Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj prvi rad ..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj prvi rad ..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
Korisnik
Poruka
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 10:24
bravo duda, super je, samo tako nastavi Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 12:02
Ovo je nešto u čemu se i sama želim okušat, rad na namještaju, tvoj početak je odličan. Čestitka.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 14:07
proljeće hvala sad sam malo pametnija Wink ja imam definitivno onaj gušći..samo ja jesam rođena zagrepčanka ali nemam pojma gdje je taj dučkas luminos koji si spomenula?..ako nije problem pa da mi kažeš
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 14:28
hvala na podršci cure
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 14:56
Lumos Zagreb, Petrinjska 31/1
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 14:58
Hej Duda ljubavi, meni su pukotine fenomenalne, pa to je namještaj i baš mi se zato sviđaju te malo veće. Svaka čast, čega se ti primaši sve ti uspije. Pusa Lavandi!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 15:06
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

proljeće hvala sad sam malo pametnija Wink ja imam definitivno onaj gušći..samo ja jesam rođena zagrepčanka ali nemam pojma gdje je taj dučkas luminos koji si spomenula?..ako nije problem pa da mi kažeš
 
Znam da si "purgerica"Wink ali evo otok ti je napisao gdje je taj dućan točno. Tamo si kupi te kistove i vidjet ćeš da će ti biti puno lakše raditi...a za sve ostalo što ti mogu pomoći- tu sam...
Tongue
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 15:37
hvala cure,hej Franjice ovaj put ćemo popiti kavicu ..jel ima kakvo druženje u ovom periodu 17-21.02
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 15:41
moja Lave : prepametno dijete+čvrsti karakter=jadna ja
Hvala Bogu zdrava je a to mi je najbitnije,sad uči polako engleski stalno me ispituje kako se šta kaže..kaže da mora naučiti engleski jer ovi u crtiću  pri čaju hrvatski pa ih nerazumije. 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 16:15
evo Lavandine vješalice ispala baš dječije
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 16:23
u podrumu u Zg našla sam davno zaboravljenu kutiju punu...salveta..kao curica sam ih skupljala ..hehe kao da sam znala da cu ih upotrijebiti nakon 30 god(i onda neko kaže da se stvari ne isplate čuvati)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 16:23

sorry kriva slika

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 16:24
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 18:49
Za cracle je bitno nanositi u jednom smjeru, a nije bitno sve u jednom potezu. Bitno, je samo u istom smjeru. Ja osobno nanosim deblje jer mi ljepše ispadne, samo dok se suši kupim jer curi s rubova. Meni je super ovo što si napravila. Bravooooooooooooooo!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 19:02
odlično smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 19:55
Prekrasno ti ide, za krakle napomena - nikada, nikada se ne mijenjati smjer, kako si povukla, kao što vele curke uvijek u jednom smjeru, izaberi koji hoćeš, lijevo pa samo lijevo, ili ukoso pa onda sve paralelno tako ukoso, nije bitno koliko češ dugi potez napraviti, ali možeš razvlačiti lak, pa ovisi o tome koliko si ga razvukla tkao dobiješ i pukotinice. U zagrebu sam 17. i 18, baš bih te voljela vidjeti!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 22:01
ok curke svatila -livo pa na desno
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 23:33
Duda-Lave prvi radovi su ti odlični.Spomenula si da si kao dijete skupljala salvete,sad mi tek pade na pamet da kod mame mora biti jedna moja puna kutija salveta koje sam jako dugo skupljala.Skroz sam zaboravila na nju.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 08:18
ajme slavonka pa daj to potraži, bit će nas jaaako zainteresiranih za tvoje salvetice....pusica...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 08:38
Duda,koliko nas ima kojima ni nakon dugo,dugo vremena radovi nisu tako dobri.Recimo,ja kod tebe uopće (ne kod tebe,kod tvojih radovaLOL)ne vidim nabore kod ljepljena salvete.
Prekrasni su ti radovismile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.