Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Burza zdrave hrane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Burza zdrave hrane

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 14:41
.....dvije godine su prosle...da li ste uspjeli nesto napraviti?????
...ima li novosti????
 
....moj vrt je premalen za nesto izvan onog "vlastite potrebe"....
 
....problem je voce...ne mogu nabaviti najobicniju domacu  jabuku......lijepo kvrgavu, sa crvicem da znam da je narasla u "slobodi"......ili orahe, ljesnjake.....cikla, mrkva.....sve sto je eko....Unhappy
 
 
 
....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 19:30
Da ne duljim: Lani u svibnju me poklopilo stablo (kao u crtićima) pa sam, sretno preživjevši, ipak proveo neko vrijeme nepomičan pa u gipsu cijelog trupa, pa s armaturom, pa na štakama i sa štapom, no kako luda glava uvijek ostaje luda, eto mene opet na imanju, u mom Jazveniku. Prijatelji su mi pomogli da raskrčim šikaru koja je u međuvremenu narasla i hajdemo ispočetka. Jabuka ima, susjedovih, ali pravih nešpricanih, ako želite, dođite taman su za berbu, a susjedu će 1-2 kune po kg biti sasvim dovoljne. Pozdrav
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:14
.....zao mi je da ste prosli kroz sve to....sreca da ste se  oporavili....
 
....nazalost predaleko sam da bih dosla brati, a to bi bilo divno....putovanje u kontinent planirmo u 11 mj a do tad ce jabuke popadati....steta....
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:50
I ja bi bliže Rijeci brala jabukeSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 08:14
.....da li ima   netko voljan za  branje jabuka   u    okolici Siska i  slanje u Dalmaciju....naravno to bih platila..... 
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 11:03
Vidjet ću koliko bi koštalo da ovi moji bećari to poberu (sigurno ne puno). Možda ima netko iz okolice Rijeke tko dostavlja robu u Sisak, pa možemo njemu dati da vam poveze.
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 11:04
Skužio sam - nije u pitanju samo Rijeka. No jabuka ima sigurno 200 - 300 kg
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.