopisujem se s vama i naravno ljepim, ljepim, ljepim.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:35
Karmen dobro nam došla!!!
Radovi su ti jaaaako lijepi, samo ti stavljaj.
Ovdje smo da razmjenjujemo iskustva i da si pomažemo pa ako ti treba kakav savjet, samo ti pitaj.
 
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 09:45
Evo me ponovno s nekim svojim radovima.
Znam da je Uskrs prošao ali malo šarenila nije na odmet.
IMG_0202.JPG
 
IMG_0207.JPG
 
pa malo oslikanih boca
 
IMG_0211.JPG
 
IMG_0213.JPG
 
IMG_0212.JPG
pa moja prva ljubav - crijepovi
 
IMG_0208.JPG
a sada nešto što tu nebi trebalo doći ali volim biljke i imam vrt pa vam šaljem moju čuvaricu vrta, svježe dotjeranu
IMG_0176.JPG
Toliko od mene za sada, pozdrav svima
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 09:53
Imaš baš lijepih radova, bravo i dobrodošlica i od mene!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 11:26
karmen, imaš jako lijepih radova. Samo nastavi takoClap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 11:36
prekrasno,bravoClapsamo tako nastavi
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 12:17
Savršene su boce, odlično!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 12:27
Hvala, svima, to mi daje poticaja pa ću sutra staviti nešto što sam sinoć ( dugo u noć ) radila
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:11
 
Jako, jako lijepo. Boce su me oduševile. Bravo! Samo tako nastavi dalje i stavi što prije nove sličice.
ANĐELKA
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:36
crijep je fenomenalam, samo naprijed
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:40
Krasno! Baš su ti ljepo ispali crijepovi!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 09:09
Dobro došla Karmen!
 Gdje si se samo skrivala do sad....radovi su ti jako lijepi..Clap
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:44
želim ti dobrodošlicu i ja (pa to se podrazumjeva) i još puno, puno ovako lijepih radova. Crijepovi su me oduševili , posebice konj a i grožđe nije daleko ma i sve ostalo, (moji crijepovi tj, susjedovi još uvijek čekaju da ih dohvatim u ruke) nastavi dalje     
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 11:13
Dobro došla. .radovi su ti stvarno lijepi i želim ti ugodno druženje s nama i još puno prekrasnih radova. .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.