Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 63>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:56
i od mene dobrodošlica Smile u vrtu ima krasnih biljčica,a i kuća mi se sviđa jaaakooo,baš bih jednu u tom stilu Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:14
Dobro došla,sve je lijepo u tvom vrtu
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:46
Bravo, forum je bogatiji za još jednog cvjetoljupca.
Ima tu prekrasnog cvijeća.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:57
Dobro došla Zvrk. Imaš predivan vrt a tek lupine smile93
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 16:58
.....znam te i tvoj predivan vrt, a i podmladak.........mi je interesantan, as ja imam jednu pahuljicu-unucicu, skoro pa za njega......samo se nadam da ne muca i stuca hrvatski ko ova moja.  
.......ah da citajuci neutrina.......ki se zgubil , by the way ???????!!!!!!!!!!
 
pozzzzzWink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:41
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

.....znam te i tvoj predivan vrt, a i podmladak.........mi je interesantan, as ja imam jednu pahuljicu-unucicu, skoro pa za njega......samo se nadam da ne muca i stuca hrvatski ko ova moja.  
.......ah da citajuci neutrina.......ki se zgubil , by the way ???????!!!!!!!!!!
 
pozzzzzWink
 
Sad si me zaintrigiralaWink.Tko si ti,hmmm?Tongue
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:43
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Dobro došla Zvrk. Imaš predivan vrt a tek lupine smile93
Lupini su karakteristicni za english cottage garden.
Svake godine imam sve vise problema sa aphids (biljne usi), pa mi se cini da cu ih trebati premjestiti.
Imam sjemenja ako treba Wink.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:30
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

 Sad si me zaintrigiralaWink.Tko si ti,hmmm?Tongue
 
 
.....pa rekla san ti nonica jedne divne pahuljice i saplazeci po forumima malo po malo se otkrije da je i WEB jedno velo selo. Mi smo ti u Italiji, vec skoro 20 let, a inace minivrtic jos u izgradnji je u Rijeci, nekako vise Trisa brine o njemu prolazeci stalno pored.
 
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 22:56
Bleeding heart - Dicentra Spectabilis
 
 
Forget-me-not  -  Myosotis
 
 
Ruza penjacica (New Dawn) + Clematis + herb garden
 
 
Dio vrta (6.mj, prije nego sto je procvjetalo vecina cvijeca)
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:06
Prekrasno je, a clematis u kombinaciji s ružom - savršena kombinacija, moja omiljena plavo.bijelasmile64
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:11
Divno, prekrasno!
Možeš li reći kako se zovu ono: crveno, žuto  cvijeće uz rub travnjaka na prvoj slici koju si stavila?
Hvala! 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:39
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Divno, prekrasno!
Možeš li reći kako se zovu ono: crveno, žuto  cvijeće uz rub travnjaka na prvoj slici koju si stavila?
Hvala! 
 
Crveni cvijet je crocosmia lucifer (ima gomolj ispod zemlje koji se svake godine siri i nakon nekoliko godina mozes podijeliti i dobijes extra biljke).
Zuti cvijet je californian poppy (njezan cvijet koji cvjeta kroz cijelo ljeto).
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:41
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Prekrasno je, a clematis u kombinaciji s ružom - savršena kombinacija, moja omiljena plavo.bijelasmile64
 
To nam je bio jedan od poklona za vjencanje Big%20smile (ima vec skoro 10 godina).
 
Tada smo dobili puno cvijeca i drveca koje i dalje rastu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 15:18
meni se cini da je to Montbretia "Lucifer"nadam se da ce zvrk to potvrditi(to crveno)...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 15:20
nisam videla da je zvrk odgovorila
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 16:15
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

meni se cini da je to Montbretia "Lucifer"nadam se da ce zvrk to potvrditi(to crveno)...
 
To je crocosmia lucifer Clap.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 16:18
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

meni se cini da je to Montbretia "Lucifer"nadam se da ce zvrk to potvrditi(to crveno)...
 
To je crocosmia lucifer Clap.
 
Sad sam pogledala na google i vidim da se isto zove i montbretia . Bravo!
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 18:58
...zvrk tek sad naletila na tvoj vrt, predivan je :))))) obožavam te engliš mixsane vrtove..naoko čupave ali pažljivo planirane.... stvrano ti je krasan :)))))))))))))))

p.s. dobro došla :)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 21:08
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

...zvrk tek sad naletila na tvoj vrt, predivan je :))))) obožavam te engliš mixsane vrtove..naoko čupave ali pažljivo planirane.... stvrano ti je krasan :)))))))))))))))

p.s. dobro došla :)
 
Hvala Wink I ja volim ovaj relaxed stil vrtlarstva.
Kad se spoje razlicite biljke , pa jedna raste kroz drugu, pa se savija preko ruba travnjaka.
Vecina cvijeca u mom vrtu su dugogodisnje biljke koje se same sire (sjemenjem) ili ih ja razdvajam nakon 2-3 godine .
Drago mi je da sam nasla ovaj forumStar.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 08:18
Hvala Zvrk na informaciji. Baš mi se sviđa to "razbarušeno" cvijeće uz travnjak.Kradem ideje!Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.