Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrea01 - nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrea01 - nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2007 u 11:09
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Budući još nitko nije nudio, evo mene sa prvim sjemenkicama... Wink
Pakujac, srednje visine, roze nijanse
Slika slijedi

POSTAVIO SAM GA KAO PODLOGU NA MONITOR Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 20:43
Kao što sam već navela prije na temi sjeme, zbog lakše snalažljivosti otvaram ovu temu!!!

Nudim
1. pakujac - rozi
2. šabo karanfili - rozi i bijeli
3. ljubičaste ivančice (ne znam kako se inače zove)
4. turske karanfile
5. gazaniju
6. djevojačko oko
7. zijevalice

Tražim
1. crmooku suzanu
2. rudbekiju - nijansa žuta
Kad se sjetim još nečeg, nadopišem!!! Tongue
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 22:32
kakva je to suzana??Ajme ja bi sve to jer za večinu nisam čula pa možda i nemamsmiley_47
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 22:37
joj stavila si sliku pakujca nekuda,jel? e piši me za to.
jel djevojačko oko ono žuto kaj sam na slike cvijeća stavila?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 22:55
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

joj stavila si sliku pakujca nekuda,jel? e piši me za to.
jel djevojačko oko ono žuto kaj sam na slike cvijeća stavila?

Da, na stranici 9 prva slika je djevojačko oko, ispod gazanija i nisam uspjela zapamtiti kaj je najdonja slika!!!
Za pakujac OK!


Ažurirao andrea01 - 28 Lipanj 2007 u 22:55
Na vrh
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2007 u 12:11
Žutu rudbeckiu imaš od mene Smile to je već dogovoreno!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2007 u 16:10
Originalno poslano od člana goga goga napisao:

Žutu rudbeckiu imaš od mene Smile to je već dogovoreno!

OK!!! Wink
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2007 u 16:07
Bok! Ako može mene piši za ljubičaste ivančice. Kakvu crnooku Suzanu tražiš? Penjačicu ili trajnicu? Ja sam kupila Rudbekiju ali na vrećici je pisalo crnooka SuzanaConfused.Ako trebaš trajnicu ja ti je imam
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2007 u 20:47
i ja bih jedno djevojacko oko

mozda bolje vidim novog susjeda
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2007 u 16:11
Za žutu rudbekiju sam mislila na žutu pupavicu koju mi je već obećala Goga. Hana nisam znala da ima trajnica i jednogodišnja!
Za djevojačko oko nema problema dina!!!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2007 u 13:16
Crnooka suzana jedngodišnja ti je penjačica,ima žuti,bijeli ili rozi cvijet sa crnim okom ili bez njega. Lat.naziv je Thunbergia,malo si pogledaj ak hočeš po googleu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2007 u 13:36
Ja vidjela da te suzane i narančaste ima al bez oko(čorava neka suzy,al lijepo izgleda)smiley_158
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:39
Evo, danas sam pokupila sjeme rudbekije!!! One koja je u sredini tamnocrvena, pa mijenja boju na naranđastu i do vrha je žuta!!!!!
Ako je tko zainteresiran nek se javi!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:42
kaj misliš ko je zainteresiransmile213
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:46
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

kaj misliš ko je zainteresiransmile213

Jeli si i za rozu kombinaciju? Nabavit ću je... Moja još uvijek cvjetava, ali ima susjeda veliki grm, pa bi mogla ih zajedno ti poslati!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:54
Pa i mogla bismile198
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:25
pokorno molim ako će biti koja sjemenkica za mene........naime MM je vidjeo da se nudi i sada me pili......LOL.........bila bih jako zahvalna.....
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:41
Originalno poslano od člana Ivan Ivan napisao:

Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Budući još nitko nije nudio, evo mene sa prvim sjemenkicama... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />Pakujac, srednje visine, roze nijanseSlika slijedi[IMG]http://i189.photobucket.com/albums/z272/99danisam/Picture008.jpg" />
POSTAVIO SAM GA KAO PODLOGU NA MONITOR [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />



ja bih malo sjemena ove ljepotice ako ima
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 20:16
Pakujac jedan meni (tako kaže MM)smile84
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 20:59
postala sam pravi prosjak
samo trazim malo sjemena
ako ima
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.