Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moja mica maca je za sve kriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moja mica maca je za sve kriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
Korisnik
Poruka
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 09:45
ovako je tacna izgledala prije ...bljak Dead



već je bila određena za baciti al evo što je nastalo ...



...i opet se vratila u kuhinju Smile
happy ...happy ... :))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 09:49
Suza - ovakve preobrazbe su mi najdraže! Nešto što je već bilo za odbaciti dobije novo "ruho", bravoClap
S čim si na kraju prelakirala?
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 10:01
hvala jani ... i ja sam u međuvremenu otkrila da su mi to najdraži radovi ...sad kad god sam negdje a dosta putujemo zvjerkam okolo i tražim stare stvari ...nešto odbačeno ... krupni otpad itd ... muž mi umire od smijeha al traži samnom,i njemu je to postalo zabavno Tongue

a što se tiče ove tacne ... nju sam nažalost prelakirala lakom za čamce,tad još nisam znala šta će se dogoditi ... skroz je požutila... smile107
Morat ću je prebrusiti ,ponovo urediti i prelakirati sa lakom u spreju ... onda su radovi super  Thumbs%20Up
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 10:10
Hvala ti na pojašnjenju! I mislila sam da je to sprej..... ja na žalost s njima ne mogu raditi jer sam alergičar pa me to jako iziritira....
 
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 10:25
a šteta ... sa ćime ti onda lakiraš svoje radove ?
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 10:38
Chromos Svjetlost Lužani, aqua lak ili Caparol capacry satin (ali mi on dosta smrdi - i to nakon lakiranja par dana.... pa ću odustati od njega). Chromosov mi je super, ali dosta dugo se lijepi za sve....treba dugo vremena da bude potpuno suh! Zato propitkujem curke što bih mogla još probati....
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 11:07
tacna je mrak... smile141
koji ti je to lak za raspucavanje?

LOL  ajoj, opet ja s lakovima za raspucavanje... Embarrassed

a već sam se zasitila stamperiinog 2k mediuma
pa bih malo nešto drugo htjela probati...





učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 11:47
hvala klara46 ...drago mi je da ti se sviđa Smile
na tacni sam koristila Krakelee-Medium od Marabua ... to je bilo prvo što sam probala ... i eto bilo je čist ok smile126
happy ...happy ... :))
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 14:28
lijepo si uredila tacnu,svidja mi se sto si je pokazala kakva je bila,pa je ucinak jos ljepsi....usput ti savjetujem da probas slovenacki akrilni lak HELIOS 0,75 l kosta oko 40 kuna ,ja sam njime jako zadovoljna i brzo se susi i nema jak miris.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 14:52
hvala sarita ... svi savjeti su dobrodošli jer još uvijek učim
 ... Wacko experimentiram
i pratim što drugi rade Approve

Obožavam nešto staro preuredit i uglavnom sve naslikavam prije i poslije.
Tako i sama sebe oduševim kad je gotovo smile128

P.S. bila sam jako puno i u tvojoj galeriji
      ...ti si mi jedna od uzora,hvala ti  smile99
happy ...happy ... :))
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 14:58
hvala dragaHeart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2012 u 11:56
pozz svima .... odoh u Budimpeštu proslavit ročkassmile64
možda ulovim kakvu novu salveticu ... ideju ... nešto staro za preuredit Embarrassed

happy ...happy ... :))
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 02:16
hepi brzdej tu juuuuuuu ...

(hm... valjda si išla slavit svoj ročkas ... Wink)

smile99            smile82
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 10:08
hvala klara46 ... proslavila sam ga naravno.
Bilo je prekrasno ... grad je fenomenalan...smile120
Razočarana sam jedino što nisam pronašla nikakve nove salvete ... Cry izbor im je vrlo oskudan ... sve što sam donijela iz Budimpešte je jedna neobična boca od vode ... kad dobijem inspiraciju i nađem neku salvetu sredit ću je da me podsjeća na rođendan u Budimpešti Smile
pozz
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 10:36
Suza - čestitam ti i ja rođendan, nadam se da nije kasnosmile73
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 10:41
hvala jani na buketiću ... nikad nije kasno ...još uvijek primam čestitke Embarrassed
happy ...happy ... :))
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 15:29
sve najlepse!!!!!!
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 15:47
sretan rođendan
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:27
hvala bina smile169 i kikins na čestitkama 
happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:34
evo konačno i slikica kako je nastao moj prvi satić Thumbs%20Up
nažalost nisam ga poslikala prije uređenja ...a bio je jaaaaaako Dead ruuuužan !!!
Imao je oblik osmerokuta sa debelim hrastovim okvirom ... bljak






happy ...happy ... :))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.