Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andjeoske trube
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andjeoske trube

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 16:17
Narode, pa dajte pogledajte po poljopr.apotekama ili cvjećarnama, a i na tržnici (ako možete raspoznati po lišću)- toliko ima trubica na prodaju i uopće nisu skupe, 30-ak kn! Kod nas u Vk ima roze, duple bijele, žute, ima ih svaka bakica na tržnici, trubica kao u priči. Ne mogu vjerovati da toliko patite za njima i da ih ne možete nigdje naći !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana Željka Željka napisao:

Narode, pa dajte pogledajte po poljopr.apotekama ili cvjećarnama, a i na tržnici (ako možete raspoznati po lišću)- toliko ima trubica na prodaju i uopće nisu skupe, 30-ak kn! Kod nas u Vk ima roze, duple bijele, žute, ima ih svaka bakica na tržnici, trubica kao u priči. Ne mogu vjerovati da toliko patite za njima i da ih ne možete nigdje naći !

U nas nema (Neretva blizu mora) ja je nisam vidila nikada uzivo ...toliko je rijetka tu...Nema je kupiti ali nasla sam sjeme na aukcijama pa valjda ce mi ga poslati...Wink
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 10:23
Moje trubljice ljepo rastu pa će biti reznica na jesen.
 
A trebala bi i jedan savjet,da ne otvaram novu temu. Frendica me zamolila da pitam,ona je kupila nedavno sjeme pa ju zanima dali slobodno sad posije ili da čeka proljeće???
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:53
Lilly, sjeti se i mene za trubice, moje nisu uspjele preživjeti zimu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.