Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vera1 kamenjar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vera1 kamenjar

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 23:33
Hvala svima  na lijepim komentarima, Pozdrav.Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 08:51
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Stephanotis, možeš na balkonu napraviti mini kamenjar u nekoj širokoj aruli.....Thumbs%20Up
 
Ma imam ja mini kamenjar na balkonu ( slika u mom dnevniku Smile), i sad se spremam na jedan veći. Imam već teglu i par biljkica...
Ovaj tvoj Vero je preprepredivan. Stvarno mi se jako sviđa...
Pusa.Smile
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 08:55
prekrasno.ovo je dokaz da se u malom prostoru može napraviti puno lijepoga
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 12:49
Hej Vero, Verice a gdje je točno taj predivan kamenjar smile63, možda bi bilo dobro da me upozoriš pa da  prolazim zatvorenih očiju kraj njega...  jer - znaš ono staro - cvijeće najbolje raste kad se ukrade smile191
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 21:46
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Hej Vero, Verice a gdje je točno taj predivan kamenjar smile63, možda bi bilo dobro da me upozoriš pa da  prolazim zatvorenih očiju kraj njega...  jer - znaš ono staro - cvijeće najbolje raste kad se ukrade smile191
Nije daleko od tvog radnog mjesta aili malo na brijegu prema Bizeku ali je uluca slijepa i kuća je uvučena pa ne možeš vidjeti s glavne ceste.Ali nema problema za pelcere dogovorit ćemo se za sve što te interesira možeš dobiti.
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 22:30
Evo nastavka mog kamenjara , pokušala sam snimiti noću pa vi prosudite,
 
 
a evo i kako izgleda u punom cvatu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
nastavak slijedi kad bude nešto novo....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 22:44
predivno.......smile64
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 00:18
Originalno poslano od člana VERA1 VERA1 napisao:

Nuna  cvijet se zove ćuvarkuća. Ima ih  puno vrsta , različitih po obliku, veličini i boji a jedna vrsta je i ljekovita .To ti je ona što raste na krovovima kuća i koja se iscjedi te zagrije i zakapa uho kad boli.

Slike sa uspjela postaviti po uputstvu sa ovog foruma. Imap temu: Kako

postaviti slike.Slijedi upute i sigurno ćeš uspjeti. 

Vera1 nisam mislila na cvijet iznad maćuhice nego ispod.Ono cvijeće što ima sitne listiće.Čak se malo nazire i između stabljika karanfila.Čuvarkuću imam i ja.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 08:47
Draga Vera. Zaljubila sam se u tvoj kamenjar!!! Jedva čekam da ga vidim uživo. LOL
Predivan je! I noću i danju.smile78
 
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 09:03
jel ono na prvoj stranici na četvrtoj slici lila iberis (malo više gore ima bijeli) ako se ne varam. kako se on razmnožava
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 09:31
Nuna ne znam kako se to zove , to sam kupila na placu kao trajnicu da pokrije zemlju a ina i male žute cvjetiće.
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 09:36
Originalno poslano od člana lana_1 lana_1 napisao:

jel ono na prvoj stranici na četvrtoj slici lila iberis (malo više gore ima bijeli) ako se ne varam. kako se on razmnožava
Ne znam na koji točno cvijet misliš ako je ono što ima bijeli i crveni cvijet i igličasto lišće to ti je erica i nabavila sam ju u rasadniku a ostalo su trajnice koje se veoma lako razmnožavaju presađivanjem.
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 19:28
VERA smile71
predivno je
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 19:40
Baš predivno, Vera smile141 pa nek vide ostali da i mi u ZGB, pa makar bili po predgrađima imamo cvijeća i da nam nisu sve u beton i mramor dotepenci oblekli!!
Već vidim kak buju kavice padale a ja novčiće šparala (ne bum preprodavačima davala za iberis i slične puzajuće raznobojne podloge) smile78
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 13:02
VERA baš slatko, lijepi kamenjarsmile71
meni je super u životu
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 10:13
Evo i nekih novih cvjetića u mom kamenjaru , narasli i procvjetali
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 10:24
evo još malo detalja iz kamenjara
 
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:14
Vera preslatko  je, ali ona kombinacija bijelo plava je savršena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 00:07
Ispalo je tako sasvim slučajno i sad prekrasno izgleda.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 11:46
divno! meni fali jedan mali kamenjar.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.